dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkań z potencjałem, które możesz urządzić według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie? Kluczowe informacje: lokalizacja: głogów, ul. Morcinka spokojna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł26 m² 10 106,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

172 000 zł30 m² 5 680,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Nowej Rudzie na Os. Piastowskim na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z pokoju głównego z aneksem kuchennym, małej osobnej sypialni, zabudowanego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

353 535 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 159 000 zł56 m² 20 678 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Zdjęcia wkrótce. Prestiżowy apartament gotowy do zamieszkania na osiedlu siłownia tylko dla mieszkańców, w doskonałej lokalizacji Gdańska -na granicy Brzeźna i Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

699 999 zł69 m² 10 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niesamowita okazja! lublin - wieniawa- ul. Legionowa! miasteczko akademickie! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zadbanej prestiżowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcam do obejrzenia filmu pokazującego nieruchomość! Z przyjemnością prezentuję ofertę świetnie zlokalizowanego mieszkania z fantastycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - świetna lokalizacja i komfortowe warunki! Lokalizacja Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy - idealne miejsce do życia. W pobliżu szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 249 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2 Lokalizacja: gądów Mały, ul. Szybowcowa Ekspozycja południowa- mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe Parking- ogólnodostępne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

450 000 zł49 m² 9 255,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji w cichej, spokojnej części Wilkowic. Przedmiotem oferty jest apartament znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

498 800 zł42 m² 11 990,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Gądowie - okolice ul. Kwiskiej. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Jaszczurczego

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł75 m² 9 035,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w sercu gdańskiej dzielnicy Morena. Oferta skierowana do osób ceniących sobie komfort i wygodę, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 55m2 w Sosnowcu (milowice) przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,18m2 usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą na osiedlu Bairda. Mieszkanie przeszło remont na przełomie 2021/22r. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirabelki

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł35 m² 13 640,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Mirabelki (mała, zielona uliczka przy ul. Ostródzkiej) > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > w bliskiej odległości liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł34 m² 9 806,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 33,55 m 2 mieści się na parterze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze Idealne usytuowane mieszkanie środkowe pełne światła i ciepła na strzeżonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

379 000 zł46 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na widokowym 4 piętrze W niskim bloku Z cegły. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kielce,świętokrzyskie

495 845 zł46 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do wykończenia na osiedlu ksm w Kielcach przy ul. L. Wawrzyńskiej. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Świetna lokalizacja! Osobna kuchnia - z oknem! Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł56 m² 18 791 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobą kuchnią oraz możliwością przekształcenia na trzy pokoje, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Miło mi zaprezentować nową ofertę w homeally - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, ul. Sokratesa 4. Mieszkanie znajduje się na poddaszu - 4 piętro, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł95 m² 11 501,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Ciche, wyjątkowe mieszkanie, blisko Aquaparku i Galerii Handlowej Wroclavia. Słoneczne, jasne i bardzo komfortowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,77 m , położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Gdańsk,pomorskie

885 000 zł37 m² 23 663,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu absolutną perełkę! Mieszkanie przy ulicy Długiej w Gdańsku, zaledwie 50 metrów od Ratusza i 100 metrów od Fontanny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł52 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem przy ulicy Powstańców Śląskich na pograniczu Bemowa, woli i Włoch. Nieruchomość mieści się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 295 800 zł84 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam na sprzedaż jasne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ursusie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia mieszkania wynosi 83,60m2. Składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

398 000 zł90 m² 4 446,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Ta propozycja to nie tylko mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, ale również wyjątkowa okazja do zamieszkania w przestrzeni, która łączy w sobie historię z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Sopot,pomorskie

1 980 000 zł101 m² 19 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie na sprzedaż W centrum sopotu Piękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

403 800 zł23 m² 17 788,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł65 m² 8 089,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Przestronne mieszkanie 64,9 m - idealne dla rodziny lub jako inwestycja! Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,9 m , położone na ostatnim 4-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

998 000 zł88 m² 11 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie na Hubach, dzielnica Krzyki we Wrocławiu w ładnej kamienicy z ocieploną i odnowioną elewacją. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

414 900 zł47 m² 8 827,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy 1 Maja, na przeciwko głównej poczty w zadbanym bloku. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

599 000 zł30 m² 19 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

|R| Property prezentuje piękne dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż mieszczące się przy ul. Piltza w dzielnicy Ruczaj w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Piltza znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baśniowa

Warszawa,mazowieckie

638 000 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio sprzedam funkcjonalne mieszkanie blisko warszawskiego uniwersytetu medycznego. Mieszkanie W kamienicy Z lat 50. Stara ochota! ul. Baśniowa. *5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydla

Łódź,łódzkie

249 000 zł36 m² 6 968,93 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Łodzi na Dąbrowie? Mam dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 35,73 m2, położone w Łodzi przy ul. Rydla 7a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

322 000 zł29 m² 11 103,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie w Legionowie na parterze w niskim bloku. Budynek położony jest przy ulicy Juliusza Słowackiego , osiedle Batorego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł62 m² 10 450,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 62,1 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą w doskonałej lokalizacji na Witolinie. Możliwość założenia kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starodąbrowska

Tarnów,małopolskie

399 000 zł48 m² 8 313 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne Mieszkanie na sprzedaż w Tarnowie ul. Starodąbrowska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na ósmym piętrze w wieżowcu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 773,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo serdecznie polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,70 m , usytuowane na 1 piętrze z windą budynku z 2013 r. Z części dziennej jest.

Szczegóły ogłoszenia