dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

284 000 zł42 m² 6 745,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Kasztelańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 21. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł56 m² 12 788,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2, które znajduje się w świetnej lokalizacji na Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór 19. Koniecznie zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

493 460 zł56 m² 8 755,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

777 460 zł84 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

675 000 zł49 m² 13 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Nieruchomości : - Wyremontowana klatka schodowa -jasne , słoneczne -przestronne -idealna inwestycja pod wynajem krótko i długo terminowy. - -Pewny Pasywny Przychód w takiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

426 914 zł49 m² 8 638,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu, w dzielnicy Niwka, w zadbanej kamienicy. Lokal jest usytuowany na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku. Ma powierzchnię 80,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Legnica,dolnośląskie

395 000 zł74 m² 5 321,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny! atuty funkcjonalny układ pomieszczeń możliwość zakupu Z wykończeniem pod klucz niski czynsz lokalizacja blisko centrum miasta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

433 976 zł54 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 53,91 m / 1 Piętro / Balkon Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sekutowicza

Lublin,lubelskie

485 000 zł53 m² 9 133,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Świetna oferta! Mieszkanie 2 pokojowe w pełni urządzone i wyposażone (większość mebli wolnostojących pozostaje w cenie mieszkania) o powierzchni 53,1mkw. na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

563 000 zł52 m² 10 791,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przystań Siechnice to wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

535 000 zł60 m² 8 967,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania? Lokal M8 o powierzchni 59,66 m to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dzieckiem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

858 389 zł58 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji | Bez podatku | Prezentuje do zakupu gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Kobierzyńskiej w Krakowie. Mieszkanie usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł60 m² 13 331,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bemowo ul. Anieli Krzywoń > przystanki tramwajowe i autobusowe 200 m od budynku > 2 km (6 min komunikacją) do stacji metra Bemowo > 60 m2 > 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią > balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

748 000 zł34 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Miasto. Do sprzedaży komfortowe studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

785 000 zł68 m² 11 459,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

475 451 zł53 m² 8 950,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

342 491 zł42 m² 8 229 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

375 457 zł56 m² 6 661,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

268 000 zł17 m² 15 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk, orunia, ul. Perłowa Powierzchnia: 16,7 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 3 z 10 Rok budowy: 1970 Opis oferty: oferujemy na sprzedaż kawalerkę w Gdańsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

321 676 zł30 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Na sprzedaż apartament z własnym ogródkiem znajdujący się na parterze w nowoczesnym apartamentowcu/domu czterolokalowym. Inwestycja znajduje się w Jastrzębiej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł47 m² 15 744,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 przy ul. Bolesława Orlińskiego w Krakowie, dzielnica Czyżyny. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

378 585 zł27 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa kawalerka z potencjałem w centrum Katowic. Mieszkanie o powierzchni 26,85 m2 usytuowane jest na drugim piętrze apartamentowca powstającego w centrum Katowic. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

444 160 zł54 m² 8 184,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 54,27 m / parter / taras / ogródek 26,5 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z atrakcyjnym układem pomieszczeń! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,94 mkw. Nieruchomość znajduje się w Sosnowcu. Klatka schodowa zadbana i czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

344 946 zł35 m² 9 730,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Stąporków,świętokrzyskie

105 000 zł24 m² 4 328,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Stąporków, przy ulicy Juliusza Słowackiego. Mieszkanie o pow. 24,26m2 znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

432 473 zł38 m² 11 505 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

593 777 zł71 m² 8 404,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł64 m² 8 921,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy do sprzedaży nietypowe mieszkanie 2 pokojowe położone na atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym Załęże w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię całkowitą ponad 63,89 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł80 m² 11 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni około 80 m , które znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Siechnice,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Siechnic. Metraż mieszkania 60.15 m2 wraz z komórka lokatorską, przynależną do mieszkania. Mieszkanie jest sloneczne ( oszczedne w ogrzewaniu) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł35 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

1 950 000 zł79 m² 24 683,50 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: sea Towers to najbardziej rozpoznawalny apartamentowiec w Trójmieście. Pozwala cieszyć się bliskością morza, walorami widokowymi, jak również korzystać z infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł48 m² 4 142,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Robotniczej. Opis mieszkania; pokój 20m2 pokój 18m2 kuchnia 6m2 łazienka 1m2 przedpokój 3m2 piwnica 6m2 Pokoje przejściowe, wejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł36 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością przedstawiam Państwu dobrze skomunikowane, dwupokojowe (można wydzielić trzeci pokój) mieszkanie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, posiada balkon, oraz jest bardzo ustawne.