dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

290 000 zł63 m² 4 603,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciepłe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze, w dziesięciopiętrowym bloku po termomodernizacji. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobno wc i przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tomasza

Kraków,małopolskie

1 990 000 zł92 m² 21 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Polecamy! - do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe 92,50 M2 na ul. św .Tomasza - dzielnica: (Stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na parterze w 2 piętrowej kamienicy z 1908 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Gdynia,pomorskie

529 000 zł49 m² 10 730,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wykończonego, 2-pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania w Gdyni Oksywie. Atuty - Słoneczne, wyremontowane mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Konin,wielkopolskie

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 z dużym balkonem na osiedlu Chorzeń w Koninie. + do mieszkania przynależą 2 piwnice + możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2 pokoje, 46M2, niski blok, balkon, parter, na skarpie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na parterze budynku. Nieruchomość składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11-go Listopada

Serock,mazowieckie

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 72m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Serocku. Aktualnie na powierzchnię mieszkania składa się: -salon, sypialnia, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

310 000 zł26 m² 11 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na I piętrze W dzielnicy miasteczka akademickiego atuty nieruchomości: - niskie koszty utrzymania - położone na I piętrze, - niski blok, - blisko uczelni wyższych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego

Jarosław,podkarpackie

349 000 zł54 m² 6 499,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości. Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 53.70 m znajdujące się na Osiedlu Józefa Piłsudskiego w Jarosławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 51,00 m2, na 1,5 piętra 10 piętrowego budynku, zlokalizowanego przy ul. Kilińskiego. Lokal posiada 3 pokoje, widną, otwartą na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

375 000 zł48 m² 7 828,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe O pow. 47,90m2 W centrum piły całe umeblowanie widoczne na zdjęciach (prócz tv I łóżka) pozostaje W cenie mieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Boczna

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł35 m² 16 956,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie - Rzeszów, ul. Gromskiego, staromieście! Biuro Res Nieruchomości prezentuje komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75,40 m2 (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w jasnej oficynie, całkowicie otwartej z jednej strony. Wszystkie pomieszczenia z dużymi oknami. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Toaleta na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

257 000 zł54 m² 4 769,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Przemysłowej w Głogowie o powierzchni 53,88 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

637 000 zł35 m² 17 989,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Biskupa Piotra Tomickiego w dzielnicy Czyżyny w Krakowie. To doskonała lokalizacja zapewniająca dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodospady

Katowice,śląskie

475 000 zł51 m² 9 385,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania - katowice, ul. Wodospady Bez prowizji! Mieszkanie dostępne od zaraz Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 432 zł39 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

604 911 zł42 m² 14 457,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, dostępne Mieszkania na Jeżycach. Idealne dla Ciebie! Położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jeżyce, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

255 000 zł50 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowanie w Siemianowicach Śląskich-Michałkowicach przy ul. Pocztowej. W skład mieszkania wchodzą: salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

655 863 zł54 m² 12 224,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Inwestycja na Jeżycach, sprawdź! Twoje Wymarzone Miejsce do Życia! Lokalizacja: jeżyce, poznań Oddanie do użytku: IV kwartał 2025 roku Opis Inwestycji: przedstawiamy naszą nową inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł47 m² 14 468,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwupokojowe po remoncie kapitalnym, ciekawa architektura wnętrza, kuchnia otwarta na salon. Mieszkanie 47 m2 składające się z - salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 25 m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 378 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 178,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48,39m2 + balkon + piwnica w Lubinie na oś. Ustronie III Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł27 m² 12 774,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kompaktowo, ale z mocą! Atrakcyjna lokalizacja w centrum Psiego Pola! Mieszkanie o powierzchni 27,32 m , z doskonałym rozkładem pomieszczeń, w pełni funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł44 m² 8 676,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

sprzedam, mieszkanie, zalesie, lubin lubin, zalesie 2 pokojowy apartament o pow. użytkowej 43,68m2 + balkon 5,5m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł21 m² 12 394,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza! atuty: - funkcjonalne, bardzo ustawne mieszkanie - dwustronne, przez co słońce jest w mieszkaniu przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gęsia

Lublin,lubelskie

460 000 zł42 m² 10 885 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękna nieruchomość na parterze zamkniętego osiedla o powierzchni 42,26m z ogródkiem blisko 80 metrowym. W skład nieruchomości wchodzi: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuwima

Marki,mazowieckie

355 000 zł55 m² 6 467,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z księgą wieczystą Marki, pustelnik Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na niskim parterze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świrskiego

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł57 m² 10 521,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 57 m , znajdujące się na 4.piętrze budynku z cichobieżną windą w inwestycji uznanego dewelopera PB.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerkaska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł51 m² 7 632,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko w naszym biurze! Umowa na Wyłączność! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 mkw. położone na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Czerkaskiej na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł72 m² 6 362,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania na Lisim Ogonie, tuż przy granicy z bydgoskim Miedzyniem. Duże ogrody I Ślepa uliczka I Cicha spokojna lokalizacja I Las Wyjątkowa Oferta! Nowe Gotowe Mieszkania Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Edisona

Zamienie,mazowieckie

1 060 000 zł66 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,25 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 000 zł380 m² 13 158 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prime elite poleca Przestronny, trzypoziomowy dom dostosowany do prowadzenia przedszkola, znajdujący się w Konstancine-Jeziornie. Podstawowe informacje: - powierzchnia przedszkola 380m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Jabłonna,mazowieckie

300 000 zł31 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w Jabłonnie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, lazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Jaworzno,śląskie

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Brak prowizji od strony kupującej! Szukasz komfortowego, przestronnego i ciepłego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: jaworzno, ul. Fryderyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sulejkowska

Warszawa,mazowieckie

338 000 zł36 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

2 pokoje o łącznej powierzchni 36 m2 znajdujące się na poziomie -1 (suterena) w kamienicy z 1936 roku, przy ulicy Sulejkowskiej. Do użytku wspólnego mieszkańców przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł48 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,56 m , położone przy ul. Żwirki i Wigury w budynku z cegły, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wymieniona instalacja elektryczna i hydrauliczna. Niedaleka odległość od stacji metro bródno, jedynie 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł57 m² 14 729,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Na nieruchomość składa się przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,03 m . Położone na pierwszym piętrze 3-piętrowego bloku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł78 m² 10 256,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w stanie idealnym do wprowadzenia, zlokalizowanego w cichej i spokojnej części Krzekowa Układ pomieszczeń i standard.