dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

473 502 zł37 m² 12 653,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Aleja Spółdzielczości Pracy, lublin | 37,42 m | II kwartał 2026 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,42 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 737,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie w Serocku, w pierwszej linii brzegowej Narwi, o pow. 30 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

230 000 zł60 m² 3 860,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2 pokoje | 59,58m w ścisłym centrum Zabrza | ul. Wolności Mieszkanie przy ul. Wolności w Zabrzu. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy. Lokal mieszkalny o powierzchni 59,58m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białystok,podlaskie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu - idealne na inwestycję! Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na poddaszu w doskonałej lokalizacji - blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

359 000 zł30 m² 11 859,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokale mieszkalne 8% vat w nowej inwestycji Inwestycja Żeromskiego 15 to wyjątkowo zlokalizowany kompleks budynków mieszkalnych, położony w jednej z bardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

410 906 zł37 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko i wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.35 m2 z ogrodem, garażem podziemnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

485 000 zł29 m² 16 846,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera | 0% podatku | bezprowizyjnie Oferujemy do zakupu mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 28,79 m2 - składające się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienką. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wąska

Grzybowo,zachodniopomorskie

255 000 zł20 m² 12 512 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Welle apartments to inwestycja położona w Grzybowie przy ul. Wąskiej (oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu). To miejsce jest już gotowe i jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania, w którym wygodnie pomieścisz się z rodziną, to ta alternatywa czeka właśnie na Ciebie! Więcej informacji: tel. *780*771*848 e-mail: koniecznie obejrzyj prezetację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powstańców Warszawy

Pabianice,łódzkie

849 000 zł81 m² 10 544 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament w centrum Pabianic wysoki standard, garaż w cenie! Szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które łączy zalety domu jednorodzinnego i wygody bloku? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

425 000 zł53 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż rozkładowe i komfortowe mieszkanie na lubianym osiedlu Radogoszcz-Zachód. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze zadbanego, czteropiętrowego bloku. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

298 765 zł30 m² 9 906 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł109 m² 12 342,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atuty: - widok na las z salonu - widok na las i morze z balkonu - duża prywatność, brak budynków naprzeciwko okien - prywatne miejsce w hali garażowej obok budynku - ostatnie piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Janowice Wielkie

Janowice Wielkie,dolnośląskie

99 000 zł45 m² 2 180,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz dla siebie przytulnego mieszkania, które możesz zaaranżować po swojemu? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję. Zapraszam Cię na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Lublin,lubelskie

433 960 zł31 m² 14 062,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,86m2, zlokalizowane na 4 piętrze z 8 (winda), przy ulicy Królowej Jadwigi na Felinie. W skład nieruchomości wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magnolii

Kraków,małopolskie

808 264 zł57 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W zacisznej części krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 56,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

435 000 zł66 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , znajdujące się na 1 piętrze przy ul. Krasińskiego w Dąbrowie Górniczej. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gliwice,śląskie

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna okazja! Mieszkanie w Gliwicach, które może stać się Twoim nowym domem! Szukasz mieszkania, które z łatwością dostosujesz do swoich marzeń i potrzeb? Ta oferta jest stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnowska

Lusówko,wielkopolskie

756 000 zł96 m² 7 868,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 96,08 m2 w Lusówku na cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Tarnowskiej. Mieszkanie składa się z przestrzennego pokoju, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sanocka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł42 m² 13 548 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: licencja nr 22988 oferta wyłącznie W sdp! Zadbane 2 pokoje z osobną kuchnią na optymalnej powierzchni 42 m2 koło Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Oferuję na sprzedaż przestronną i jasną kawalerkę o powierzchni 37 m , położoną na drugim piętrze zadbanej, czteropiętrowej kamienicy z 1954 roku. Mieszkanie ma aż 285 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł42 m² 15 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Kamionku, w dzielnicy Praga-Południe. Zamieszkaj w przytulnym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Tulce,wielkopolskie

529 000 zł55 m² 9 702,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i zadbane mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 54,52m2. Mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

380 000 zł60 m² 6 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży niezwykła nieruchomość. Umiejscowiona w Legnicy na Przedmieściu głogowskim. Położona na wysokim parterze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

723 262 zł56 m² 12 947,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 55,9m2 w jednej z najlepszych lokalizacji na wrocławskich krzykach/partnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lutyńska

Wrocław,dolnośląskie

425 896 zł47 m² 8 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z przestronnym salonem do własnej aranżacji w Lutyni Zaledwie 3 km od Wrocławia w rewelacyjnej cenie Opiekun oferty: otoczenie: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Poznań,wielkopolskie

464 000 zł30 m² 15 399,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania, które zaczyna zarabiać na Ciebie od razu? M15 w inwestycji Rejtana 4 to gotowiec inwestycyjny - lokal już wynajmowany, bez żadnych nakładów, gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł55 m² 13 683,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Bielany - Chomiczówka Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z: trzech pokoi (16, 14, i 8 mkw), osobnej, widnej kuchni (6 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

375 703 zł39 m² 9 574,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

464 978 zł52 m² 8 950,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł48 m² 15 899,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantyszka

Gdynia,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 381,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowość tylko W miocasa! Trzypokojowe, przestronne mieszkanie o doskonałym układzie, w dobrze zlokalizowanym punkcie w Gdyni Leszczynkach. Sprawdź czy spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

960 000 zł47 m² 20 283,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowy apartament na 7 piętrze, w lokalizacji grzegórzki, w pobliżu Parku Lotników i Tauron arena. Mieszkanie ma powierzchnię 47,33m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł42 m² 10 047,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1985 roku zlokalizowane w Legionowie, centrum przy ul. Hubala. Budynek po termomodernizacji. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

219 000 zł33 m² 6 576,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

W pobliżu tereny zielone, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja. Wszystko to niemal w samym centrum miasta. Polecamy ładną i zadbaną kawalerkę na I-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

275 000 zł48 m² 5 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mapa Nieruchomości poleca zakup dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Południe. Wyjątkowa lokalizacja # Czteropiętrowy ładnie pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu, przy ulicy Komedy. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

879 000 zł70 m² 12 593,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie 70 m ul. Widok, wrocław bez pośredników! Oferta prywatna bez prowizji! Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam dla Ciebie mieszkanie po remoncie na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m2 , które składa się z: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boboli

Zabrze,śląskie

485 000 zł94 m² 5 132 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Dwupoziomowe 2 Sypialnie Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Wymienione instalacje 2-poziomowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Zabrza przy ulicy Boboli. Lokal znajduje się na 2piętrze.