dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

797 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie os. 2 pułku Lotniczego. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (6,5 km od centrum). 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kukuczki

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe, widokowe mieszkanie o powierzchni 87,63 m (po podłodze ok. 98 m ), usytuowane w Rzeszowie przy ul. Kukuczki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

550 000 zł39 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Tylko W golden gate! Na sprzedaż kawalerka w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Redłowie. Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku 1959.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

899 000 zł37 m² 24 277,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone - nie było zamieszkałe* * zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania* * noho - młyny mogilska* * nowoczesna I jedyna taka inwestycja W krakowie stworzona właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

574 000 zł52 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Wrocławiu Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie, które może być idealnym rozwiązaniem zarówno dla Ciebie, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Szukasz idealnej przestrzeni w doskonałej lokalizacji Jaworzna. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł40 m² 14 694,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest narożny, doświetlony apartament z bocznym widokiem na morze o powierzchni 40,15 m kw. położony na piątym - ostatnim piętrze budynku. Atutem apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zakupu ustawnego M3 położonego w dzielnicy Raków. Powierzchnia nieruchomości to 50 m2, na którą się składa przestronny salon, duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży ustawną kawalerkę położoną na os. Wichrowe Wzgórze, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. 3 pokoje | parter | doskonała lokalizacja | uregulowany stan prawny z księgą wieczystą - możliwość kredytowania Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Poznań,wielkopolskie

464 000 zł34 m² 13 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, nazywam się i chciałabym zaprezentować Państwu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Nowowiejskiego 22, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Młyńską. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po odświeżeniu! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 46,26 mkw. Nieruchomość znajduje się w Dąbrowie Górniczej - dzielnica Gołonóg. Klatka schodowa zadbana i czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

802 440 zł59 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji | bez pcc | najniższe ceny Zakup następuje od dewelopera dlatego klient nie płaci prowizji. Nowa inwestycja w Ursusie, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pileckich

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł53 m² 9 072,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta Słocina, ul. Pileckich. Inwestycja obejmuje sześć budynków w zabudowie szeregowej, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miętowa

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Rodzinne mieszkanie z tarasem i garażem W cenie | Drzwi otwarte 17.04! Zapraszamy na drzwi otwarte już 17 kwietnia tylko tego dnia garaż w cenie mieszkania! Zobacz na własne oczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

569 900 zł49 m² 11 630,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49m2 zlokalizowane na 1-piętrze w budynku 3-piętrowym nad Zalewem Kieleckim os. Uroczysko. Apartament w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlińskiego

Lębork,pomorskie

419 000 zł64 m² 6 574,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu ofertę komfortowych, przestronnych lokali, w stanie deweloperskim, położonych w zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł36 m² 6 232,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe, o powierzchni 36,10 m2, znajdujące się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

899 000 zł94 m² 9 594,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szukasz komfortowego dużego mieszkania z możliwością rozbudowy o kolejne pokoje, jeśli zajdzie potrzeba? Lubisz przestrzeń i luksus wynikający z braku obsługi obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł42 m² 16 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

378 224 zł35 m² 10 881 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filipkowskiego

Gdynia,pomorskie

857 000 zł66 m² 12 887,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Kupujacy nie płaci prowizji. Komórka lokatorska w cenie. Lokalizacja: mieszkanie na nowym osiedlu Wiczlino. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: Lidl, biedronka, żabka, świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Julianów

Julianów,mazowieckie

764 773 zł71 m² 10 730,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania od 27m2 - 89m2 1-5 pokoi Ogródki do 100m2 Zakończenie budowy 12.2025r. Przykładowe ceny: 1 pokój 420571 zł 2 pokoje 513632zł 3 pokoje 701391zł 4 pokoje 734654zł Przy każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł57 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie | 57,3 m | Wrocław, popowice | Stopa zwrotu 8% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł39 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na warszawskich Bielanach, w pobliżu metra Młociny. Mieszkanie 39m2 składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

250 000 zł47 m² 5 364,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: pilna sprzedaż Bez zadłużeń, czysta księga wieczysta. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

1 370 760 zł114 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nie musisz czekać i kupować mieszkania na podstawie planu - zobacz przestrzeń w której zamieszkasz. Expander to również ogólnopolski lider nieruchomości. Prowadzimy zewnętrzne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kraków,małopolskie

2 290 000 zł102 m² 22 382,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego Apartamentu z pięknym widokiem w nowej prestiżowej inwestycji. Opis mieszkania To czteropokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Wrocław,dolnośląskie

809 900 zł64 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 64 m , Wrocław (grabiszyn) Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Katowice,śląskie

339 000 zł29 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

nr A/1/1/4 Świetna inwestycja! Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie 29m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - blisko ul. Juliusza Słowackiego - kilka kroków do dworca pkp, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nysy Łużyckiej

Opole,opolskie

395 000 zł37 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji mieszkanie W centrum opola Mieszkanie położone w dzielnicy Stare Miasto przy ul.Nysy Łużyckiej. Oferta warta uwagi dla inwestora szukającego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł33 m² 16 515,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji - ulica Okopowa wola/śródmieście. Głównym atutem nieruchomości jest usytuowanie w budynku i widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Łódź,łódzkie

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w świetnej lokalizacji i z widokiem na zieleń? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górna

Lublin,lubelskie

319 000 zł79 m² 4 156,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Czteropokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum Lublina Lokalizacja: śródmieście, ul. Górna (boczna ul. Narutowicza) Bliskość uniwersytetów oraz 700 m od Lubelskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł66 m² 9 696,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 65.9 m2 | Blisko Galerii Nowy Świat Z przyjemnością przedstawiam ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65.9 m2, położonego w niskim bloku na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solvaya

Kraków,małopolskie

1 000 000 zł69 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pokojowe mieszkanie (69m2) Z ogródkiem I garażem ul.Ernesta Solvaya dzielnica - (Łagiewniki - Borek Fałęcki) Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bliźniaku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

502 000 zł26 m² 19 640,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Łódź,łódzkie

269 000 zł26 m² 10 346 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: 511*014*820 @: wszystkie oferty na stronie: 4alternatywy Jeśli poszukujesz nowego mieszkania w centrum Łodzi, gotowego do wprowadzenia to ta Alternatywa jest dla Ciebie! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

559 000 zł66 m² 8 482,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego położonego na osiedlu Kawaleryjskie w Białymstoku. Okolica spokojna i zadbana, starannie utrzymana przestrzeń wokół bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lorentowicza

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

595 200 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży mieszkania na poddaszu w wyremontowanej willi, w sercu urokliwego Ciechocinka! Powierzchnia - 49,6 mkw. Salon z kuchnią - 21,6 mkw.