dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w rejonie os. Strusia (nowa Huta, bieńczyce). Nieruchomość wymaga odświeżenia/remontu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

749 000 zł69 m² 10 874 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Luksusowy Apartament typu Open Space w Historycznej Kamienicy - Unikatowa Oferta w Prestiżowej Lokalizacji Jedyna taka oferta na rynku nieruchomości! Prezentujemy niepowtarzalną okazję zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam mieszkanie na ul. Zielnej we Wrocławiu. To urokliwe, zamknięte osiedle z 2013 roku oferuje wyjątkową atmosferę oraz spokój. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienna

Marki,mazowieckie

670 000 zł52 m² 12 879,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku (2 piętra) mieszkalnym w Markach. Wykończenie: podłogi - panele podłogowe, terakota; ściany - gładź, terakota; okna - pcv Przyległości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

399 785 zł51 m² 7 860,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Kożuchów,lubuskie

89 000 zł27 m² 3 276,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. EN biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł47 m² 15 489,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalne mieszkanie na Starej Ochocie, ze spektakularnym widokiem na panoramę miasta, czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,97 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

589 000 zł54 m² 10 863,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja- umowa przedwstępna Estate Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 54, 22 m2, idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

295 000 zł43 m² 6 924,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Przemyślu przy ul. Noskowskiego 11 (osiedle Glazera) Mieszkanie znajduje się na parterze w ocieplonym bloku z pustaka. Mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

298 800 zł42 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnia szansa na wyjątkowe mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim w Dąbrowie Tarnowskiej! Budowa budynku 1b rozpoczęta. Opis mieszkania: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie L17 na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Digital Broker prezentuje idealną kawalerkę na wynajem krótkoterminowy w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Dzięki świetnej lokalizacji, bliskości terenów zielonych i dogodnej komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

770 000 zł85 m² 9 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wspaniała okazja zakupu przestronnego mieszkania w Gdańsku / Borkowie Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 85 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

540 212 zł57 m² 9 457,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł62 m² 15 837,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie na Bemowie - idealne dla pary, gotowe do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, nowoczesność i doskonałą lokalizację, to właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

438 555 zł44 m² 9 967,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

1 255 826 zł82 m² 15 329,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 1 365 028 zł Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

406 000 zł51 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Retkini przy ul. Wróblewskiego 59. Mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze, posiada powierzchnie około 51 mkw plus komórka lokatorska około 2 mkw. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

1 069 000 zł67 m² 15 955,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje na azorach po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Radzikowskiego, dzielnica Azory. Dzielnica charakteryzuje się doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Siewierz,śląskie

369 000 zł48 m² 7 612 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie numer 8 położone na parterze w inwestycji Nowomiejska 9 w Siewierzu. To wyjątkowy lokal o powierzchni 48,47 m kw. Cechą inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Olkusz,małopolskie

458 000 zł60 m² 7 633,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Sprzedam pięknie urządzone i świeżo wyremontowane, jasne 3-pokojowe mieszkanie w Olkuszu w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje + Garderoba | 40 m2 | balkon | parking | 470,000 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu nowoczesnego mieszkania o powierzchni 40 m na Wrocławskim Jagodnie, położonego na osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 464,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Świetne mieszkanie w sercu Wesołej - idealne dla młodych ludzi, poszukujących idealnego mieszkania na start :) Marzysz o własnym kącie w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

1 500 301 zł102 m² 14 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc! termin oddania - gotowe prywatny park o powierzchni 1 ha na terenie inwestycji! Boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna, 4 km ścieżek biegowych Place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł30 m² 16 006,60 zł/m²

 

Piętro:4/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na 4. piętrze prestiżowego wieżowca Hanza Tower. Wysoki standard wykończenia: -Każdy detal zaplanowany z myślą o komforcie i estetyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł39 m² 13 118,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia! lokalizacja: ul. Zegadłowicza, kleczków. Metraż: 38.8 m PIĘTRO: 3/3 MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z: - Dwóch niezależnych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

397 806 zł34 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

427 469 zł39 m² 10 960,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera- brak prowizji i podatku pcc. Zadzwoń i umów się na inwestycji. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

681 543 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:! oferta od dewelopera. Bez prowizji i podatku pcc. Niezwykle funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Śródmieściu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

419 000 zł65 m² 6 476 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zależy Ci na dużym, przestronnym mieszkaniu? Szukasz trzypokojowego, wygodnego lokalu w świetnej lokalizacji dla siebie i rodziny? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł67 m² 29 104 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Ci nowoczesne studio w samym sercu Wrocławia. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś, a być może stanie się Twoim nowym domem albo dochodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzeptowskiego

Zakopane,małopolskie

843 000 zł40 m² 21 143,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, przedstawiamy apartament w inwestycji Poziom 905 zlokalizowanej przy ul. Krzeptowskiego w Zakopanem. Prezentowana inwestycja to kameralny, 3 poziomowy budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

777 000 zł48 m² 16 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w rejonie ul. Orlińskiego (nowa Huta, czyżyny). Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim Dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,2 m2. doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, park generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

607 879 zł40 m² 15 366 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł88 m² 11 175,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

548 852 zł64 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 usytuowane na 2 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przybyszewskiego

Kraków,małopolskie

1 842 588 zł102 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 4 -pok. mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji na Krakowskich Bronowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w Rzeszowie na ul. Dukielskiej -oś. Projektant. Nieruchomość o powierzchni 58,04m2 została usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Kraków,małopolskie

922 387 zł52 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2% Termin oddania: IV kwartał 2026r mieszkanie: powierzchnia: 51,53mkw + Balkon: 9,27mkw Piętro: 2/5 Kierunek okien na: zachodnie inwestycja:.