dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 016 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie znajduje się 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,3 m z ogrodem o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko u nas! Mieszkanie o powierzchni 54m2 położone pośród zieleni przy ul. Skautów. Najważniejsze atuty: - lokal znajduje się na atrakcyjnym pierwszym piętrze w bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 265 000 zł90 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1265000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z radością prezentuje nową inwestycję! W ofercie znajduje się 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,3 m z ogrodem o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł49 m² 15 918,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania na Bielanach. Bielany, to pełna zieleni dzielnica z zadbanymi ścieżkami i miejscami do wypoczynku. Położenie budynku kilkadziesiąt metrów od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

1 070 000 zł156 m² 6 841,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia | Bez podatku pcc. Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkania do sprzedaży z rynku pierwotnego bez podatku pcc. To dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

2 099 000 zł93 m² 22 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament o powierzchni 92,75m2 zlokalizowanym w Samym Sercu Starego Mokotowa. Apartament położony jest na 1 piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Kalisz,wielkopolskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kaliniec Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

751 725 zł52 m² 14 429 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z balkonem przy terenach zielonych. Luksusowe osiedle. Opiekun nieruchomości: tel. 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 52,10 m2 znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł26 m² 11 364,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w odrestaurowanym budynku w którym mieści się tylko 6 lokali. Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe za zamkniętą bramą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł47 m² 16 766 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecamy 2 pokojowe w niskim kameralnym bloku na Ursynowie Budynek z 1977r zadbany po termoizolacji Do metra 10 min pieszo Ekspozycja południowo-pólnocno, wschodnia Balkon 5 m Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł33 m² 9 782,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o powierzchni 32,61m2, parter, w kamienicy przy ul Świętego Marcina. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc i jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł31 m² 17 507,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,68 m2, zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z 2014 roku. Mieszkanie oferuje: - przestronny salon z aneksem kuchennym - Oddzielną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł53 m² 8 701,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Okazja! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,75 m , położone na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku zlokalizowanym w sercu Pomorzan. Układ mieszkania: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzewiowa

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż, położone w cichej, spokojnej i zielonej dzielnicy Sosnowca Zagórzu. To dynamicznie rozwijająca się okolica, co czyni tę ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł47 m² 12 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - doskonała lokalizacja, niski czynsz Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

480 000 zł39 m² 12 383,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

1 pokoje na mistzrejowicach! Z balkonem! lokalizacja: os. Bohaterów Września (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

612 270 zł45 m² 13 606 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/ lok.245 Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA GŁÓWNEGO,RYNKU, Galerii Katowickiej. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w doskonałej i poszukiwanej lokalizacji jaką jest Stare Miasto z tak bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

835 000 zł73 m² 11 438,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

315 000 zł44 m² 7 175,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Sosnowca Prezentujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43.90 m , zlokalizowane w sercu Sosnowca. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Łódź,łódzkie

328 000 zł30 m² 11 028,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży! Nowoczesna kawalerka w sercu Łodzi! opis: oferujemy na sprzedaż wyjątkową kawalerkę o powierzchni 29.74 m , usytuowaną na 3. piętrze w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Jastarnia,pomorskie

882 000 zł31 m² 28 008,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Półwysep helski I jastarnia I stopa zwrotu 8% W skali roku Zapraszam do zapoznania się z ofertą Apartamentów wakacyjnych w ramach inwestycji na kameralnym osiedlu w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 649 000 zł85 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Miezszkanie wykończone pod klucz! |r| Property prezentuje wyjątkowo urokliwe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Odlewniczej w urokliwej dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 090 200 zł69 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We spek English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. *** Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

738 000 zł121 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację komfortowego, przestronnego czteropokojowego mieszkania z dużą loggią usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w Gliwicach -sośnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,lubelskie

638 500 zł71 m² 8 953,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam piękne, przestronne mieszkanie położone w Zamościu przy ul. gen. Lisa Kuli. Mieszkanie o pow. 71,31 m2 usytuowane jest na 1 piętrze z 3 współczesnego zadbanego bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzego

Białystok,podlaskie

699 000 zł65 m² 10 753,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji kupującego! Komfortowe mieszkanie dla rodziny parter z ogródkiem! Nowe Miasto, ul. Świętego Jerzego Marzysz o przestronnym mieszkaniu w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł35 m² 18 489,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowe mieszkanie na VI Piętrze o powierzchni 34,56 m2, bardzo widne, dobrze doświetlone, ekspozycja okien południe - zachód. Rozkład: - pokój dzienny z otwartą kuchnią 15,84 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

791 860 zł47 m² 16 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie w kameralnej zabudowie elegancja, komfort i zieleń! To mieszkanie to prawdziwa perełka! Połączenie ponadczasowej architektury, najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świtezianki

Łódź,łódzkie

425 000 zł53 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,21 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Świtezianki 54a w dzielnicy, łódź Bałuty - Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Gliwice,śląskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na ulicy Poniatowskiego. Świetna lokalizacja, bardzo zadbany budynek. Przystanek autobusowy 200 metrów, dookoła pełna infrastruktura, 20 minut piechotą do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Świetna lokalizacja w centrum miasta na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jałowcowa

Rumia,pomorskie

488 988 zł53 m² 9 174,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w świetnej lokalizacji Przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 53,30 m , zlokalizowane na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku. Jasne wnętrze oraz balkon sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przyjdż I wycegocjuj swoją cenę! przedstawiamy państwu naszą ofertę -wyłącznie U nas - mieszkanie znajduje się W świetnie rozwiniętej dzielnicy Z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świtezianki

Łódź,łódzkie

425 000 zł53 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

566 458 zł53 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej części Psiego Pola, blisko obwodnicy Wrocławia! Układ nieruchomości: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chłopska

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł30 m² 14 967 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atuty: - blisko morza i Parku Reagana - W pobliżu przystanek autobusowy, tramwajowy - Świetny dojazd do całego gdańska/sopotu - Niski blok - Miejsca postojowe wyłącznie dla mieszkańców -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

260 000 zł54 m² 4 841,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje mieszkanie położone w Ścięgnach, niedaleko miasta Karpacz. Mieszkanie składa się z dwóch przejściowych pokoi, oraz kuchni i łazienki po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czarna Białostocka

Czarna Białostocka,podlaskie

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Czarnej Białostockiej do własnej aranżacji - 1 piętro - wielkość 70 m2 - 3 pokoje - duża oddzielna kuchnia - łazienka - wc - mieszkanie dwustronne - balkon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij