dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

W ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 115,24 m z dużym ogródkiem nawet do 100 m ! Nieruchomość położona jest w nowopowstającej inwestycji przy ul. Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł105 m² 4 756 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże, dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem, miejscem parkingowym I dwiema łazienkami położone W budynku kilkurodzinnym W łabędach. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł30 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Budziszyńskiej we Wrocławiu. To idealna oferta dla singli, par lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł48 m² 6 088,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45m , zlokalizowane na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

635 000 zł43 m² 14 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym na granicy krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł104 m² 28 933,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 na Warszawskiej Woli z komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł37 m² 13 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone we Wrocławiu przy ul. Drzewieckiego. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł33 m² 17 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 32,7 m we Wrocławiu przy ul. Jeleniej! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,7 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

299 000 zł41 m² 7 223,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pełen rozkład na prawie 42m Szukasz mieszkania w Łodzi, które ma wszystko, czego potrzebujesz? Mam coś dla ciebie! - Łódź Górna Dąbrowa - 4. piętro w 4-piętrowym bloku - 41,39 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł93 m² 16 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowocześnie wykończony, doświetlony apartament, o powierzchni 93 m2 z pięknym tarasem o powierzchni 27 m2 na Mokotowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konrada I

Głogów,dolnośląskie

366 000 zł72 m² 5 069,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ulicy Konrada I, na osiedlu Piastów w Głogowie. Powierzchnia tej nieruchomości wynosi imponujące 72,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

593 799 zł58 m² 10 229,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Duże-2M przy Przejazdowej z balkonem+komórka! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a na Swojczycach Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58 m2,Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł41 m² 12 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Termin oddania - Sierpień 2026 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeflera

Siemianowice Śląskie,śląskie

219 000 zł41 m² 5 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na 1 piętrze w 2-pięrowym bloku przy ulicy Szeflera w centrum Siemianowic Śląskich, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

849 000 zł47 m² 17 915,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje Z dużym balkonem oraz miejscem postojowym W garażu gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

418 000 zł48 m² 8 782 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji. Budynek zadbany, z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł58 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł90 m² 13 260,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Pragnę zaprezentować Państwu klimatyczne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Chłopickiego 49b. - liczba pokoi: 4. - powierzchnia: 90,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

555 000 zł50 m² 11 189,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o bardzo wysokim standardzie, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

670 631 zł71 m² 9 457,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego 4 w Olsztynie, na osiedlu Kormoran. Mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł90 m² 7 803,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 500 zł53 m² 9 405,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe 3-pokoje z osobną kuchnią w trakcie remontu w niskim bloku na osiedlu Wyżyny. Zdjęcia poprzedniej realizacji wykonawcy. Koniec remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł60 m² 8 698,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe po remoncie w świetnej lokalizacji, blisko Parku Kasprowicza. W skład 60m wchodzi: - pokój 17m - pokój 17m - pokój 10m - kuchnia 6m - łazienka 5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszkina

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

405 000 zł57 m² 7 155,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rozkładowe mieszkanie w Olsztynie, przy ulicy Puszkina 8. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4- piętrowym budynku. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł35 m² 10 738,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży ciepłego, bardzo cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł65 m² 23 769,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy świeżo wykończony apartament na 3 piętrze w nowo wybudowanej Inwestycji przy Ul. Szajnowicza 8 na osiedlu echo Rytm Kabaty z dostępnym dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł69 m² 21 725 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na pograniczu Mokotowa z Ursynowem. Budynek został wykończony w wysokim standardzie, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiosenna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

1 350 000 zł127 m² 10 629,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalnie urządzone dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe, w którym poczujesz sie jak we własnym domu. Idealne dla osób: 2, 2+1, opcjonalnie 2+2. Na parterze znajduje się duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł42 m² 20 325,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i klimatem. Idealne dla osób ceniących urok kamienic oraz wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

615 000 zł41 m² 15 011 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Złocień - nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 40,97 m2 zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

665 000 zł76 m² 8 708,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zobacz super ofertę! certus nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie położone w bloku na 2 piętrze przy ul. Żelaznej, śródmieście. Wyjątkowe, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Gdańsk,pomorskie

1 008 000 zł61 m² 16 573,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana w jednej z najpiękniejszych części Wyspy Sobieszewskiej, zaledwie 1 km od szerokiej, piaszczystej plaży, otoczona nadmorskim lasem sosnowym. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

331 349 zł36 m² 9 324,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami- brak pcc i prowizji już gotowe! : Przestronny apartament dwu-pokojowy, dodatkowo duży ogród na chwile prywatnego relaksu Bezpośrednia oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

982 838 zł48 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapóźniania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w znakomitej lokalizacji - we Wrzeszczu! Nowopowstająca inwestycja od renomowanego dewelopera to znakomita propozycja zarówno dla.