dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne bardzo jasne mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej, umiejscowione w zielonej spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od centrum Rzeszowa, al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszelkowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Bałtyk w Grzybowie z miejscem parkingowym,do plaży 700m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na bieńczycach! lokalizacja: nieruchomość znajdujące się na os. Kazimierzowskim, dzielnica Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

587 500 zł81 m² 7 271,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,8 m2 z prywatnym ogrodem! Układ nieruchomości znajdą Państwo w galerii zdjęć. W ramach tej inwestycji dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazd

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Z nami kupoisz bezpiecznie! Super kompaktowe dwupokojowe mieszkanie. Obecnie mieszkanie wykończone jest bardzo ergonomicznie, dla trzech dorosłych osób. Idealnie nadaje się pod wynajem, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł55 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,88 m2 z ogrodem! Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. W jej skład wchodzą: 2 niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

533 960 zł57 m² 9 384,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł61 m² 9 771,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na prezentację - idealne dla rodziny ale też pod inwestycję! Po remoncie - 4 pokoje i oddzielna kuchnia! Oferujemy komfortowe, nietypowe, 4-pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

768 150 zł43 m² 17 859,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj i wynajmuj, to super rozwiązanie dla osób które chcą kupić mieszkanie dla swojego studiującego dziecka, ale jednocześnie chciałyby, aby mieszkanie na siebie zarabiało. Z racji że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

539 000 zł28 m² 18 985,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Firma Dream Estate ma do zaoferowania Apartamenty Premium - Górska12. Górska12 to apartamenty inwestycyjne z basenem, saunami i jacuzzi w formule second home. Sypialnia w górach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł56 m² 8 845,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pożądana lokalizacja - wyżyny mieszkanie po generalnym remoncie! Blok , parter , 52,58 m2 ., układ szczeciński ., balkon. Przedstawiamy Państwu kolejną ofertę mieszkania, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana z Kolna

Gdańsk,pomorskie

305 851 zł25 m² 12 175,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy dawnej Stoczni Gdańskiej Brak czasu na czytanie? Zanotuj tylko najważniejsze: apartamenty inwestycyjne Możliwość odliczenia vat Kilka minut do Starówki Gdańska Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m znajdującego się w dzielnicy Bieńczyce, os. Na Lotnisku. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł53 m² 18 060,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam apartament w prestiżowym budynku justin center we Wrocławiu. Dojście do Rynku deptakiem - ulicą Oławską bez ruchu samochodów zajmuje kilka minut. Centrum - węzły komunikacyjne wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł46 m² 18 891,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o pow.46 m2, na II kondygnacji w budynku z cegły z 1961r. (z nowoczesną windą), stary Mokotów, ul.Puławska. Składa się z 2 dużych pokoi, oddzielnej przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osadnicza

Bielsko-Biała,śląskie

395 000 zł53 m² 7 466,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe na parterze na sprzedaż powierzchnia ok. 53 m2 Bielsko- biała, ul. Osadnicza Na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł134 m² 4 256,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 133,68 m2 (powierzchnia użytkowa 107,01 m ) zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł52 m² 14 280,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku Wrzeszczu, przy ul. Słowackiego. To przestronne, 3-pokojowe lokum o powierzchni 52,45 m jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagrodowa

Gdańsk,pomorskie

470 000 zł45 m² 10 545,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe blisko Centrum! Mieszkanie w na pierwszym piętrze: dwa pokoje, kuchnia, łazienka w zadbanej kamienicy. Do mieszkania przynależy piwnica. Kamienica posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

2 041 375 zł117 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje apartament na Woli Justowskiej. Nieruchomość: apartament dwupoziomowy o powierzchni 116,65 m2 zlokalizowany przy ul. Wiosennej w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Tarnów,małopolskie

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 59 m , usytuowane w dogodnej lokalizacji z ekspozycją okien na południe i północ. Lokal jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mikke

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł59 m² 10 157,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! *bez prowizji* Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i przytulnego mieszkania położonego na 3 piętrze niewielkiego bloku, znajdującego się na zielonym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór. Osiedle Derby 1. Osiedle zadbane, zielone, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: - 4 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, - 8 minut pieszo do skm - 2 osobne pokoje, osobna kuchnia, balkon - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 300m, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rudna Mała,podkarpackie

500 000 zł48 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam państwu dwu pokojowe przytulne mieszkanie w miejscowości Rudna Mała , Zaledwie 9 km od centrum Rzeszowa Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gaju. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

819 000 zł39 m² 21 146,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania 38,73 m2, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

925 000 zł56 m² 16 517,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, bronowice są bezapelacyjnie najbardziej atrakcyjną dzielnicą w zachodniej części Krakowa. Nowoczesne, a ciągle legendarne. W mieście i na uboczu zarazem. Tu mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto .Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy? To mieszkanie jest dla Ciebie! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Poznań,wielkopolskie

664 028 zł62 m² 10 684,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokojowe mieszkanie. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Cena przed rabatem 851 318.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł47 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Okazja! Dzień dobry, mam na imię i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Tarnowskie Góry,śląskie

429 000 zł90 m² 4 740,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Rezerwacja Komfortowe mieszkanie o powierzchni 90,5 m , usytuowane na 3. piętrze w Tarnowskich Górach przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję mieszkanie dwupokojowe z potencjałem na dwie kawalerki. Wymiary; pokój 1. - 5m x 3,85m pokój 2. - 4,8m x 3,85 kuchnia -2,2m x 2,35 łazienka - 2,57 x 1,24 - 1,54 m W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

424 000 zł37 m² 11 450,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,03 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduję się przy ul. Żwirki i Wigury w Rzeszowie. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna W mio casa! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ulicy Turkusowej w Gdyni Obłuże. Atuty nieruchomości: - salon - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Warszawa,mazowieckie

1 156 812 zł51 m² 22 880 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne i wygodne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla pary/singla lub jako inwestycja na wynajem. Budynek: budynek 5 piętrowy z 2020, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień Dobry, na sprzedaż wyposażone i zadbane mieszkanie w centrum Olsztyna o powierzchni 32 m2 Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł52 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części Warszawy - na Saskiej Kępie, w pobliżu ul. Francuskiej. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Bytom,śląskie

269 000 zł91 m² 2 969 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Bytomiu, przy ul. Królowej Jadwigi 21. Opis nieruchomości: nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 90 m, położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

849 000 zł38 m² 22 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko centrum miasta - dzielnica Podgórze. Nieruchomość - lokal wykończony zgodnie z projektem architekta - pow. 38 m2 - salon z aneksem - sypialnia -.