dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

792 400 zł44 m² 17 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie przegap okazji! Zamieszkaj w prestiżowym miejscu na Krakowskim zabłociu idealnym dla osób ceniących komfort i nowoczesność. 1. Opis mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 17,71m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł52 m² 23 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker mieszkanie zarezerwowane! Dzień dobry, sprzedajemy nasze mieszkanie w budynku przy Bernardyńskiej 16a w którym mieszkamy od 2010 roku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pielgrzymów

Radostowo,pomorskie

235 000 zł48 m² 4 858,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Radostowie, gm. Subkowy Oferujemy na sprzedaż urokliwe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 48,37 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł51 m² 10 372,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m2 zlokalizowana w topowej lokalizacji przy ul. Gromskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Józefów,mazowieckie

1 799 000 zł129 m² 13 969,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Największy penthouse w Józefowie wystawiony na sprzedaż Czteropokojowy apartament na ostatniej kondygnacji Apartamentu Józefów z recepcją i zielonym patio w centrum podwarszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzemińskiego

Łódź,łódzkie

282 000 zł38 m² 7 452,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 37.84 m2 na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe - Czynsz 450 zł - Wszystkie media miejskie - Okna PCV - Wymienione piony kanalizacyjne - Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkiewicza

Sanok,podkarpackie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie Lokalizacja: olchowce, ul. Witkiewicza, nowy blok z windą. Pierwsze piętro, taras 18 m. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym (27 m), sypialnia (8 m), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m2 znajdujące się na wrocławskim osiedlu Różanka-Karłowice Słoneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

864 500 zł57 m² 15 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Wrocław,dolnośląskie

1 299 500 zł90 m² 14 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

965 000 zł53 m² 18 207,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker prestiżowy apartament premium nowy bagry umeblowany pod klucz bez pcc english below 3 pokoje | 53 m | Balkon 7 m | Piętro 4 | Południowa słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

718 000 zł50 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

515 000 zł54 m² 9 461,69 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł43 m² 14 362 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność być wyłącznym agentem reprezentującym tą wyjątkową nieruchomość! Na sprzedaż bardzo klimatyczne, komfortowe, wykończone z dbałością o najmniejsze detale mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka inwestycyjna - 33,6 m , Wrocław, ul. Grabiszyńska 204D Polecam Państwu ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej kawalerki idealnej pod inwestycję. Lokal o powierzchni 33,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratuszowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 395,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Zadbane 2 pokoje z kuchnią, w zadbanej kamienicy z 1929r. Mieszkanie z potencjałem! Można przerobić na 3 pokoje z aneksem kuchennym. W mieszkaniu jest klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świerzawska

Poznań,wielkopolskie

599 747 zł37 m² 16 333 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesna kawalerka 36,72 m w prestiżowym budynku Fiqus Marcelin, poznań Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 36,72 m w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

463 297 zł54 m² 8 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż super oferta - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,70 m2 + ogród ok 60 m2 na parterze. Lokalizacja - przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Osiedle premium z wyższym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , 2 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Radzymińska. Budynek odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wysoka

Radom,mazowieckie

310 000 zł46 m² 6 778,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wygodne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Wysokiej Śródmieście. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu lub odświeżenia możemy dostosować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł88 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: gotowiec inwestycyjny na ul. Wawrzyniaka 14 we Wrocławiu Oferujemy na sprzedaż wyjątkową inwestycję trzy osobne mieszkania, z których każde jest wyremontowane i przystosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodzickiego

Częstochowa,śląskie

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże, przestronne i widne mieszkanie. Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu. Wymieniono instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną, gazową. Nowa glazura, wycyklinowany parkiet, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł37 m² 17 900,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w nowoczesnym stylu, z pięknym widokiem i dużym balkonem? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rzeszów, ul. Kwiatkowskiego 44e Powierzchnia: 36,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Namysłów,opolskie

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w centrum Namysłowa. Cena 269 tys do negocjacji. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł109 m² 17 390,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam apartament zlokalizowany w cenionej i prestiżowej okolicy przy Rondzie Daszyńskiego, który zapewni najwyższy komfort życia codziennego dla pary lub pary z dzieckiem. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

320 000 zł48 m² 6 597,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji Gryfina! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (kuchnia od strony wschodniej, salon od zachodu) - Mieszkanie w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł54 m² 9 496,27 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł54 m² 11 441,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronny zadbany lokal mieszkalny z kw bez obciążeń komórka na nowym zielonym osiedlu wójcikidealne dla rodzin, młodych par, inwestora serdecznie polecam Świetne miejsce cisza spokój blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

463 296 zł54 m² 8 627,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam państwu nową inwestycje która obejmuje budowę 40 mieszkań 3 pokojowych, w segmentach dwukondygnacyjnych. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, na piętrze Balkony. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

250 000 zł42 m² 5 905,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sikornik. Słoneczne, ciepłe mieszkanie usytuowane w wieżowcu. Pow. 42,33m2, 2 pokoje, p. 7/10. C.o. miejskie. C.w. - junkers. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Okno balkonowe, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 wraz z prywatnym ogródkiem ok. 35 m2 Osiedle to nowe budynki w zabudowie szeregowej zlokalizowanie w Malawie, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

749 955 zł43 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w nowopowstającej inwestycji w Krakowie uwaga! Dostępne również inne mieszkania na tej inwestycji o różnorodnym metrażu i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł77 m² 15 324,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe jest zlokalizowane na Promenadach Wrocławskich 77m2, 3 pokoje, na 3 piętrze, z windą oraz 2 miejsca postojowe obok siebie w garażu podziemnym. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł48 m² 11 272 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Staromieściu w Rzeszowie Marzysz o zamieszkaniu w sercu Rzeszowa, w nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Hom e przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu rubinkowo I w Toruniu Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak prowizji dla biura! super cena dla klienta gotówkowego 139 000! Zamieszkaj w sercu Bytomia lub zainwestuj z zyskiem! Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,5m2 położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.