dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

459 000 zł68 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe 67,73 m | Osiedle Nowiny, rybnik | VIII piętro Nieruchomość łączy komfort nowoczesnego wyposażenia z doskonałą lokalizacją blisko punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 119 zł52,88 m² 12 199,68 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 844 zł51,23 m² 12 099,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 463 zł51,23 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Świeradów-zdrój apartament przy lesie ul. Zakopiańska lokalizacja I otoczenie: nieruchomość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej części Świeradowa-Zdroju przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł110 m² 12 272,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament W zakopanem Na sprzedaż widokowy, słoneczny apartament zlokalizowany w spokojnej części Zakopanego, w rejonie Pardałówki. Apartament o powierzchni 92,43.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44,23 m² 15 803,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowy apartament W kościelisku oferta na wyłączność Na sprzedaż 2-pokojowy, stylowy apartament o powierzchni 44,23 m 2 , położony w malowniczej części Kościeliska przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,91 m² 13 289,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament dwupoziomowy W kościelisku Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 48,91 m 2 , położony w Kościelisku. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa Kraków

715 853 zł45,01 m² 15 904,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w 7 etapie inwestycji Osiedle Ozon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa Kraków

633 157 zł35,45 m² 17 860,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Lokal znajduje się w 7 etapie inwestycji Osiedle Ozon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Górka Narodowa Kraków

672 315 zł35,26 m² 19 067,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w 7 etapie inwestycji Osiedle Ozon.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł95,67 m² 13 483,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

4-pokojowy apartament W zakopanem Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament zlokalizowany w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych, tras spacerowych. Komfortowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,11 m² 14 102,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie W zakopanem Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 53,11 m2 położony w spokojnym miejscu Zakopanego, w otoczeniu terenów zielonych oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł55,53 m² 14 136,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkanie dwupokojowego w bloku z 2016 r. z windą, na Osiedlu Słoneczny Zakątek przy ulicy Babiego Lata we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,62 m² 6 554,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży 2 pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z balkonem powierzchni użytkowej 45,62 m2 usytuowanego na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł34,11 m² 14 656 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Super oferta/pilna sprzedaż mieszkanie 35M2/ ochota/ szpital banacha/ uczelnia wum Idealne dla Klienta Indywidualnego oraz Inwestycyjnego. Możliwość zakupu przez obcokrajowców Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł66,47 m² 8 274,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum w kamienicy przy jednej z głównych ulic miasta - przy skrzyżowaniu ul. Jedności Narodowej i Łopuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 541 zł47,37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2028

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal powstaje w kameralnej inwestycji Wikana Park, przy ulicy Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 150 zł46,35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 377 zł51,47 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2028

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal powstaje w kameralnej inwestycji Wikana Park, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35,50 m² 13 661,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 35,5 m2 na ul. Bairda 52. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, oddzielnej kuchni i przedpokoju. Duży balkon ok. 7 m2 Ułożenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł81,10 m² 17 755,86 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 151 w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł67,74 m² 16 961,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na osiedlu Wiszące Ogrody dewelopera Hossy (2020 r.). Atuty nieruchomości - Duży, słoneczny taras. - salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł48 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie dla miłośników spokoju i bliskości zieleni. Atuty - Kameralny budynek (zaledwie 5 mieszkań) wybudowany w 2022 roku - Położenie na drugim (ostatnim) piętrze - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł120 m² 8 233,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w systemie bezczynszowym w zabudowie szeregowej. Segment środkowy 4 lub 5 pokojowy | 2 miejsca parkingowe | Nowa Wola | Kameralnie |.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł64,48 m² 15 431 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z loggią, o oryginalnym wystroju, położone w Zamieniu na osiedlu Zamienie Park. Mieszkanie: gotowe do wprowadzenia.