dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak english. English describe below. Opis mieszkania Wygodne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50m2 posadowione jest na 1 piętrze nowego i kameralnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

5 200 000 zł179 m² 29 128,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1946

Prezentujemy Państwu nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Pięknej. Lokal położony jest na trzecim ostatnim piętrze, posiada bardzo ciekawy układ, balkon francuski oraz kominek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

878 000 zł61 m² 14 393,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

bez pcc / bez prowizji / od dewleopera Jeśli poszukujesz mieszkania z szybkim oddaniem - to wiosna 2025 roku jest blisko. Będziesz mieć blisko do stacji metra Bródno - 8 min. Pieszo W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

249 000 zł83 m² 3 000,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Przestronne mieszkanie w sercu Bytomia - ul. Dworcowa Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł49 m² 8 323,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego w pobliżu Lasu Arkońskiego. Na powierzchnie 49,14 m2 składają się: - hall z zabudową, - salon z wyjściem na przestronny balkon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dolne Miasto

Wałcz,zachodniopomorskie

299 000 zł61 m² 4 906,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałczu przy osiedlu Dolne Miasto, w bloku czteropiętrowym na trzecim piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 60,94m2 i składają się na nią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł58 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,13m2. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym (24,48m2) * pokoju 1 (10,69m2) * pokoju 2 (9,16m2) * pokoju 3 (9,05m2) * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półkole

Kraków,małopolskie

699 000 zł44 m² 16 069 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську.] LOKALIZACJA: W pobliżu DECATHLON ,Tauron Arena,M1. Al.Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słonimskiego

Częstochowa,śląskie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie to dwa, bardzo ładne pokoje (22 i 10mkw) z dużą kuchnią ( 9mkw,) i balkonem oraz przynależną piwnicą ( 5mkw.). Powierzchnia 49,5mkw. na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł44 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Stare Miasto, przedmieście Świdnickie - ul. Żytnia / Pszenna. Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 44m2 zlokalizowane w cichym i spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł34 m² 10 420,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Perełka lokalizacyjna! Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w wysokim ocieplonym budynku z windą w centrum Szczecina. Top lokalizacja! Szczecin Centrum al. Wyzwolenia pomiędzy ch galxy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowa

Gdynia,pomorskie

849 000 zł50 m² 16 892,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowość - tylko w biurze miocasa! Dwupokojowe, parterowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w spokojnej części Orłowa to najnowsza propozycja tylko w biurze miocasa. Serdecznie zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł61 m² 9 029,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: -Powierzchnia: 60,80m2 -struktura: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój -powierzchnie dodatkowe: 2 przynależne piwnice -lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł77 m² 12 393,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie z ogródkiem dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

1 260 000 zł66 m² 19 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe i w pełni wykończone mieszkanie 4 pokojowe na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na bardzo wysokim parterze (jak pierwsze piętro, na parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

749 000 zł43 m² 17 378,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas: sopot to miasto o wyjątkowym uroku, słynące z szerokiej, piaszczystej plaży i jednego z najdłuższych drewnianych molo w Europie. Przez cały rok tętni życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

850 000 zł35 m² 24 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie 2p + k , winda, balkon, menle, dochodowe, ładny budynek, zarabiaj 3000 zł Mamy super najemców Pełna własność Wejście na kod, monitoring realdom

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wydmowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu w pełni wyposażony, klimatyzowany apartament w 100m od linii brzegowej, znajdujący się na nowo wybudowanym kameralnym osiedlu- posesja Kapitańska w Grzybowie. Zespół 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Luboń,wielkopolskie

520 000 zł61 m² 8 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # możliwość zakupu na firmę lub prywatnie # atrakcyjna cena za M2 kawalerki # mieszkanie W stanie deweloperskim # zamieszkaj W jednej, wynajmij drugą Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

585 000 zł20 m² 29 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Cena tylko na nieruchomości online - z rabatem 15,000 Wyłącznie w realdom - nie szukaj dalej. Nieruchomości dochodowa - na czysto 2000 zł / mies. Unikalny Mini domek z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

419 990 zł75 m² 5 570,16 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

To przestronne mieszkanie położone jest w rewelacyjnej lokalizacji. Znajduje się na piątym piętrze ocieplonego bloku. Budynek wyposażono w windę, która zatrzymuje się na każdym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł42 m² 28 261,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mówimy po pl, ua, ru, en Oferuję na sprzedaż całkowicie wyposażony apartament dwupokojowy o powierzchni 42,46 m , zlokalizowany w prestiżowej Rezydencji na Wspólnej przy ulicy Wspólnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Będzin,śląskie

240 838 zł41 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż już rozpoczęta! Mieszkanie M13 o powierzchni 40,82 m2 usytuowane na 3 piętrze-poddasze. Układ pomieszczeń: - widny, ustawny pokój dzienny z z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 530 000 zł72 m² 21 109,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wykończone, 3 pokoje, wysoki standard, dwa balkony klimeckiego - zabłocie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,48 m2, położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

799 999 zł51 m² 15 779,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

[Mówimy pl,ukr oraz ru][говоримо українською,польською, а також розуміємо російську] Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Koszykarska 31a,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

209 000 zł33 m² 6 308,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! kawalerka na wyżynach b6/glinki! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 33,13 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu wyżyny b6/glinki - ulica Rysia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

468 000 zł48 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na bliskim Zaodrzu. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -garderoba -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

908 000 zł39 m² 23 010,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie w Zabłocie Residence - gotowe do zamieszkania! Cena: 908 000 zł | Powierzchnia: 39,46 m | Czynsz: 393 zł Nie czekaj - to wyjątkowa okazja! Prestiżowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł36 m² 21 236,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna przestrzeń w stylu loftowym w standardzie premium, w zrewitalizowanym zabytkowym obiekcie z końca XIX w. Budynek o najwyższym standardzie z całego kompleksu Bohema,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

451 100 zł32 m² 14 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 31,99m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją zachodnią, na 2 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Kielno,pomorskie

490 000 zł57 m² 8 532,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli marzysz o mieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, z widokiem na jezioro i jednocześnie blisko Trójmiasta - ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

290 000 zł77 m² 3 785,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania za niewielkie pieniądze w spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry to ta oferta jest dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

559 000 zł32 m² 17 392,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Warszawa, praga-Południe, gocław ul. Ostrobramska bez prowizji od Strony Kupującej Gotowa do zamieszkania kawalerka usytuowana w niskim budynku, wzniesionym w 1958 roku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

1 205 330 zł90 m² 13 392,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Podgórze Duchackie zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne mieszkania 2-4 pokojowe -zadzwoń I poznaj pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

938 718 zł47 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w kameralnej inwestycji z bezpośrednim widokiem na Park! Bez podatku pcc, bez prowizji gotowe do odbioru inwestycja Zachwycający widok i olśniewające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł37 m² 17 455,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe (37,18m2) w centrum! Oferta tylko u nas! Nieruchomość znajdujące się w nowo powstałej inwestycji Nowa Manufaktura przy ul. Kościuszki we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

804 361 zł59 m² 13 546 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji z naciskiem na wysoki standard zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne 2-4 pokojowe inwestycja gotowa -zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 200 000 zł82 m² 39 024 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atuty: jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji, zaledwie 100m od morza, duży, całoroczny ogród zimowy, dwa miejsca postojowe w hali, wysoki standard wykończenia. Lokalizacja: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 620 000 zł88 m² 18 493,20 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy mieszkanie położone w lubianej i cenionej lokalizacji blisko Metra Wilanowska. Nieruchomość jest świetną propozycją dla osób ceniących przestrzeń i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

989 000 zł71 m² 13 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate -> opiekun tel. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie 70,76 m2 w nowej inwestycji z 2023 r. przy ul. Niskiej 2. Wykończone I wyposażone pod klucz! balkon prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śledziejowice,małopolskie

689 000 zł50 m² 13 885,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne nowoczesne mieszkanie w Śledziejowicach Mieszkanie o powierzchni 49,62 m2 składa się z: - salon z aneksem kuchennym- oraz ogródek - 2 sypialnie - łazienka -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij