dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

749 000 zł47 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

[english version available] Przedstawiam Państwu, przytulne, słoneczne, w pełni wykończone mieszkanie na zielonych, cichych, spokojnych Krakowskich Klinach. Lokum składa się z salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł53 m² 14 042,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, które znajduje się w nowej inwestycji Nowy Grabiszyn, przy ul. Miedzianej we Wrocławiu. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

619 000 zł62 m² 10 038,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto przy ul. Zachodniej! Jeśli szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Sopot,pomorskie

649 000 zł46 m² 14 183 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Jeśli szukasz mieszkania w Sopocie 350 m do skm, 800 m do Orłowa, 1km do plaży , to jest to świetna lokalizacja, zwłaszcza dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sopot

Sopot,pomorskie

629 000 zł37 m² 17 023 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w budynku z windą o pow. 36,95m2 znajdujące się w prestiżowej lokalizacji na mapie Sopotu; osiedle Mickiewicza jest zielonym i zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sokołów Małopolski,podkarpackie

459 000 zł64 m² 7 194,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Pileckich w Sokołowie Małopolskim, 3-pokojowe, usytuowane na parterze w niskim bloku z 1980 roku. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł32 m² 15 982,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wykończone pod klucz mieszkanie dwupokojowe w nowym budynku, budynek z pozwoleniem na użytkowanie, wprowadź się już dziś. Mieszkanie południowe, pięknie nasłonecznione. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wejherowo,pomorskie

520 000 zł58 m² 8 996,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,80m2 w Wejherowie. Nieruchomość położona na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku wzniesionego w 2003 roku. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł64 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie tuż przy metrze natolin. Mieszkanie z pięknym widokiem panoramicznym (na zdjęciach) przy metrze Natolin (4 minut spacerem). Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł34 m² 15 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie | Wysoki standard Lokalizacja: wrocław | Dojazd do Rynku: 15 min Powierzchnia: 34 m | Parter Ekspozycja: południowa dużo naturalnego światła Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

675 000 zł56 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesny 3-pokojowy apartament w sercu Kielc - Twoje wymarzone miejsce czeka na Ciebie! Z radością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 55,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sopot,pomorskie

490 000 zł32 m² 15 123,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32,40 m , położona na 10. piętrze budynku z zachwycającym, panoramicznym widokiem na las. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowa niższa cena 18.000 zł/m2 Do sprzedaży nowoczesne, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m2 usytuowane przy ulicy Sarmackiej w centrum Miasteczka Wilanów wzdłuż Osi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

546 877 zł51 m² 10 801,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z opcją zamknięcia kuchni z oknem, z pięknym tarasem usytuowanym od strony patio na podwyższeniu - 1 piętro. 2 pokoje i zamknięta kuchnia, z opcją harmonogramu 20 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

961 091 zł55 m² 17 449 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Metrohouse jest oficjalnym przedstawicielem dewelopera! Oferta bez prowizji I pcc! promocja systemu płatności 20/80- ograniczone czasowo! Przedstawiam Państwu najnowszą inwestycje na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja

Koszalin,zachodniopomorskie

361 292 zł38 m² 9 558 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania deweloperskie W poszukiwanej dzielnicy koszalina - kołłątaja Kupujący 0% prowizji! Już teraz rozpoczynamy sprzedaż dwupokojowych i trzypokojowych lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

620 000 zł55 m² 11 355,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny na sprzedaż o powierzchni 54,60 m2 usytuowany na 8 piętrze w 11-sto piętrowym bloku z windą, wybudowany w latach 80. Mieszkanie składa się z obszernego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł115 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Polecamy! Mieszkanie -4 pokojowe ,115 m , 2 Piętro , ul. Bonerowska lokalizacja: mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy w okolicy ul. Westerplatte/zyblikiewicza w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkań z potencjałem, które możesz urządzić według własnego gustu? Ta oferta jest dla Ciebie? Kluczowe informacje: lokalizacja: głogów, ul. Morcinka spokojna i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł26 m² 10 106,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,22 m2 zlokalizowana na III piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

172 000 zł30 m² 5 680,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Nowej Rudzie na Os. Piastowskim na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z pokoju głównego z aneksem kuchennym, małej osobnej sypialni, zabudowanego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

353 535 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy kawalerkę o powierzchni 33,67 m z balkonem, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 159 000 zł56 m² 20 678 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Zdjęcia wkrótce. Prestiżowy apartament gotowy do zamieszkania na osiedlu siłownia tylko dla mieszkańców, w doskonałej lokalizacji Gdańska -na granicy Brzeźna i Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

699 999 zł69 m² 10 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Niesamowita okazja! lublin - wieniawa- ul. Legionowa! miasteczko akademickie! Na sprzedaż unikatowe dwustronne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w zadbanej prestiżowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł48 m² 13 457,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta dostępna tylko U nas! Zachęcam do obejrzenia filmu pokazującego nieruchomość! Z przyjemnością prezentuję ofertę świetnie zlokalizowanego mieszkania z fantastycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - świetna lokalizacja i komfortowe warunki! Lokalizacja Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy - idealne miejsce do życia. W pobliżu szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 249 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2 Lokalizacja: gądów Mały, ul. Szybowcowa Ekspozycja południowa- mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe Parking- ogólnodostępne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

450 000 zł49 m² 9 255,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować widokowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej inwestycji w cichej, spokojnej części Wilkowic. Przedmiotem oferty jest apartament znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

498 800 zł42 m² 11 990,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Gądowie - okolice ul. Kwiskiej. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Związku Jaszczurczego

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł75 m² 9 035,34 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone w sercu gdańskiej dzielnicy Morena. Oferta skierowana do osób ceniących sobie komfort i wygodę, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 55m2 w Sosnowcu (milowice) przy ulicy Baczyńskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,18m2 usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą na osiedlu Bairda. Mieszkanie przeszło remont na przełomie 2021/22r. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirabelki

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł35 m² 13 640,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Białołęka ul. Mirabelki (mała, zielona uliczka przy ul. Ostródzkiej) > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 15 min autobusem > w bliskiej odległości liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł34 m² 9 806,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim! Nieruchomość o powierzchni 33,55 m 2 mieści się na parterze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż fantastyczne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 1 piętrze Idealne usytuowane mieszkanie środkowe pełne światła i ciepła na strzeżonym i monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

379 000 zł46 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na widokowym 4 piętrze W niskim bloku Z cegły. Jeśli szukasz.