dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrawska

Katowice,śląskie

599 999 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkania składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 niezależnych sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wałcz,zachodniopomorskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na czwartym piętrze w Wałczu przy ulicy Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 33m2 jasne i ciepłe, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

620 000 zł33 m² 18 787,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, zgrabne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem 32,8m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii Krakowskiej w nowej pięknej inwestycji, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowelska

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł48 m² 20 661,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 3 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego mieszkania, znajdującego się na warszawskiej Pradze-Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł57 m² 11 518,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| mieszkanie w Topowej lokalizacji Ząbek | | 3-pok. | kuchnia | 57 m2 | Piwnica | sprawdź wirtualny spacer po tej nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Witam ,mam na sprzedaż mieszkanie na os E. Raczyńskiego .Jadąc z Ronda Śródki w kierunku Swarzędza ( 8 minut) ulicą Warszawską, na wysokości McDonald's skręcamy w prawo na oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

443 000 zł37 m² 12 093,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez pośredników od osoby prywatnej. (biurom nieruchomości dziękuję) Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,63 m2 na nowym osiedlu Korona w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł55 m² 16 132 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej części Warszawy, z szybkim dostępem do metra i pełnej infrastruktury? Sprawdź tę ofertę! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | 55,17 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Namysłów,opolskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,53 m2 w centrum Namysłowa - ul. Krakowska tuż przy rynku. Idealna kawalerka lub zakup inwestycyjny pod wynajem. Nieruchomość składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

289 900 zł51 m² 5 729,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania lub inwestycji -> Polkowice, ul. Górników -> Powierzchnia: 50,6 m -> 3 pokoje + oddzielna kuchnia + łazienka + wc -> 4. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł82 m² 8 560,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 81,65 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w domu wolnostojącym dwukondygnacyjnym na osiedlu Kmity przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Technicznej w Boguchwale. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Gliwice,śląskie

315 000 zł50 m² 6 274 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż: 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 014 000 zł80 m² 12 648,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł46 m² 12 036,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,11 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. bł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł31 m² 7 741,93 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka 30,80 m Bydgoszcz, bartodzieje ul. Kołobrzeska Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, kawalerki o powierzchni 30,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 063 590 zł64 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

200 000 zł36 m² 5 497,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w centrum Piaskowej Góry. Top lokalizacja, blisko punkty usługowo-handlowe, przychodnia zdrowia, szkoły, przedszkola, żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Zabrze,śląskie

360 000 zł75 m² 4 812,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,8 m2 w Zabrzu - Rokitnicy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w kameralnej, dwumieszkaniowej kamienicy. [Klatka schodowa świeżo po remoncie] *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł48 m² 18 077,80 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

W skrócie: śródmieście Północne, ul. Grzybowska 9 Rok budynku 1972 r. Powierzchnia 48,07 m2 4 z 15 pięter Świetna lokalizacja Idealne pod wynajem nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł50 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położonego przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 8-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legendy

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe na ósmym piętrze w dzielnicy Bemowo. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Dodatkowo w kuchni przy oknie został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Czeladź,śląskie

550 000 zł105 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Słoneczne mieszkanie w kamienicy z ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 105,23 m , położonego w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Lębork,pomorskie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jasne i funkcjonalne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! *lębork ul. Tatrzańska *I piętro *dwukondygnacyjne *wydanie od razu *dwa balkony Mieszkanie o powierzchni 37 m składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł30 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie 30m2 w lokalizacji zgoda 24 & 24a, położone tuż przy pętli tramwajowej i autobusowej na Górczynie czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

495 000 zł41 m² 12 037,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie osiedle Na Stoku lokalizacja Mieszkanie znajduje się na jednym z później wybudowanych osiedli nowohuckich. Osiedle ulokowane zostało na jednym ze zboczy Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł54 m² 13 334,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zamieszkaj od zaraz w miejscu, gdzie komfort spotyka świetną lokalizację. Oto przestrzeń stworzona dla tych, którzy szukają mieszkania gotowego do własnej aranżacji i wygodnego życia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarasowa

Lublin,lubelskie

669 000 zł70 m² 9 570,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie na Sławinie ul. Tarasowa o powierzchni po podłodze ok.90m2 Poziom I - salon z wyjściem na balkon od strony zachodniej - kuchnia (zabudowa i sprzęt AGD) - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

798 768 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł73 m² 17 272,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament w sercu Wilanowa 3 pokoje, balkon, 2 miejsca postojowe i komórka lokatorska Royal Residence Etap 5 (robyg) cesja umowy, odbiór już w czerwcu! Zamieszkaj w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

439 000 zł65 m² 6 779,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący zwolniony Z podatku pcc! Planowany termin oddania - wiosna 2026 r. Wiele możliwości: - możliwość przearanżowania mieszkania - łączenie mieszkań - w naszym biurze możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

433 500 zł62 m² 6 991,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 62 m - idealne dla rodziny lub pod wynajem! Z przyjemnością prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Olgierda

Gdynia,pomorskie

1 059 000 zł96 m² 10 992,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Mały Kack apartament 96 m2 Nieruchomość podzielona na dwa odrębne mieszkania w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Mieszkaj i/lub zarabiaj na wynajmie! Apartamentowiec powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł129 m² 11 550,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Doskonale położony lokal mieszkalny/biurowy w Śródmieściu Gdyni przy ul. Świętojańskiej o powierzchni 129 m2. Lokalizacja: lokal położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż prywatna - przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze w spokojnej okolicy, blisko Galerii Sudeckiej. Idealne dla pary lub małej rodziny! Szczegóły mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł60 m² 24 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 60-metrowe mieszkanie, usytuowane na 5. piętrze kamienicy w wyjątkowo zielonej okolicy przy ulicy Kruczej. To doskonała propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł50 m² 15 288,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1958 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.30m2 przy ul. Darwina (nowa Praga) składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł55 m² 21 802,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, garderobą i klimatyzacją - ul. Chmielna 98, warszawa - Centrum Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

450 000 zł59 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż: stylowe, po generalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe - Centrum Lubina -> ul. Jana Kilińskiego, lubin -> Powierzchnia: 59 m + piwnica -> 3 pokoje | 2. piętro | Klimatyzacja | Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł53 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie na osiedlu Piaski. Mieszkanie posiada dostęp do prywatnego ogródka ok. 70m2. Osiedle bardzo spokojne,.