dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 253 ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-2 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 39,7 m2 położonego na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne 3pokojowe mieszkanie 83 m Jelenia Góra, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż oferuję **słoneczne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83 m **, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł53,27 m² 4 599,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 53,27 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,27 m , usytuowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,30 m² 9 736,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Przedstawiam na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne, przytulne dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,30 m2, położone na drugim piętrze w zadbanym trzypiętrowym budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

333 340 zł29,40 m² 11 338 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.23u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy Państwu w pełni wyposażony, klimatyzowany apartament w 100m od linii brzegowej, znajdujący się na nowo wybudowanym kameralnym osiedlu- posesja Kapitańska w Grzybowie. Zespół 3.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63,50 m² 5 496,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie 63,5 m | ul. Żeromskiego, radom | Balkon Piwnica Garaż Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 3. piętrze w niskim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł45,29 m² 7 926,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | balkon | funkcjonalny układ Kompaktowe 3 pokoje z balkonem idealne do zamieszkania lub pod wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł36 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Piękna klimatyzowana kawalerka na prywatnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu w centrum Skierniewic. Sprzedam klimatyzowaną kawalerkę (możliwość przebudowy na dwa pokoje), 36 mkw po.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł69 m² 7 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie, lublin, śródmieście, ul. Niecała, 2 pokoje. Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe jak i do prowadzenia działalności w zakresie usług prawnych. Opis mieszkania: - piętro: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł63,87 m² 17 065,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament Premium - Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie z tarasem w Gliwicach Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 63,87 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł134,56 m² 9 661 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowy Apartament dwupoziomowy ul. Kniaziewicza w Słupsku Kupujący : 0% pcc / 0% Prowizji Apartament dwupoziomowy: piętro: 4 + antresola Balkon : 15,5m2 Taras: 17m2 powierzchnia użytkowa mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł58,51 m² 19 979,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży unikatowego mieszkanie 2 pok. z tarasem 50m2 znajdującego się przy ul. Poznańskiej, dzielnic Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,37 m² 18 231,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie Oferuję na sprzedaż bez czynszowy apartament o powierzchni 27.37m2 z balkonem, zlokalizowany w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej lasami i rezerwatami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwy zakup 2 mieszkań obok siebie i powiększenia ich do ok 80 m2. Można ten zakup potraktować inwestycyjnie (obecnie obydwa mieszkania wynajmowane ). Na sprzedaż 2 sąsiadujące, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł29,37 m² 14 606,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

W sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,37 m2 usytuowane na parterze w 3 piętrowym, bloku Trześniowska Park przy ul. Kminkowej 8. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

674 016 zł22,58 m² 29 850,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cena netto: 547 980 zł Cena brutto: 674 016 zł (vat 23% zwracany zarówno dla osoby fizycznej jak i firmy) dla kogo? Jest to idealna propozycja dla osoby, która chce bezpiecznie zarabiać na wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 832 zł73,64 m² 28 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 000 zł67,96 m² 9 520,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji dla kupującego. Wyjątkowa przestrzeń na najwyższym piętrze. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67.96m , położone na 5. piętrze (ostatnim) propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł116,80 m² 3 587,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania klientów szukających dużej przestrzeni z ogródkiem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Traugutta 22. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 72,9 m | Rzeszów, ul. Hetmańska Biuro Nieruchomości Rzeszowskie prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,9.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62,83 m² 6 191,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł42,50 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Blisshome nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul. Kosynierów o powierzchni 42 m położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal jest do remontu, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 900 zł63,80 m² 16 440,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek ściana południowa. Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł36,56 m² 9 272,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie 36,56 m2 | planowany odbiór II kw. 2027 | Rokitki Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,56 m2, zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 974 zł38,27 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Obejrzyj gotowe mieszkanie! Nowa inwestycja mieszkaniowa w Prokocimiu. Kameralny trzypiętrowy budynek z windą, zaledwie 13 mieszkań. Realizacja prac budowlanych w IV kw 2025, odbiór II kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł37,76 m² 16 657,84 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w samym centrum Poznania przy ulicy Garbary, gdzie uroki Starego Rynku i zieleń Cytadeli masz w zasięgu krótkiego spaceru. Oferujemy jasny lokal o powierzchni 37,76 m z.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,78 m² 9 932,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 41,78 m2 wraz z przynależnym ogródkiem. Lokal usytuowany jest na parterze nowego budynku mieszkalnego na osiedlu Piast.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł39 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m , położone przy ul. Czeczów, na kameralnym, zielonym i spokojnym osiedlu z 2016 roku. Układ pomieszczeń: salon:.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,64 m² 11 025,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,64 m, położone w samym sercu Opole przy ul. Św. Wojciecha. Lokal znajduje się na 1. piętrze w kamienicy, co jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 990 zł99,40 m² 20 120,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie Deweloperskim! Projekt, który stanowi swoistego rodzaju korespondencję pomiędzy stylem okresu modernistycznego, a współczesną estetyką trendów w europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł36,50 m² 11 232,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomosci ,mały domek' oferują Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament 1 pokojowy z oddzielną kuchnią o powierzchni 35,6 m2 z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na bardzo wygodnym pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.