dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą, komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36m2 położonego na łódzkim Karolewie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antyczna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł38 m² 15 192,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pragnę zaprezentować Państwu jasne oraz rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,11 m2 zlokalizowane na terenie dzielnicy Bielany (osiedle Wrzeciono) przy ulicy Antycznej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radom,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 663,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Radomiu na Michałowie przy ulicy Sobieskiego 6, na trzecim piętrze - bardzo ciepłe. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, styl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stramkowskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Ludwiki Stramowskiej, olsztyn (pieczewo) Sprzedaż bezpośrednia od właścicieli dostępne od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

893 394 zł76 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok.246 taras 41 metrowy Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

159 000 zł45 m² 3 542,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! Mieszkanie na 1. piętrze Wąbrzeźno, ul. Niedziałkowskiego 1 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,88 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

896 962 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Maślice, blisko szkoły, terenów rekreacyjnych i komunikacji miejskiej! Do własnej aranżacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Białystok,podlaskie

265 000 zł36 m² 7 340,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! ul. Leszczynowa 55, białystok Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

422 826 zł38 m² 11 127 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na dni otwarte które odbyły się w sobotę 19.04! Wszyscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Pruszków, 10 min pieszo od stacji pkp i skm, 4 min pieszo Szkoła Podstawowa Nr 3 - do sprzedaży trzypokojowe (pierwotnie czteropokojowe) mieszkanie 64 m2 w doskonałej lokalizacji! Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł110 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż absolutnie niszowy temat - mieszkanie wielkości szeregówki na obrzeżach miesta ;) - 4 pokoje, duży taras, całość 110 mkw! Duże mieszkanie w sąsiedztwie Parku Skowroniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Społeczna

Łódź,łódzkie

319 000 zł36 m² 8 757 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 pokoje Z balkonem | piękny widok nocą Gotowe do wprowadzenia, pięknie urządzone. Ciche i dyskretne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Poznań,wielkopolskie

543 803 zł51 m² 10 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, gotowego do własnej aranżacji mieszkania położonego przy ul. Anny Leskiej-Daab w Poznaniu. Lokalizacja osiedla znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

579 048 zł31 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 31,74 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

419 250 zł33 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: nowa huta/szymańskiego powierzchnia: 32,57 m2 liczba pokoi: 2 cena: 419 250 zł piętro: 0/3 (winda) ekspozycja: północ - południe grunt: własność (brak opłaty przekształceniowej) termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

675 878 zł41 m² 16 500,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji link bunscha, która składa się z trzech kameralnych budynków o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

988 530 zł60 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 3-pokojowego mieszkania z przestronnym salonem usytuowanego na drugim piętrze. Nieruchomość ma powierzchnię 59,55 m2 i położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 146 493 zł54 m² 21 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej okolicy na Krakowskim Zabłociu. To eleganckie mieszkanie o powierzchni 53,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 120 331 zł52 m² 21 615,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł64 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy Alei Pokoju w Krakowie w dzielnicy Grzegórzki. Główne cechy mieszkania: powierzchnia: 64 m2, 3 piętro, idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

388 000 zł48 m² 8 016,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lubisz mieć wszędzie blisko? Masz dość remontów? Mam idealne rozwiązanie! Obniżka ceny! Możliwa zamiana na dom w województwie wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do prezentacji mieszkania w doskonałej lokalizacji! Możliwość wykończenia "pod klucz" w preferencyjnych cenach. Miejsca postojowe -w cenie 40 000 zł w garażu podziemnym. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 145 054 zł57 m² 19 955,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie. Mieszkanie: - 57,38 m2 - piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

707 884 zł45 m² 15 682 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,14 m2 na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy duży narożny balkon o powierzchni 13,70 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

942 745 zł58 m² 16 159,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych - dzielnicy Krakowa jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nawojowska

Nowy Sącz,małopolskie

454 000 zł56 m² 8 107,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze , pow. 56m, os. Millenium, nowy Sącz, IX p. Mieszkanie jasne, ciepłe, widna kuchnia i łazienka, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł36 m² 10 492,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 36,12 m2, zlokalizowane na czwartym, najwyższym piętrze bloku, położonego niedaleko Ronda św.Krzyża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

660 914 zł39 m² 16 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na krakowskim Ruczaju. To eleganckie mieszkanie o powierzchni 39,27 m zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 188 016 zł72 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,44 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabowskiego

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł125 m² 17 492 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedstawiam wyjątkowo urokliwe i klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Krakowa usytułowane na drugim piętrze w trzypiętrowej pięknej zabytkowej kamienicy - ul. Grabowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

836 000 zł44 m² 19 091,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,79 m2 z balkonem w nowej inwestycji na Krowodrzy. Na mieszkanie składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

719 147 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w dzielnicy Mistrzejowice. Możliwość wykończenia "pod klucz" w preferencyjnych cenach. Miejsca postojowe -w cenie 40 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 504 500 zł51 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie, który znajduję się w Warszawie na ul. Marszałkowskiej. To idealna oferta dla osób, które cenią sobie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł79 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

! wyjątkowa oferta na Zielonej Białołęce! nowoczesny kompleks mieszkań - osiedle napollo agencji nieruchomości - 0% Oferuję Państwu na sprzedaż piękne, wyjątkowe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Reda,pomorskie

209 000 zł27 m² 7 845,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Idealna dla singla lub inwestora! Na sprzedaż kawalerka w dobrym stanie o powierzchni 22,48 m2 + 4,16 m2 piwnica, łącznie 26,64 m2. Kawalerka jednopokojowa na planie prostokąta, z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

664 350 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

560 000 zł36 m² 15 703,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem, zlokalizowane na osiedlu Lasówka w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rzecznego. Mieszkanie 35,66 m2 - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

642 546 zł39 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ,w nowoczesnej inwestycji z dobrym i szybkim dojazdem do centrum Krakowa. Nowoczesna architektura, filtry antysmogowe, tereny zielone - lasy tynieckie, blisko.