dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł100 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż ekskluzywny lokal o powierzchni 100 m , usytuowany w odrestaurowanej kamienicy, w ścisłym Śródmieściu Warszawy. Aktualnie lokal jest połączony z druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

690 000 zł61 m² 11 241,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości mieszkalnej z dużą działka w cichej okolicy Wołomina. Nieruchomość w całości ogrodzona, numery działek 3/11 oraz 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

573 000 zł55 m² 10 494,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w zielonej części Wrocławia ul. Racławicka/krzyki Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej zielonych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

819 549 zł67 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję Enklawa Bukowa II, która powstaje w malowniczym rejonie Podgórza w Krakowie, przy ulicach Bukowej 65 i 69. To doskonała okazja, aby zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

439 000 zł57 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 57,26 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Poznań,wielkopolskie

529 900 zł27 m² 19 596,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

723 000 zł45 m² 15 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż trzypokojowe, wykończone mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Lotnisku w Krakowie. Lokalizacja Mieszkanie położone jest na Osiedlu Na Lotnisku w dzielnicy Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

347 000 zł38 m² 9 060,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę na sprzedaż na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 38 ,30 m zlokalizowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

735 375 zł52 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- zakup bez prowizji, bez pcc! - termin oddania - gotowe Na sprzedaż 2-pok apartament w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z: - duży salon z aneksem - Sypialnia - Przedpokój - Łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Manganowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Tylko W golden gate! Na sprzedaż trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w Gdyni na Pogórzu. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w jednopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł91 m² 21 405,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest Apartament o wysokim standardzie (zaprojektowany prze Architekta) o powierzchni 91,1 mkw na Warszawskim Mokotowie przy ul. Smyczkowej. W skład mieszkania wchodzą;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Uwaga nowa niższa cena po remoncie 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon 48 mkw Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 mkw, zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane tuż przy stacji Metro Wawrzyszew, ul. Dantego, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie W centrum wrocławia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

720 000 zł52 m² 13 872,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,9 m , położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lekarska

Warszawa,mazowieckie

1 348 480 zł78 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy ciekawe mieszkanie w Śródmieściu idealne na inwestycję lub własny użytek! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia, przy jednej z głównych ulic, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

299 999 zł48 m² 6 249,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bogdanowo

Bogdanowo,wielkopolskie

432 974 zł59 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle widokowe - blok nr 15a! -mieszkania w stanie deweloperskim gotowe do odbioru kwiecień 2026! dowiedz się więcej - zadzwoń napiszagnieszka -nowe bezczynszowe mieszkania W blokach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł41 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużą garderobą na wynajem. Nieruchomość położona na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł59 m² 11 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim Dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,2 m2. - doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, park -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 usytuowane na parterze. Przytulne mieszkanie składające się z: salonu, kuchni sypialni, łazienki, przedpokoju. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

819 650 zł84 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję znajdującą się w malowniczym Mierzynie. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 84,5 m2. usytuowana jest na parterze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Stołczynie w przedwojennej kamienicy Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze niskiego budynku. W skład mieszkania wchodzą: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł51 m² 21 633,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Mokotowie, która usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z 2019 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł50 m² 21 149,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Westate Wola ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu historycznych Sadów Żoliborskich na os. Hanny Skibniewskiej. Mieszkanie idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

529 000 zł36 m² 14 694,40 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje na kozłówku! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, kozłówek, ul.Spółdzielców. To okolica ze świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

579 000 zł61 m² 9 554,46 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Wejherowo, ul. Kochanowskiego bez dodatkowych opłat: kupując tą nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

653 838 zł52 m² 12 465,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą, z planowanym oddaniem w drugim kwartale 2026. Opis mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mirków

Mirków,dolnośląskie

745 000 zł112 m² 6 663,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Witaj w miejscu, gdzie ekologia idzie w parze z komfortem i najwyższą jakością wykonania ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż segment w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

900 000 zł83 m² 10 803 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Tęczowej na Chwarznie-Wiczlinie w Gdyni. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, pokój dziecięcy, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

678 990 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł40 m² 23 514,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokojowe mieszkanie 40,4 m2 w samym centrum Warszawy w pobliżu Varso Tower, złotych Tarasów i Dworca Centralnego kamienica z windą przy ulicy Chmielnej 73c. Idealne do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Dobiegniew,lubuskie

249 000 zł50 m² 4 962,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe piękne mieszkanie w Dobiegniewie bez pośredników + kotłownia + strych + piwnica + 3 pomieszczenia gospodarcze 48 m2 (po około 10 m2 każde). Przedstawiamy wyjątkowe, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

44 000 zł2 176 m² 20,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Plac na Bobrku 2/6 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł66 m² 12 836,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,14 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, w tym przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł66 m² 6 030,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na parterze na cenionym Osiedlu nad Wisłą. Nieruchomość znajduje się.