dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 199 000 zł61 m² 19 704,20 zł/m²

 

Piętro:11/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy apartament trzypokojowy położony na XI piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Najbardziej zielone osiedle - tel. Metro - Służew nad dolinką - Mokotów, ul. Mozarta Tereny rekreacyjne dookoła, zielono, cicho, staw, rzeczka, boiska, place zabaw - super kultowy blok młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

568 890 zł44 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwed-Śniadowskiej

Kraków,małopolskie

660 000 zł46 m² 14 211,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gustownie urządzone i wykończone wysokiej jakości materiałami mieszkanie w Krakowie przy ulicy Anny Szwed-Śniadowskiej o powierzchni 46,44 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

445 000 zł26 m² 16 907,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym tarasem i ogrodem na podniesionym terenie. Budynek oddany do użytkowania w styczniu 2025 r. Piękny widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karkonoska

Legnica,dolnośląskie

309 000 zł37 m² 8 396,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalna Kawalerka z Balkonem w Świetnej Lokalizacji. Przedstawiamy uroczą kawalerkę o powierzchni 36,8 m2, która zachwyca przemyślanym układem i wygodą. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

470 000 zł52 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Witam sprzedam mieszkanie 52m 2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem i wana oraz przedpokoju. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł54 m² 11 437,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne zadbane duże i ciepłe mieszkanie z komórką lokatorską na zielonym spokojnym nowym osiedlu Skarbowców dla rodziny studenta inwestorów -licencja nr 16128 kontaktgorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł71 m² 12 667,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,97 m , położone na parterze budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magnolii

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł58 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,83 m przy ul. Magnolii na osiedlu Zalesie. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł43 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje eleganckie i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Paderewskiego w prestiżowej Dzielnicy Parkowej na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

870 443 zł68 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na sprzedaż - Prądnik Biały, kraków Oferuję do sprzedaży mieszkanie w inwestycji na Prądniku Białym ul. Piaszczysta. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 68,27 - 3 pokoje taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

469 000 zł60 m² 7 842,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,8 m2 przy ul. Gajowa na osiedlu Dziesięciny II. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Gajowa oferuje spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł46 m² 6 457,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 46,3 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu błonie. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł42 m² 13 952,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Białołęka Brzeziny, ul. Hemara nowe, zamknięte osiedle Hemara dewelopera Profit Development z 2021 roku > przystanek autobusowy: 150 m od furtki > przy wejściu na osiedle sklep Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

495 000 zł31 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Studio z przestronnym tarasem w Green Park Resort II W sercu malowniczej Szklarskiej Poręby, otulony górskim krajobrazem, powstaje Green Park Resort II - miejsce, które łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłów Piastowskich

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł48 m² 11 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w czwartek 15/05/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Orłów Piastowskich 65 / Ursus - Gołąbki 2 pokoje / 47,85 m2 powierzchni +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

567 840 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie , aktualnie trwa szeroka akcja promocyjna, skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, aby poznać szczegóły! Patronat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

309 000 zł35 m² 8 828,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sądzę, że znasz odpowiedź na to pytanie i miło mi, że tu jesteś. 35 m po generalnym remoncie | Gotowe pod wynajem | Łódź, wysokie piętro Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 029 000 zł50 m² 20 621,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie przy stacji Metra Młociny - 49,9 m2 - Bielany Przestronne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach w sąsiedztwie stacji metra Młociny. Wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł59 m² 16 866,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1882

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie przy ul. Dietla w Krakowskim Kazimierzu. English version below opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stare Miasto (dzielnica nr I),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

976 416 zł87 m² 11 284,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku 2% pcc ani prowizji Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,53 m2 zlokalizowane na nowej inwestycji w dzielnicy Mistrzejowice Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Obrońców Wybrzeża

Puck,pomorskie

249 000 zł15 m² 16 095,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie przy Placu Obronców Wybrzeża w ścisłym centrum Pucka Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, - powierzchnia całkowita 15.47 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

574 900 zł48 m² 11 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Hallera we Wrocławiu. Bliskość terenów zielonych oraz doskonała komunikacja miejska w każdą stronę Wrocławia sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł61 m² 9 108,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Zapraszam na prezentację, a dlaczego warto zobaczyć tą nieruchomość? Oto kilka powodów: 1. Lokalizacja - Bliskość takich atrakcji jak: wały Chrobrego, bulwary, łasztownia, teatr Polski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

725 000 zł54 m² 13 332,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Krakowie na Osiedlu Nowy Przewóz. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to zadbane i przestronne, dwupokojowe mieszkanie, na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m2, położonego na łódzkiej Retkini! [w pigułce]: - 2 pokoje - Stan do wprowadzenia - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Kraków,małopolskie

719 000 zł59 m² 12 151,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią O powierzchni 59 M2 zlokalizowane na bieżanowie N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży 3- pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

546 500 zł52 m² 10 429,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! duże ogrody! Gorąco polecam kameralne, nowoczesne osiedle w centrum Dobrzykowic. Osiedle będzie składało się z 16 lokali. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

799 000 zł71 m² 11 199,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,34 m znajdujące się na III piętrze kamienicy wybudowanej z cegły w latach 40-tych przy Ulicy Elizy Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piastów

Piastów,mazowieckie

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

54 metrowe mieszkanie w angielskim stylu w klimatycznej kamienicy w Piastowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Jest jasne, rozkładowe, okna wychodzą na 3 strony świata. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

899 000 zł71 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

619 000 zł31 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: zwięźle: 30,98 m | 1 pokój wraz z oddzielną kuchnią | mieszkanie do remontu (możliwa adaptacja na 2 pokoje)| I piętro w niskim kameralnym ceglanym budynku | cicha ulica wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

699 000 zł73 m² 9 580,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Główne atuty: przytulne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone z wysokiej jakości materiałów, bez potrzeby dodatkowych nakładów finansowych. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł63 m² 28 644,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , z dodatkowymi 11 m powierzchni użytkowej w postaci antresoli, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Danuty

Otwock,mazowieckie

649 000 zł54 m² 11 976,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, windą i parkingiem Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem, windą i dedykowanym parkingiem dla mieszkańców bloku Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 900 zł72 m² 7 567 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie składające się z czterech osobnych pokoi. Znajduje się na os. Szybowników. Mieszkanie znajduje się na czwartym (ostatnim piętrze). Gwarantuje to ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

479 000 zł47 m² 10 118,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w miejscu, gdzie poranki są pełne słońca, a wieczory pachną ciszą. W sercu spokojnego osiedla, na trzecim piętrze niskiego bloku, czeka na Ciebie mieszkanie pełne światła,.