dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

685 790 zł68 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Milanówka, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Mieszkanie jest bardzo jasne i ustawne. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 77 m2, usytuowanego na drugim piętrze trzypiętrowego bloku, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł36 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Mieszkanie Przy uksw | Mieszkanie Przy awf | Mieszkanie Przy Metrze | Warszawa Bielany | Metro Wawrzyszew | Dwa Pokoje Metro | Sprzedaż Mieszkania Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł76 m² 21 011,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 599 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katarzyny

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł87 m² 30 871,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokojowy apartament W sercu kazimierza! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. św Katarzyny, dzielnica Kazimierz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł82 m² 7 914,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 m2, zlokalizowane w samym centrum przy ulicy Wielkopolskiej 30 we frontowej części kamienicy, okna plastikowe, ogrzewanie oraz ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 999 zł68 m² 8 823,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy wyjątkowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 68,05 m z dużym balkonem oraz piwnicą (6,98 m ), położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

564 343 zł58 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy miejską inwestycję apartamentowca o nowoczesnej architekturze, która znajdować się będzie w centrum Nowego Sącza, w okolicach Galerii Trzy Korony /200m od Galerii/ przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 109,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie os.Dąbie - ulica Na Szaniec.NIERUCHOMOŚĆ: Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

249 000 zł43 m² 5 817,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! Możliwość zakupu garażu znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

491 300 zł32 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

693 191 zł61 m² 11 299 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo do stacji Wrocław Wojszyce Wyjątkowa lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gierczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł82 m² 5 577,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jeśli nie udało się Państwu kupić tego mieszkania nie szkodzi - mamy ten sam metraż nad Wisłą - 83mkw. Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania. Biuro Emka Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przytulne, unikatowe mieszkanie położone na parterze dwurodzinnego domu na obrzeżach Jedliny Zdrój. Według dokumentów powierzchnia mieszkania wynosi 56m2 , i w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł56 m² 20 587,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To mieszkanie to nie przypadek to wybór świadomego życia dla młodej Pary. Dwustronne, pełne światła, zaskakująco ciche jakby świat na chwilę zwolnił, żebyś mógł oddychać. Tu, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł39 m² 10 589 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem. Wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł48 m² 10 995,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na 1. piętrze 4. piętrowego budynku położonego na osiedlu Szczepin, ul. Zielonogórska, wrocław. I speak English. If you have any.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michałowskiego

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł54 m² 12 297,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferta zakupu pięknie położonego mieszkania do generalnego remontu blisko Stawu Koziorożca. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Kamienica z lat 40. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

669 198 zł62 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc. Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 mkw. w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy, piętro 3 z 6. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł42 m² 12 119 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | Poznań, ul. Serbska | Słoneczne, z południową ekspozycją | Blisko terenów nad Wartą i Ogrodu Szeląg Polecam na sprzedaż bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, powierzchni ok. 52 m2, po generalnym remoncie, w pełni umeblowane z wyposażeniem rtv i agd w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowary

Kowary,dolnośląskie

275 000 zł56 m² 4 884,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie 2-pokojowe, posadowione na IV piętrze w bloku w Kowarach. Na powierzchnię około 52m2 składają się: pokój dzienny z wyjściem na balkon, mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różyckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Świetna oferta , super mieszkanie z możlwością przejęcia najemcy. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż świetne trzypokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowska

Łódź,łódzkie

1 265 715 zł77 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o pow. 76,71 m2 zlokalizowany przy ul. Drewnowskiej 43 przy samej Manufakturze. Lokal znajduje się na VIII piętrze w inwestycji z 2020 roku, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

230 000 zł20 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie, znajdująca się w odnowionej kamienicy przy ul. Legionów w Łodzi u zbiegu ul. Żeligowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł63 m² 6 926,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prawobrzeżnej części Szczecina na os. Majowym.! mieszkanie można sfinansować z kredytu hipotecznego bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 042 000 zł117 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy apartament o metrażu 117 mkw położony na 9 piętrze w prestiżowym budynku I2 Development na ul. Księcia Witolda 46 z bezpośrednim widokiem na Odrę i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł57 m² 10 534,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego w ścisłym centrum Gdańska. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do wszystkich atrakcji Starego Miasta oraz idealną komunikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł47 m² 6 559,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie dwupokojowe w tzw. "układzie szczecińskim" (47,11m2) z dodatkowym pomieszczeniem zaadoptowanym ze wspólnego korytarza położone na trzecim piętrze bloku mieszkalnego na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

469 000 zł97 m² 4 833,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie z ogródkiem i garażem? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje ładne, słoneczne, wyremontowane mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

307 000 zł45 m² 6 822,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mapa Nieruchomości prezentuje śliczne , komfortowe mieszkanie na sprzedaż, położone w czteropiętrowym bloku w Centrum Włocławka. Lokal mieszkalny został całkowicie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

479 000 zł54 m² 8 853,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z dużym tarasem i garażem Ustroń, hermanice, ul. Orzechowa Na sprzedaż przytulne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

899 000 zł59 m² 15 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament z dwoma kameralnymi tarasami - Inwestycja Nadmorskie Tarasy Przedstawiam Państwu nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 59,46 m , położony na parterze budynku.