dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

779 000 zł56 m² 13 910,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

1.D.0.22 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 3 pokojowe 56 m2 plus ogródek- Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 15 907,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Zabłociu ani podatku pcc 2%. Inwestycja: ta wyjątkowa inwestycja, która powstaje w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w mieście. Położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,28 m² 11 933,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zanim zanurzysz się w zapachu drewna, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyny reprezentant właściciela, biorę na siebie pełną odpowiedzialność za Twój komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 445 zł51,54 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł35,70 m² 6 134,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,70 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i dostępne od zaraz. Atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,50 m² 12 961,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja! Dzięki bliskości uczelni, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł56 m² 12 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,46 mkw po kapitalnym remoncie, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł38,50 m² 15 038,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Astronomów na warszawskiej Woli, położone na 3. piętrze w budynku z 1968 roku. Lokal znajduje się na ostatnim piętrze, co zapewnia większą.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł52,30 m² 5 506,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie położone w dzielnicy Tysiąclecie w bloku przy centrum handlowym Promenada. Mieszkanie o powierzchni 52,3mkw, na którą składają się dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68,74 m² 5 528,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Domańscy Nieruchomości mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,74 m2. Lokal usytuowany jest na II piętrze w bloku z windą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł93 m² 7 280 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie położone w najlepszej dzielnicy miasta, na osiedlu Namiarkowym, w jednym z 5-wolnostojących jednopiętrowych budynków na osiedlu zamkniętym. Budynki oddane w 2019r,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł88,50 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Układ I funkcjonalność: lokal został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na część biznesową i mieszkalną, co zapewnia komfort użytkowania oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia to nie jest wizualizacja! taka drewniana podłoga jest pod szarą wykładziną. Nowoczesne mieszkanie 50 m z balkonem 5m2 i parkingiem - ul. Lwowska, wrocław Na sprzedaż świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży zadbanego mieszkania mieszczącego się na obrzeżach miasta. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł41 m² 16 707,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjny apartament położony w bliskiej okolicy stoku narciarskiego Karpatka oraz licznych szlaków turystycznych. To idealna lokalizacja dla miłośników gór i aktywnego wypoczynku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł66,99 m² 17 151,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 2 loggie - Nowe Zabłocie | Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w najbardziej dynamicznej i prestiżowej dzielnicy Krakowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 600 zł32,30 m² 10 204,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,3 m położone przy ulicy Franciszka Kleeberga, blisko centrum. Aktualny układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze- własnościowe 53 m2, trzecie piętro, przy centrum miasta (ul. Matejki). Mieszkanie bardzo ładne, gustownie urządzone i całkowicie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,41 m² 13 155,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na I poziomie w niskim IV-piętrowym bloku przy ul. Piątkowskiej na poznańskich Winiarach. Blok z cegły oddany po 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 889 zł94,40 m² 13 854,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny apartament, położony na V piętrze z dwoma balkonami. Powierzchnia użytkowa to aż 94m2 + dwa dodatkowe balkony, mieszkanie ma 3 sypialnie, ustawny i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 400 zł49,53 m² 14 403,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż - Apartamenty Klimatyczna, gdańsk Sobieszewo. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł50,72 m² 14 097 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawaler ka na sprzedaż piła - Osiedle górne! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! nowa niższa cena! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 500 zł61,77 m² 10 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 13 Maja 2026r. Włącznie! okazja! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł76,50 m² 14 379,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w sercu Gdańska- wrzeszcz, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, przy skrzyżowaniu Aleja Grunwaldzka oraz ulica.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 352 zł34,77 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł54,60 m² 7 765,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 2 pokojowe, tychy, ul. Elfów Jeśli marzysz o wygodnym mieszkaniu w sercu Tychów, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46,05 m² 4 777,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Iwanisk - rynek Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,05 m2 ( całkowitej z piwnicą 55,03 m2 ), zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,54 m² 7 265,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o bardzo komfortowym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z lat 90-tych przy ul. Kalinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 185 zł27,05 m² 10 949,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka inwestycyjna Z ogródkiem Nowoczesna inwestycja położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 38 lat na rynku! Sprzedam radosne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,55 m² 12 867,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna wyłącznie W panthers estate. Komfortowe mieszkanie W spokojnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, położone.