dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 585 550 zł89 m² 17 785,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera. Prezentuję Państwu niepowtarzalny apartament na wrocławskim Śródmieściu z widokiem na rzekę. Oferta dla klienta wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł42 m² 16 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 3/3 z windą w budynku z 2017 r., Ursynów Grabów. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

858 389 zł60 m² 14 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,94m2. Lokal składa się z : przedpokoju - 9,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

459 750 zł37 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 24,56m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

572 100 zł54 m² 10 555,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler poleca na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie w Nowym Fordonie, na I piętrze ,o powierzchni 53,91m2 , w stanie deweloperskim. Atuty nieruchomości: powierzchnia: 53,91 m sprytnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł27 m² 18 198,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

589 999 zł54 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! okazja Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na dni otwarte które odbyły się w sobotę 19.04! Wszyscy klienci wyszli dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

635 000 zł67 m² 9 520,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przeczytaj treść ogłoszenia! Na sprzedaż przestronne, eleganckie mieszkanie, które łączy w sobie przestrzeń, komfort, estetykę i funkcjonalność. Idealne dla rodziny i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

1 378 000 zł55 m² 24 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje W trakcie wykańczania! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

496 619 zł56 m² 8 836,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

499 000 zł166 m² 3 000,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1986

Emmerson oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze i poddaszu wolnostojącego dom, położonego na południu Krakowa w Bieżanowie, przy ul. Sucharskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł47 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu w bardzo rozsądnej cenie. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w bloku z lat 70 tych(po rewitalizacji i ociepleniu) Zadbana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

460 950 zł44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Budynek B1 mieszkanie numer 6 ( Salon z aneksem kuchennym + sypialnia i garderoba) usytuowane na wysokim parterze Idealny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławinkowska

Lublin,lubelskie

799 831 zł89 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. Sławinkowskiej Do mieszkania przynależy przydomowy ogródek oraz garaż o powierzchni 36,73 m2 w dodatkowej cenie 90 000 złotych. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Aleksandra Fredry

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

850 000 zł50 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal dwu pokojowy, znajdujący się w apartamentowej części 5***** Hotelu aquarius spa, połączonej łącznikiem z hotelem. W obiekcie znajduje się strefa spa -basen z podgrzewana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarego

Kraków,małopolskie

1 159 000 zł46 m² 25 141 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 46,1 m, usytuowany na parterze w prestiżowej lokalizacji ul. Sarego, tuż obok Rynku Głównego w Krakowie. Lokal znajduje się od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł64 m² 11 969,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szukasz pięknego rozkładowego mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej okolicy? Jeśli tak, to pozwól, że zaprezentuję Ci to urocze i nietuzinkowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

992 000 zł61 m² 16 262,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezprowizyjnie, pez pcc, bez ukrytych kosztów-gotowe do odbioru! -specjalne rabaty tylko dla moich klientów- lokal 2.15a możliwość wyboru mieszkania na innym piętrze-zapytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

389 665 zł40 m² 9 847,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, usytuowane na 9 piętrze, składa się z dwóch oddzielnych pokoi ( 15,5 i 9,5 m2), kuchni (6 m2), przestronnego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ozimska

Opole,opolskie

350 000 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, idealne jako pierwsza nieruchomość lub inwestycja pod wynajem. Położone w ścisłym centrum, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i tarasem 28,77m2, o projektowanej powierzchni 86,05 m2 zlokalizowane jest na ostatnim piętrze, 3- piętrowego budynku. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

508 000 zł28 m² 18 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta idelna dla Ciebie. Mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią niedaleko rynku i dworca głównego we Wrocławiu. Umiejscowione na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oleśnicka

Trzebnica,dolnośląskie

769 212 zł84 m² 9 157,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie Raj dla miłośników życia wśród zieleni, spacerów na łonie natury oraz z infrastrukturą usługowo-rekreacyjną na wyciągnięcie ręki. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | Garderoba | 40 m2 | balkon | parking | 470,000 pln Na zdjęciach przedstawiona przykładowa aranżacja mieszkania, sprzedawana jest nieruchomość w stanie deweloperskim. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

693 612 zł39 m² 17 858,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? A może Biura w Centrum? To mieszkanie z potencjałem. Zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy, nawiązującej do stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł50 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

551 925 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 4. pokojowe mieszkanie z kominkiem usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej, odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum Gliwic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Opole,opolskie

722 000 zł80 m² 8 992 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena -> 722.000zł <- Lokalizacja: ul. Kominka, opole Posiadamy w ofercie czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,29m2, zlokalizowane na drugim piętrze jednej z opolskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

669 000 zł67 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy obywatelskiej w 5-piętrowym bloku z windą. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł27 m² 15 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 27,12 m2 usytuowanej na drugim piętrze w kamienicy rewitalizowanej na Jeżycach w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

549 980 zł65 m² 8 487,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedaż bez prowizji dla agenta! Na sprzedaż mieszkanie 64,8m2 znajdujące się na 7 piętrze 10 piętrowego bloku (deska) z windą na Os. Orła Białego w Poznaniu. Blok ocieplony, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

339 000 zł34 m² 9 874,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną w Opolu w dzielnicy Grotowice. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - kuchni, - łazienki. - balkon Usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opacka

Gdańsk,pomorskie

1 500 000 zł69 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze na prestiżowym osiedlu Harmonia Oliwska. Inwestycja wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz bogatą infrastrukturą otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

759 000 zł48 m² 15 649,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 -pokojowe mieszkanie 48,5 m2 (po generalnej modernizacji) na os. Albertyńskim dzielnica: (bieńczyce) Nieruchomość położona jest na parterze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

521 000 zł26 m² 20 038,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saturna

Głogów,dolnośląskie

319 000 zł52 m² 6 182,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Głogów, os. Kopernik ul. Saturna Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,60 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

724 202 zł51 m² 14 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na IV piętrze budynku w zielonej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas jednego spotkania otrzymacie Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł56 m² 13 143,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 56 m | Wrocław okolice ul. Kłodnickiej | Pełen rozkład, balkon, świetna lokalizacja. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z pełnym rozkładem, idealne dla rodziny.