dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł40 m² 23 514,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie 40,4 m2 w samym centrum Warszawy w pobliżu Varso Tower, złotych Tarasów i Dworca Centralnego kamienica z windą przy ulicy Chmielnej 73c. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Dobiegniew,lubuskie

249 000 zł50 m² 4 962,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe piękne mieszkanie w Dobiegniewie bez pośredników + kotłownia + strych + piwnica + 3 pomieszczenia gospodarcze 48 m2 (po około 10 m2 każde). Przedstawiamy wyjątkowe, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

44 000 zł2 176 m² 20,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Plac na Bobrku 2/6 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł66 m² 12 836,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,14 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, w tym przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł66 m² 6 030,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na parterze na cenionym Osiedlu nad Wisłą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słupsk,pomorskie

546 000 zł61 m² 8 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Apartament nad morzem? A może kapitańska garsoniera! jeśli szukasz apartamentu do, którego możesz szybko się wprowadzić koniecznie tu zawitaj! Czeka na Ciebie w kameralnym i przyjaznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

290 000 zł50 m² 5 753,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie dwupokojowe na ul. Dąbrówki 11 w Rybniku z ustawną kuchnią z oknem. Za oknem piękny widok na centrum Rybnika. Do mieszkania przynależy piwnica, komórka, suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł48 m² 14 336,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie w inwestycji skyres położone na 10 piętrze z panoramicznym widokiem na centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żeromskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

398 000 zł100 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Alternatywa dla mieszkania w bloku! Wyremontuj według własnych preferencji. Doskonała lokalizacja. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Stare miasto - Szczepin- rybacka-2pok-po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament na wrocławskim Szczepinie - Stare Miasto przy ul. Rybackiej. Mieszkanie 38 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Półwiejska

Poznań,wielkopolskie

1 067 022 zł54 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że do dnia 21 maja przebywam na urlopie bez dostępu do telefonu służbowego oraz komputera. W pilnych sprawach proszę o kontakt z biurem Grunt To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł60 m² 13 899,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz gotowe już latem promocja -15000 zł za każdy pokój cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

592 240 zł67 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł65 m² 47 619,10 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na sprzedaż usytuowany w ekskluzywnej inwestycji Unique Tower. Budynek znajduje się w samym sercu nowoczesnego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł42 m² 12 470 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

456 255 zł40 m² 11 420,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów z Pakietem Premium w cenie mieszkania! Inwestycja na najwyżej położonej działce na Wzgórzu Trzy Lipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Poznań,wielkopolskie

329 800 zł30 m² 11 078,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania do remontu z ogromnym potencjałem znajdującego się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w latach 80-tych XIX wieku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naftowa

Sosnowiec,śląskie

349 000 zł64 m² 5 496,06 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Centrum to wspaniałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie bliskość kultury, rozrywek i aktywnego spędzania czasu. Skomunikowanie z innymi częściami miasta zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w toku licytacji komorniczej, można kupić za jego wartości rynkowej (a więc jeszcze mniej od jego rzeczywistej wartości). Obwieszczenie można znaleźć pod nr sprawy Km 88/24 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł58 m² 6 792,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne 3- pokojowe mieszkanie (58,15m2), z osobną kuchnią zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku - Osiedle Wyżyny. Do mieszkanie przynależy piwnica 2,31m2. Lokal wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

614 000 zł49 m² 12 594,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w nowym budownictwie z bezpośrednim dojazdem komunikacją miejską do dzielnicy Wrzeszcz, bądź centrum Gdańska? To mieszkanie Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobocińskiego

Katowice,śląskie

789 000 zł80 m² 9 813,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** 2 balkony i świetny układ pomieszczeń ** reprezentacyjny budynek z automatycznie otwieranym wejściem ** duża (5,40m2) komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyjazna

Wróblowice,dolnośląskie

539 990 zł40 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na nowym osiedlu. Miejsce postojowe naziemne w cenie oraz duży ogród z altaną i tarasem. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Pomagamy uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Kielce,świętokrzyskie

1 289 000 zł89 m² 14 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

** W sprzedaży luksusowy apartament pod klucz ** - brak podatku pcc 2% - \\ Salon z aneksem kuchennym o powierzchni niecałe 28,5m2 / Apartament 4pokojowy na Śródmieściu Kielc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Gdynia,pomorskie

1 649 100 zł69 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament o powierzchni 69 m2 bezpośrednio od dewelopera. Apartament znajduje się w przepięknej, nowej i kameralnej inwestycji (2023 rok), na którą składa się tylko 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł72 m² 12 978 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem 150m i miejscem postojowym Jagodno, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,43 m z dużym ogrodem 150 m i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

355 000 zł52 m² 6 893,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta tylko U nas W biurze! - wyłączność Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,50 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły z 1969 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł30 m² 19 008,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Śliczne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,46m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe i wykończone pod klucz idealne jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł56 m² 19 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam dziś do zaoferowania Państwu przestronny apartament w cichej części Miasteczka Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne - widok na patio i tereny zielone) w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

350 000 zł32 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Stan deweloperski Budynek oddany do użytkowania 30/12/2024 Na parterze w 1 etapie Żabka, kawiarnia, pizzeria. Brak pcc. Powierzchnia mieszkania 32,2m2 + balkon około 3m2 + poddasze około 14m2 (po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł29 m² 19 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Jasna i funkcjonalna kawalerka zlokalizowana przy ul. Obozowej w Warszawie. To doskonała propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości pod wynajem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

739 000 zł32 m² 23 021,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Zabłociu! Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m, wraz z komórką lokatorską (2,66), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Leszno

Leszno,wielkopolskie

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie centrum dostęp do miej. parkingowego cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Cena sprzedaży wynosi 295,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

509 000 zł89 m² 5 719,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w uzdrowiskowej miejscowości Szczawno-Zdrój o powierzchni 89m2 położone na parterze dwurodzinnej kamienicy. Mieszkanie składa się z: -salonu -3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

328 900 zł49 m² 6 712,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie po generalnym remoncie oraz wymienionej instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Doskonała lokalizacja przy Balatonie z widokiem na wodę! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

430 000 zł29 m² 14 581,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Studio w prestiżowej inwestycji Bawaria - komfort, styl i wyjątkowa lokalizacja Położony w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic Szklarskiej Poręby, ten apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

439 999 zł27 m² 16 058 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie funkcjonalnego mieszkania, wykończonego pod klucz w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: os. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

329 000 zł52 m² 6 375,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-