dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł66 m² 9 696,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65.9 m2 | Blisko Galerii Nowy Świat Z przyjemnością przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65.9 m2, położonego w niskim bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

760 000 zł65 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jestem opiekunem tej oferty- skontaktuj się bezpośrednio: wrocław, ul. Stabłowicka 102 Twoje wymarzone miejsce na Stabłowicach! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, klimatyzowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Listopadowa

Łódź,łódzkie

803 376 zł96 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera! dostępne też inne metraże I układy. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 95,64 m z 2 balkonami. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

995 893 zł63 m² 15 785,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja!okazja, ostatnie mieszkanie w tej cenie! Piękne, kameralne mieszkanie, w dobrej cenie, w atrakcyjnej, poszukiwanej lokalizacji! Nowa inwestycja! Mieszkanie bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

487 000 zł40 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

657 000 zł55 m² 11 945,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

555 900 zł45 m² 12 489,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowe Mieszkanie na Parterze w Dziwnowie Doskonałe Rozwiązanie dla Entuzjastów Komfortu i Aktywnego Stylu Życia Lokalizacja i Otoczenie: mieszkanie położone w Dziwnowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 046 zł60 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu w atrakcyjnej lokalizacji - Lipa Piotrowska, wrocław. Idealne dla rodzin i osób ceniących komfort oraz dogodny dojazd do centrum- tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bolesławiec ul. Jana Pawła II- idealne mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. To 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m3 jest bardzo funkcjonalne i wygodne. W jego sład wchodzą: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

899 615 zł60 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 59,52m2 + 2x balkon 10,5m2 = 21m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe - możliwość wejścia od zaraz! Lokalizacja Chorzów, ul. Kościuszki Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - Autostrad A4 i dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Bielsk Podlaski,podlaskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bielsku Podlaskim położone przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość mieści się na I piętrze w niskim ocieplonym budynku. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 50 m2 | 1. piętro | Niski blok z 2012 r. | balkon Rzeszowskie Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Serafitek

Poznań,wielkopolskie

388 895 zł25 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Super lokata kapitału. Szybki zwrot z inwestycji. Pod wynajem krótko lub długoterminowy. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

600 000 zł46 m² 13 091,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż piękny apartament dwupokojowy o powierzchni około 46 metrów kwadratowych, położony na malowniczym Osiedlu Apartament jest w pełni umeblowany, z podświetlanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szumana

Starogard Gdański,pomorskie

299 999 zł49 m² 6 134,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,9 m , usytuowane na parterze zadbanego budynku. Lokal składa się z trzech pokoi, co czyni go idealnym wyborem dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

396 211 zł42 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,24 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Polesie. 0% pcc 0% Prowizji Niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

373 966 zł34 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Olsztynie przy ulicy Kołobrzeskiej 36 Blok mieści się na zamkniętym osiedlu. Można wjechać samochodem na teren osiedla bramą na pilot. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,18 m2 + balkon 5,49 m2 na 1 piętrze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieroszewskich

Sosnowiec,śląskie

238 321 zł29 m² 8 266,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie objęte wiosenną promocją! Lokalizacja mieszkania na granicy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej, 3 minuty do Fabryki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skawińska

Kraków,małopolskie

1 104 701 zł49 m² 22 499 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - nieruchomość na krakowskim kazimierzu najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

345 352 zł29 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gosławicka

Wrocław,dolnośląskie

749 999 zł75 m² 9 866,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce/75m2/3pok/premium/ plus garderoba Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul Gosławicka Pilczyce nowy blok z 2009r. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

462 150 zł39 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

285 000 zł39 m² 7 366,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,69 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł78 m² 8 729,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 77,78 m . To idealna okazja, by stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia w doskonałej lokalizacji. Najważniejsze informacje: - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł63 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażone mieszkanie Z dwoma balkonami na 7 czyli ostatnim piętrze Z widokiem na panoramę, gotowe do zamieszkania od zaraz! Bądź pierwszy, zanim ubiegną Cię inni. Mieszkań tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł47 m² 14 592,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m2 dostępne od ręki. Podstawowe informacje: w skład mieszkania wchodzi ustawny salon z wyjściem na balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Róż

Dąbrowa Górnicza,śląskie

238 321 zł29 m² 8 266,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosabowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

765 000 zł68 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja! Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 z ogródkiem o powierzchni 90 m2. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2016 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żarów,dolnośląskie

282 000 zł40 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Eleganckie dwupokojowe mieszkanie po kompleksowym remoncie, zlokalizowane w sercu urokliwego miasteczka jakim jest Żarów. To mieszkanie to idealna przestrzeń dla osób poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

541 723 zł31 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej kawalerki o powierzchni 30,82 m2, położonej w prestiżowej okolicy na Krakowskim Zabłociu. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł36 m² 27 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia o pow. 36 m Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1960 roku. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł62 m² 8 990,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy al.Niepodległości w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 61,73 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z 4 - piętrowym z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 002 855 zł96 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

420 438 zł41 m² 10 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

631 400 zł41 m² 15 258,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,38 m . Lokal znajduje się na parterze w 2 piętrowym bloku z 2023 roku. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub inwestycję. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

281 912 zł43 m² 6 525,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa- dostępne również inne metraże. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł73 m² 11 904,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73 m2 na Grabiszynie. Mieszkanie stanowi idealną ofertę jako inwestycja ze względu na układ pomieszczeń i lokalizację, umożliwiając swobodne korzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzatów

Lublin,lubelskie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Skrzatów 7. Mieszkanie na trzecim piętrze w budynku bez windy, dwustronne o ustawnym układzie, do.