dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Gdańsk,pomorskie

330 000 zł28 m² 11 883,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Nasze lokalizacje nie są oszukane Obsługa: cena netto + 23% vat Inwestycja jest położona w północno-wschodniej części Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł25 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Nowej Pradze Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1973 roku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wadowice

Wadowice,małopolskie

285 000 zł44 m² 6 477,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Wadowicach. Mieszkanie położone na parterze składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i sporego przedpokoju. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bielsko-Biała,śląskie

378 761 zł32 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Lokalizacja: bielsko-Biała, 3 Lipki - niebo dla fanów widoków górskich i miejskiego komfortu. Idealne miejsce dla tych, którzy chcą więcej od życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

489 000 zł29 m² 16 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja - 2 pokojowe mieszkanie przygotowane do generalnego remontu. Nowa instalacja elektryczna. 3 pierwsze zdjęcia prezentują propozycję wykończenia wnętrza. Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

400 000 zł68 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Posiadamy do sprzedaży bardzo zadbane czyste i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 68 m2. Lokal znajduje się na obszarze dzielnicy Radocha przy ulicy Jagiellońskiej w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łuki Wielkie

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł86 m² 19 825 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie o powierzchni 85,7 m2, zlokalizowanego na granicy Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

896 000 zł82 m² 10 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z olbrzymim potencjałem w doskonałej lokalizacji w Gdańsku Oliwie, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie: mieszkanie do remontu znajduje się w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

662 744 zł45 m² 14 682 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł53 m² 17 452,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i umówienia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

829 000 zł44 m² 18 646 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

884 000 zł52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2, na ul. Górczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł66 m² 18 924,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do przedstawienia Państwu ofertę nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania po generalnym remoncie. Jego wysokość to 305 cm co daje poczucie jeszcze większej przestrzeni. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł57 m² 12 235,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

709 000 zł52 m² 13 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze nowego budynku z 2023r Apartamenty Warszewo. Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w windę, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Poszukujesz mieszkania idealnego dla siebie? Koniecznie zerknij na ofertę. Na sprzedaż oferuje wyjątkowo ładne oraz gustownie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w Walbrzychu w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

418 000 zł78 m² 3 575 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78 mkw. usytuowane na 1 piętrze w kamienicy wraz z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym, piwnicą oraz garażem (łącznie 120 mkw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł57 m² 21 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje na zabłociu! wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staniewicza

Gdynia,pomorskie

649 000 zł63 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dostępna W mio casa Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Staniewicza w Gdyni Pogórze. Nieruchomość - przestronny salon, - dwie sypialnie, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

699 000 zł99 m² 7 074,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w pełni funkcjonalne, pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 98,8m2 znajdujące się w Szczawnie Zdroju - ul. Kopernika. Mieszkanie rozkładowe składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł33 m² 18 807,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

3 minuty spacerkiem do Konesera! Widok na Pałac Kultury z balkonu! Na sprzedaż przestronne 33 m mieszkanie na Pradze Północ, ul. Radzymińska 33. Znajduje się ono w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 120 000 zł120 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szukasz przestronnego apartamentu, który od progu zachwyci Cię swoim unikatowym charakterem? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży 4-pokojowego apartamentu o powierzchni 120 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł47 m² 15 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z widokiem na podwórko i las

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Grodków,opolskie

320 000 zł61 m² 5 276,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,65m2 przy ul. Warszawskiej w Grodkowie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

990 000 zł55 m² 17 931,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament 55 m z tarasem przy ul. Chopina, kraków w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania. MB Estates z przyjemnością prezentuje elegancki, w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

340 000 zł46 m² 7 439,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Kołobrzegu Niewątpliwym atutem lokalizacji jest bliskość morza - zaledwie 15 minut spacerem! Nieruchomość o powierzchni 45,7 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 369,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 12. piętrze w zadbanym budynku z lat 60. Świetna lokalizacja - Stara Ochota, zaledwie 15 minut do centrum Warszawy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł43 m² 9 025,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 805 zł61 m² 9 819,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepanowskiego

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł55 m² 9 470,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie terenów zielonych? Zależy Ci na wyremontowanej nieruchomości, gotowej do zamieszkania? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

880 000 zł41 m² 21 359,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, ekskluzywnie wykończony apartament na sprzedaż Kraków, ul. Centralna 51b Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jasieńska

Gdańsk,pomorskie

544 000 zł35 m² 15 677,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Przedstronna kawalerka na os. Wróbla Staw to idealna propozycja do zamieszkania dla singla bądź pary lub inwestycji pod najem zarówno długo jak i krótkoterminowy. Bliskość stacji pkm jasień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

600 000 zł52 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na prezentację mieszkania w Nowej Hucie na Oś Słonecznym. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 52,2 m2 składające się z dużego przedpokoju z którego wchodzi się z do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włókniarzy

Żagań,lubuskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do remontu. Mieszkanie w bloku przy ul. Włókniarzy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni , łazienki i Wc. Położne na I piętrze. Mieszkanie posada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł56 m² 6 387,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta prywatna bez pośredników Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Szwederowie w systemie szczecińskim. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa z basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieniec

Ochojno,małopolskie

1 250 000 zł99 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa okazja! Przestronne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w Ochojnie - nowoczesność, komfort i doskonała lokalizacja! Dlaczego to mieszkanie jest idealne dla Ciebie? Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł42 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe 42,24 m2 z oddzielną jasną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 piętrowego bloku mieszkalnego. Budynek oddany do użytku w ok 1980 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,12 m2 na parterze z ogrodem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

250 000 zł46 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Osiedle Północ ul Michałowskiego! Mieszkanie dwupokojowe 45.50mkw , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Blok z nową elewacją zewnętrzną. Mieszkanie.