dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł104 m² 20 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W sprzedaży do 23 kwietnia! W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł odebrać,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

449 000 zł44 m² 10 251,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 43,8 m , położonego w doskonałej lokalizacji z pełną infrastrukturą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje Oborniki Śląskie Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w Obornikach Śląskich! Mieszkanie o powierzchni 39m2, idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

675 000 zł44 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe do wejścia! bronowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bronowicka Nieruchomość położona na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

381 510 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od października 2024r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł58 m² 17 343,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Świetna inwestycja! Mieszkanie 57,6 m , Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,6 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łanowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

219 000 zł55 m² 4 012,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,48 mkw, położone na 6. piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Kazimierza Wielkiego we Włocławku, z balkonem loggią o powierzchni 4,29 mkw, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Osadnicza

Zielona Góra,lubuskie

260 000 zł26 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka na sprzedaż! Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone przy ul. Osadniczej. Lokal położony jest na VI piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie ma powierzchnię 25,5 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

344 114 zł42 m² 8 268 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży tel. Kompaktowe mieszkania o podwyższonym standardzie położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Pragi - Południe, przy planowanej stacji metra: stacja Mińska! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Częstochowska

Kalisz,wielkopolskie

619 000 zł66 m² 9 357,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Kalisz, osiedle Amelia Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 66,16 m na parterze 1-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Dziwnów,zachodniopomorskie

964 224 zł50 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 50,22 m2 w budynku położonym nad morzem w pierwszej linii od plaży. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,47 m2, sypialnia 10,56 m2 oraz 8,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 205 000 zł73 m² 16 461,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 343 000 zł60 m² 22 216,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartament 3-pokojowy, na Woli, na rogu ulic Obozowa i Św. Stanisława, zaledwie 4 km od Centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu Wola Libre, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł54 m² 12 315 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje). Budynek: budynek 10 piętrowy z połowy lat 70 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

232 345 zł17 m² 13 391,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe gotowe 1-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

396 708 zł51 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

695 000 zł95 m² 7 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłłącznie W naszym biurze - Oferujemy na sprzedaż duży 2-poziomowy segment bliźniaka położony w spokojnym i cichym miejscu na pograniczy Straconki i os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heila

Kraków,małopolskie

690 000 zł60 m² 11 585 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 60 mkw. położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej przy ul. Heila. Lokal dostępny od 1 maja 2025 r. Piętro: 3/4. W mieszkaniu - salon: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Chełmno,kujawsko-pomorskie

295 000 zł67 m² 4 419,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa znacznie niższa cena! nowa znacznie niższa cena! nowa znacznie niższa cena! tylko U nas! Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Chełmnie ul. Biskupia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

470 540 zł53 m² 8 884,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże- dostępne mieszkania również na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnica,dolnośląskie

549 000 zł97 m² 5 665,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży atrakcyjne i przestronne mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Lokalizacja korzystna, w pobliżu m.in. punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

588 300 zł40 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowe, 2 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w Krakowie przy ulicy Stefana Banacha 10a. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, klucze odebrane początkiem grudnia, a przy odbiorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cypryjska

Koszalin,zachodniopomorskie

479 999 zł47 m² 10 212,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

przedmiotem sprzedaży jest apartament w prestiżowej dzielnicy na unii europejskiej składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, sporej osobnej garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł37 m² 12 876,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł54 m² 23 967,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,24 m , 3 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku -warszawa, wola, ul. Danuty Siedzikówny "inki". Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Białystok,podlaskie

464 000 zł64 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowa lokalizacja - nowe miasto - pogodna - blisko Centrum, politechniki Białostockiej i Uniwersytetu w Białymstoku - nowa cegła (1992 r.) - do wprowadzenia OFERTA AKTUALNA! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > 45 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon typu loggia 2 m2 > mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 r. (drewniane podłogi, meble na wymiar, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sereno Fenn'a

Kraków,małopolskie

690 000 zł34 m² 20 104,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy zaraz obok Rynku Głównego w Krakowie. Lokal ze względu na rozmiar i rozkład idealnie sprawdzi się dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Lazurowej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 37m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie, usytuowane w cichej okolicy na Warszawskiej Woli. Idealna lokalizacja: - 10 min do metra - 2 minuty do przystanku tramwajowego - park moczydło mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

289 000 zł19 m² 15 438 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Ogrzewanie mpec! Do sprzedaży przytulna kawalerka w pełni wyposażona spokojnej okolicy w pobliżu Nowego Kleparza w Krakowie. Idealna dla studenta a także jako zakup inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

678 216 zł59 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - lokal usługowy w inwestycji "turystyczna 44' - gdańsk - Sobieszewo. Zielone płuca miasta Gdańsk - czyli Wyspa Sobieszewska to coraz bardziej doceniana lokalizacja zwłaszcza ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł66 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Top duże na Jagodnie z balkonem/cisza+m.postojowe! Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyżyny! Kawalerka 31m2! Sprzedaż! W ofercie biura na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny. Lokal do remontu, powierzchnia 31m2. Stanowi ją duży pokój z wnęka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł39 m² 9 496,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną kawalerkę usytuowaną na parterze budynku wybudowanego z cegły w 1997 r. zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Fałata, zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

339 000 zł50 m² 6 726,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Lubinie na osiedlu Przylesie. Lokal o pow. 50,4 m 2 znajduje się na 3 piętrze w wieżowcu z dwiema windami. Mieszkanie zostało przeprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Bytów,pomorskie

557 940 zł97 m² 5 754,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwa mieszkania w nowoczesnej zabudowie szeregowej "przy Lesie" - ul. Reymonta, bytów Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w budynku dwulokalowym, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

719 700 zł59 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe z ogródkiem blisko Posnanii już wkrótce do odbioru! bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Cena: 719 700zł układ mieszkania: - salon Z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł55 m² 8 345,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie 55m2 (2 pokoje + kuchania + łazienka) + piwnica. Lokal przeszedł 2 lata temu duży remont. Została wymieniona i od początku ułożona cała instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: stylowe, umeblowane mieszkanie przy ul. Sikorskiego gotowe do zamieszkania! Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne 55 metrowe, w pełni umeblowane mieszkanie, które nie wymaga.