dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł91 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Warzelniczej 12a, w kameralnym budynku z 2021 roku, który wyróżnia się nowoczesnością i starannym wykończeniem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Znanieckiego

Poznań,wielkopolskie

949 000 zł93 m² 10 204,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego, komfortowego mieszkania o powierzchni około 93m2 usytuowanego na poznańskim Piątkowie na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 60,23 m na Osiedlu Europejskim, po generalnym remoncie w 2021 roku, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 268,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Palisadowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47,50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy ustawne, pełne światła mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla osób szukających przestrzeni do urządzenia według własnego gustu. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

849 000 zł48 m² 17 724,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie piękne nowe mieszkanie, wykończone i wyposażone w oparciu o najwyższe standardy w słonecznej nadmorskiej miejscowości Dziwnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

309 000 zł35 m² 8 778,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Mickiewicza - Nowoczesne mieszkanie, 35.2 m2, 2 pokoje, Lubin, PARTER Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niecałe 35.2m2, położone na parterze w bloku 4piętrowym. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł43 m² 9 114,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Doskonała propozycja "na start" lub pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł62 m² 5 563,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem na Piaskowej Górze! Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Piaskowej Górze przy ulicy Proletariackiej. Usytuowane w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iwierzyce

Iwierzyce,podkarpackie

280 000 zł60 m² 4 682 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, znajdujące się w budynku 4 lokalowym Powierzchnia użytkowa: 54 m Dodatkowo: piwnica o powierzchni 5,9 m Pomieszczenia: pokój salon kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon, - 2 sypialnie, - oddzieln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Farna

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku wewnątrz, którego znajduje się wspólne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

744 000 zł78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 77,50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 23,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Szajnowicza-Iwanowa

Kielce,świętokrzyskie

721 441 zł75 m² 9 571,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy dla Państwa do zaoferowania mieszkanie na osiedlu ,grabina' Nowoczesne mieszkanie to marzenie, które dzięki tej inwestycji może się spełnić! Dlaczego warto: nowe osiedle nowoczesne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł74 m² 21 709,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Śródmieściu ul. Lwowska. Nieruchomość idealna na biuro lub pod wynajem krótko jak i długoterminowy. 3-pokojowe mieszkanie 73,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

460 548 zł44 m² 10 452,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,06 m2 na 7 piętrze na Ratajach Doskonała lokalizacja dla studentów, singla czy seniorów a także rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 099 100 zł81 m² 13 636,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zeprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa- skorosze. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze z 6, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zakręt,mazowieckie

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezczynszowe Do sprzedania w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w małym budynku mieszkalnym 4 lokalowym. Mieszkanie na parterze składające się z sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł29 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł63 m² 13 179,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe Z balkonem; ursynów, ul. Koncertowa. Spółdzielcze własnościowe Z księgą wieczystą. Mieszkanie o powierzchni 62,9 m2 usytuowane jest na VII piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

239 000 zł48 m² 4 968,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48.1 m2 znajdującej się na 3 piętrze, przy ulicy Konarskiego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

555 000 zł49 m² 11 280,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

10 minut spacerem do przystanku pst , 2 minuty do Żurawińca, oaza ciszy i spokoju. Mieszkanie mieści się na os. Stefana Batorego na 4 piętrze czteropiętrowego bloku- brak sąsiadów nad głową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł87 m² 6 885,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 rozkładowych pokoi (17m/10m/10m10m), oddzielnej kuchni (16m), łazienek z wc, dodatkowego wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

665 000 zł44 m² 15 113,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97 m znajduje się na drugim piętrze w budynku z lat 70. na osiedlu Na Lotnisku w Krakowie. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować fantastyczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 40m2, mieszczące się na 8 piętrze wieżowca na toruńskim Rubinkowie pierwszym. Lokal posiada salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zakopane

Zakopane,małopolskie

670 450 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania apartament inwestycyjny o powierzchni 29,15 m2, z dużym balkonem z którego widok rozprzestrzenia się na góry. Apartamenty położone w Zakopanem. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł56 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Morcinka w Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku po kompleksowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł18 m² 20 710,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na na wysokim parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Budynek zadbany, ocieplony i monitorowany. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

486 000 zł32 m² 15 009,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł46 m² 10 458,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W angel estate Fantastyczna lokalizacja! W sercu osiedla Ks. Pomorskich oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe. Funkcjonalny układ pomieszczeń - Rozkładowe pokoje zapewniają komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mrągowska

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

922 720 zł44 m² 20 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro sprzedaży ,ma przyjemność zaoferować Państwu apartamenty z widokiem na jezioro Tałty. Zamysłem Inwestora, było stworzenie miejsca, w którym życie płynie zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł49 m² 13 161,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż klimatyczny Apartament rozkładowy 2-pokoje o pow. 48.55m2. z balkonem z ( 2016 r.) z windą, na ul. Iwaszkiewicza / dzielnica- krzyki ( os. Wojszyce) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł49 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Polnej. Mieszkanie jest usytuowane na 5 tym piętrze w kamienicy z lat 50-tych. Jest w stanie do remontu. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł61 m² 5 776 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe i przestronne 3-pok.mieszkanie w bloku przy ul. Sikorskiego, które składa się z obszernego salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł44 m² 14 604 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nowych Kosmonautów - gotowe do zamieszkania! Przedmiotem ogłoszenia jest jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 193 zł57 m² 11 275,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 56,60 m2 na Krzykach Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym budynku. Składające się z: - salonu (16,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

549 700 zł34 m² 16 120,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania gotowe do zamieszkania umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z pomieszczeniem w piwnicy we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

509 000 zł50 m² 10 249,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

460 000 zł66 m² 6 990,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, zaaranżowane z dużym gustem i smakiem. Lokal 3 - pokojowy o powierzchni 65,80 m2, położony na dziesiątym piętrze w budynku 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł37 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Curie Skłodowskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest.