dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł44 m² 15 261,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68a > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,23 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem typu loggia ok 4 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Jawor,dolnośląskie

319 000 zł43 m² 7 416,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży jasne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe z loggią położone na pierwszym piętrze bloku na osiedlu mieszkaniowym przy ulicy Wieniawskiego w Jaworze. Mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Suwałki

Suwałki,podlaskie

548 000 zł62 m² 8 907,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa, niższa cena 548 000 zł! to doskonała okazja, by zaoszczędzić i zainwestować w swoje wymarzone mieszkanie! Suwałki, ul. Sikorskiego 3 Pokoje 61,5m wyjątkowa przestrzeń, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 777 000 zł91 m² 19 557,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w prestiżowej inwestycji Nordic Mokotów II. Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia: 90,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

349 900 zł25 m² 14 069,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy komfortową kawalerkę o powierzchni 24,87 m , usytuowaną na 3. piętrze czteropiętrowego, niskiego bloku przy ul. Rycerskiej. Lokal przeszedł generalny remont 3 lata temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

560 000 zł85 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie z osobnym ogródkiem w Kruszwicy zaledwie 180m od Jeziora Gopło. Mieszkanie usytuowane w kameralnym 3-rodzinnym domu na obrzeżach Kruszwicy, zaledwie 180m od Jeziora Gopło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

712 450 zł73 m² 9 799,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne, przestronne, narożne mieszkanie 4 pokojowe w prestiżowej lokalizacji na poznańskich Jeżycach! okazja dla zdecydowanych Klientów!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż: słoneczne Mieszkanie w Centrum Przymorza Opis Mieszkania: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. - pokój (17 m ) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje: salon 16,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

330 000 zł42 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 42,35m , 2 pokoje ul. Westerplatte w Nowym Dworze Gdańskim. Lokalizacja Ulica Obrońców Westerplatte w Nowym Dworze Gdańskim łączy wygodę spokojnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Kraków,małopolskie

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 34,50 m2 przy ul. Woźniców. Lokalizacja: dzielnica: czyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Sopot,pomorskie

999 000 zł61 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w sopockim Kamiennym Potoku - przy ul. Mazowieckiej! Unikatowe położenie nieruchomości pozwala cieszyć się wszystkimi atrakcjami oferowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł68 m² 13 114 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś lepszego niż mieszkanie na Starym Mieście od jednego z najbardziej renomowanych Wrocławskich deweloperów ? Tak! Twoje mieszkanie od Niego właśnie w tym miejscu. Dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł27 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o łącznej powierzchni wraz z komórką o pow. 29,16 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku " Apartamenty Halo" przy ul. Tęczowej. Mieszkanie zaaranżowane w doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

3 339 000 zł124 m² 26 944,80 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, cztery-pokojowego apartamentu o powierzchni 123.92 m z ekspozycją południową-zachodnia, oferujący widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie w Zielonej Nowej Hucie - Idealne dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 62 m2 położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Karnków

Karnków,dolnośląskie

170 000 zł120 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży są mieszkania w Karnkowie gm. Przeworno. Mieszkania znajduje się na piętrze niskiego bloku. Obecnie mieszkanie zajmuje całe piętro bloku. Powierzchnia 120 mkw. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

316 080 zł44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Ekonomicznej w Nowej Soli. Bez pcc! fv vat 23%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

919 000 zł61 m² 15 065,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie Z ogrodem - 61 m - W topowej lokalizacji! nie płacisz prowizji I pcc! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

635 817 zł60 m² 10 686 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokojowe gotowe do odbioru mieszkanie. Zadzwoń i zapytaj dostępność oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Położenie nieruchomości zapewnia doskonały dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

1 089 000 zł83 m² 13 079,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 4 pok., Gdynia, Janki Bryla, właściciel Sprzedajemy nasze przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 83,26 m , idealne dla rodziny. Znajduje się ono na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

679 000 zł67 m² 10 122,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z inwestycji deweloperskiej położonej w Modlnicy(gm. Wielka Wieś). Urokliwie zlokalizowana nieruchomość w granicach Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

490 000 zł64 m² 7 716,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , które znajduje się w Mysłowicach, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Wielka Skotnica. To doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

850 000 zł138 m² 6 149,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okolice Sądu Okręgowego. Luksusowe, przestronne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w pięknej, zabytkowej kamienicy. Pow. 138,23 m2 m2 obejmuje: 4 pokoje, dużą łazienkę z oknem, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

899 000 zł243 m² 3 699,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1969

Nowa cena 899000! Sprzedam dom o powierzchni użytkowej 242,82 m2 z dużą działką 1042 m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości Święta Katarzyna, 3 min drogi od obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

379 000 zł35 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - rezerwacja Tylko u nas, oferta na wyłączność! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,2 m2, które jest zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł118 m² 24 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na zieleń, w którym po prostu chce się być | 118 m | Willa Wrocław Czasem trafiamy na miejsce, które od razu daje poczucie spokoju, przestrzeni i harmonii. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Frycza-Modrzewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

440 184 zł41 m² 10 653 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie premium gotowe do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny apartament z ogrzewaniem podłogowym w Centrum Piotrkowa Trybunalskiego- klasa premium! Jeśli szukasz idealnego miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

456 735 zł44 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

920 000 zł49 m² 18 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest apartament oraz zewnętrzne miejsce parkingowe w inwestycji opisanej poniżej. Lokal ma powierzchnię 49,18 m2, znajduje się na drugim piętrze i posiada 3 pokoje: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gabrysiak

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie na parterze - gotowe do zamieszkania. Atuty: - stan do zamieszkania - po remoncie, - umeblowane, - wokół dużo zieleni objętej ochroną - gwarancja terenów zielonych - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

446 469 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najniższa cena w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji. Niska zabudowa otoczona zielenią. Mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze w budynku z widną. Metraż całkowity: 34,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

699 999 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, dzielnica Łostowice (osiedle 4 Pory Roku) Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży jest przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł38 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe2 pokojowe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Obozowej Mieszkanie Idealne dla osób lubiących spokój dużo zieleni. To miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Alberta

Żary,lubuskie

469 000 zł69 m² 6 790,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestor artur mikołajczyk. Wkrótce następna inwestycja. Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie. Mieszkanie bezczynszowe dwupoziomowe parter i poddasze w bloku 3-lokalowym przy ul. Brata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

319 000 zł42 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja - ścisłe centrum Na sprzedaż duża kawalerka z możliwością wyodrębnienia drugiego pokoju. Mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum Zielonej Góry. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Jantar,pomorskie

780 000 zł38 m² 20 558,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta Na sprzedaż apartament nadmorski o powierzchni 37,94 m w Jantarze, przy ul. Bursztynowej. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Idealny jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*******nowa niższa cena! ******* ***gdynia Chylonia ul. Chylońska *** mieszkanie do własnej aranżacji *** II piętro / ivp. *** dobra inwestycja lub mieszkanie dla dwojga *** opis lokalizacji: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

631 000 zł88 m² 7 168,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

> > Już wybudowane nowe kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej z ogrodami `nad Strumykiem` na Jędrzychowie w Zielonej Górze. i pcc! Oferta dla szukających wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

820 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 65 m2 z dużym ogródkiem ponad 250m2 - zainstalowany system podlewania, dwa miejsca parkingowe. Klimatyzacja, alarm +monitoring firmy ochroniarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry sprzedam bezpośrednio mieszkanie 56m2,3pokoje,klimatyzacja,pietro2/2,winda,balkon ok5m2,niska zabudowa,czynsz 700 zł,osiedle ogrodzone,miejsce postojowe naziemne dodatkowo płatne 30tys.(osobna.