dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

129 000 zł70 m² 1 842,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Sprzedaż z Naszym biurem! Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,77 m , położone w śródmieściu Wałbrzycha. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 500 zł53,89 m² 12 367,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Dogodny dojazd do centrum miasta - trasa do przystanku tramwajowego to 5 minut spacerem, bezpośredni dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,13 m² 11 194,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym potencjałem | 49,13 m | balkon | 2 piętro | Zielona Góra - Dolina Gęśnika Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,13 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł65,50 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Karskiego , Ruda Śląska (bykowina, niebieskie Dachy) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina, popularne osiedle Niebieskie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł45,30 m² 5 849,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, zabudowany balkon, piwnica, doskonała lokalizacja Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości z przyjemnością prezentuje jasne i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

English version bellow Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 168 014 zł59,89 m² 19 502,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** Brak pcc 2% *** *** 0% prowizji od kupującego *** Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, które chcą zamieszkać w miejscu, gdzie wszystko będzie pod ręką. Funkcjonalne 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł32,22 m² 9 931,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, w którym zamieszkasz bez stresu związanego z remontem? Ta oferta jest dla Ciebie! opis nieruchomości Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób szukających mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł69,64 m² 8 759,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku z 2001 roku, rejon ul. Demokratycznej/rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł50,50 m² 18 910,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł48,10 m² 6 444,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeśli szukasz ustawnego, gotowego do zamieszkania lokum w miejscu, które gwarantuje ciszę, a zarazem łatwy dostęp do infrastruktury ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 900 zł95,27 m² 6 086,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym ogródkiem 265m2 na Osiedlu Nowoczesnych Domów w Brzeziu. Kolejny etap domów bliźniaczych będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

988 000 zł54,55 m² 18 111,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pełni wykończone, umeblowane, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z antresolą. Miejsce postojowe w hali garażowej płatne dodatkowo 89.000 zł. Mieszkanie z rynku pierwotnego, kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł68 m² 19 118 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz nowocześnie wykończonego klimatyzowanego mieszkania w świetnej lokalizacji do zamieszkania od zaraz lub pod wynajem krótko lub długoterminowy - to mieszkanie jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł47 m² 12 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Okólnej ( Podgórze) Mieszkanie: - dwa osobne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z toaletą - stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 570 zł29,92 m² 19 871,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - zakup bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie idealne pod inwestycję tuż przy Dworcu Głównego we Wrocławiu Projekt obejmuje szeroki wybór kompaktowych lokali, głównie jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł144 m² 11 736,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 144 m2 usytuowany na pierwszym i drugim piętrze w dwupiętrowym budynku zlokalizowany w Tychach na osiedlu B przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł62 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Kordiana. Lokal dostępny od 1 kwietnia 2026 r. Piętro: 3/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł44,08 m² 17 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Lindego 2 od noho Investment Lindego 2 - Widok na przyszłość lindego2 to inwestycja w wyjątkowej lokalizacji na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowej części Wrocławia Borek, al. Akacjowa. Nieruchomość położona jest w reprezentacyjnej willi z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 107 zł48,55 m² 18 725,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń, idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Centralnym punktem mieszkania jest przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł44,27 m² 7 883,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie Gdańsk Orunia, ul. Związkowa Mieszkanie: mieszkanie dwupokojowe (ok. 18,5m i 13,5m) do generalnego remontu. Możliwość przearanżowania na 3 pokoje. Wysokość pomieszczeń to ok. 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tczew - Nowoczesne mieszkanie 45 m | 2 sypialnie | Klimatyzacja | Niski czynsz nowa niższa cena - 419yś zł Na sprzedaż eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 009 zł37,85 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 160 zł76,56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł80,94 m² 4 324,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: tłumaczów Powierzchnia: 80,94 m.kw. Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 z 1 Media: woda, prąd, ogrzewanie węglowe Cena: 350 000 zł Opis: na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w Zaczerniu! Nowoczesne osiedle położone jest w dogodnej lokalizacji w Zaczerniu, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 632 zł31,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej Dębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty sowia Nowa inwestycja na terenie Marek! 14 lokali mieszkalnych. Od 2 do 3 pokoi. Od 42 m2 do 63 m2. za wynagrodzenie biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W pełni umeblowany i wyposażony, przestronny i luksusowy apartament z oddzielną sypialnią, łazienką i aneksem kuchennym. Apartament znajduje się w Szklarskiej Porębie.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł42,20 m² 4 312,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,20 m2 w Katowicach przy ulicy Pokoju. Duży potencjał do aranżacji układu pomieszczeń. Mieszkanie: - powierzchnia: 42,20 m . - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł78,77 m² 31 611,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nad samym morzem. Kameralna nieruchomość w rzadko spotykanej lokalizacji - furtka ze wspólnego ogrodu prowadzi wprost na plażę. Obiekt posadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 1436.

Szczegóły ogłoszenia

461 374 zł39,97 m² 11 543,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Doskonała komunikacja z miastem. Osiedle Unii Lubelskiej 4 zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł61 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Warszawa, bemowo, ul. Kazimierza Wyki- 61 m2 , 3 pokoje + Balkon / Po remoncie / Do wejścia / Przy parku 1,5 km do stacji metra Bemowo 600 metrów do Parku Górczewska Szanowni Państwo, zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,54 m² 7 725,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Piastowska, ostróda Powierzchnia całkowita : 77,54 m | Piwnica: 3,70 m | 2 poziomy | Balkon | 3. piętro Biuro Expert Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 323 zł51,88 m² 10 896,74 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bystrzycy Kłodzkiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze, składa się z dużego salonu, kuchni, niedużej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania 3-pokojowe, i piętro borne sulinowo - tu się oddycha Mieszkanie 3-pokojowe w Bornem Sulinowie, idealne dla rodziny. Bardzo cieple, słoneczne mieszkanie. Mieszkanie usytuowane w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycjiwypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

315 921 zł79 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w sercu Sosnowca przy ul. 3-go Maja. To doskonała okazja dla osób szukających przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia