dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

520 000 zł52 m² 9 998,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Hit! Najniższa cena na Jarze idealne mieszkanie dla siebie lub pod inwestycję! Jeśli szukasz cichego, zielonego miejsca do życia albo chcesz dobrze ulokować swoje środki ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania 2-pokojowego, 49m , 1. piętro w bloku 4-piętrowym Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 49m , położone na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

305 000 zł26 m² 11 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Gdańsku Orunii -św. Wojciech - Lipce przy ul. Diamentowej 4. Mieszkanie ma 26 m2 i składa się z łazienki razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sybiraków

Kluczbork,opolskie

380 000 zł187 m² 2 032,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum Kluczborka w cenie 380.000 do negocjacji. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w stylowej kamienicy. Mieszkanie 187 m2 w chwili obecnej jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 724 zł39 m² 13 299 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 39,08m2, na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku, znajdującym się na osiedlu Śródmieście, w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej Udogodnienia: balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Okazja. piękne mieszkanie w centrum Piękne mieszkanie w okazyjnej cenie. 3 sypialnie , pokój dzienny połączony z kuchnią. duży piękny przedpokój. łazienka. dodatkowo druga ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Opole,opolskie

539 000 zł40 m² 13 308,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyłącznie u nas wyjątkowa oferta mieszkania położonego w dzielnicy Opola - Kolonia Gosławicka, przy ul. Aleja Solidarności. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

431 270 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru i około 400m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolomitowa

Kielce,świętokrzyskie

498 000 zł54 m² 9 235,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Premium apartment prezentuje : Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 10.piętrze w nowoczesnym wieżowcu, oferujące zapierające dech w piersiach widoki na panoramę miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadamy do sprzedaży lokal mieszkalny w nowowybudowanym apartamentowcu. Lokal położony jest w Chorzowie przy ul.Wolności. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Stara Iwiczna

Stara Iwiczna,mazowieckie

799 000 zł107 m² 7 467,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujacy nie placi prowizji! Nowa inwestycja na pograniczu Starej Iwiczny i Łozisk koło Piaseczna. Jest to kameralne osiedle położone blisko Warszawy z dogodnym dojazdem do Stolicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł57 m² 18 828,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

399 999 zł34 m² 11 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Legnica

Legnica,dolnośląskie

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Zosinek. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

625 000 zł62 m² 10 144,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty - Znajdziesz ją tylko w Naszym biurze! To będzie idealna Inwestycja w przyszłość Twoją lub Twojej rodziny! Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

322 000 zł44 m² 7 351,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie - ścisłe Centrum Lubina Mieszkanie charakteryzuje solidnym wykończeniem, w całej nieruchomości znajdują się meble wykonane przez stolarza, w tym szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

770 064 zł63 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 30 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

239 000 zł36 m² 6 694,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Pile o pow. 35,7 m 2 - osiedle Śródmieście. 1 piętro / 2 pokoje / centrum - ul. Budowlanych Zagospodarowany teren wokół bloku, miejsca parkingowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

566 500 zł64 m² 8 848,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Dąbrowa Górnicza,śląskie

299 000 zł50 m² 5 956,18 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis mieszkania Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 2. piętrze w wysokim bloku zarządzanym przez spółdzielnię mieszkaniową lokator.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

632 400 zł46 m² 13 898,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj na poznańskich Podolanach! Na sprzedaż pachnące nowością, nowoczesne wygodne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Podolanach. Bardzo dobra inwestycja. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł36 m² 13 235,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości. Nowe nigdy niezamieszkałe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Natura Park Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku wybudowanego w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 51,90m2 położonego na 1 piętrze w niskim bloku na Naramowicach. Lokal o dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

576 192 zł30 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Głogów Małopolski,podkarpackie

455 000 zł57 m² 8 026,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,69 m2 znajdującego się na parterze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł64 m² 10 127,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Tylko U nas! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie w wyjątkowej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

449 000 zł52 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od klienta kupującego i 2% podatku pcc Unikalna oferta sprzedaży funkcjonalnych, 3 pokojowych mieszkań w stanie deweloperskim z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lublin,lubelskie

535 000 zł53 m² 10 075,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość na sprzedaż - przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, jest to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pazińskiego

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Romana pazińskiego W warszawie mieszkanie: do sprzedania zaciszne mieszkanie usytuowane w dzielnicy Wawer. Lokal z ekspozycją południową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

1 172 900 zł51 m² 22 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na granicy Śródmieścia, żoliborza i Woli na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze Mieszkanie dwupokojowe (37,30m 2 ) położone na parterze bloku mieszkalnego na bydgoskim Skrzetusku (ul. M. Skłodowskiej 32a) Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39m2, zlokalizowane na Osiedlu Czarnów. Nieruchomość znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł27 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulna kawalerka, słoneczna zlokalizowana na prawobrzeżnej dzielnicy Targówek - Bródno przy ul. Rembielińskiej. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Pustków Wilczkowski,dolnośląskie

399 000 zł62 m² 6 411,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w domu wielorodzinnym w cichej i spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do S8. Mieszkanie bardzo słoneczne, trójstronne z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

829 000 zł49 m² 16 798,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1909 ul. Traugutta, stare Podgórze (українською, англійською)/ [english below] Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.