dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lublin,lubelskie

625 000 zł58 m² 10 813,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja- lsm ul. Wołodyjowskiego, bezpieczna okolica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku 4- piętrowego. Oferujemy do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębskiego

Kraków,małopolskie

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje W spokojnej okolicy! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Dębskiego, dzielnica Opatkowice. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podleśna

Zabrze,śląskie

159 000 zł31 m² 5 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości, nie szukaj dalej! Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł47 m² 14 851,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowe, komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie wykończone w maju 2025r. Zlokalizowane na drugim piętrze nowego budynku z końca 2024 roku przy ulicy Nowogródzkiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł40 m² 17 160,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu atal City Square przy ulicy gen. Antoniego Madalińskiego we Wrocławiu. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Świebodzice,dolnośląskie

229 500 zł69 m² 3 319,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania jedyne w swoim rodzaju mieszkanie z piękną werandą/ogrodem zimowym. Znajduję się w Śródmieściu przy ulicy Świdnickiej. Kamienica w bardzo dobrym stanie, dach nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł59 m² 21 072,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł121 m² 25 206,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu apartament w wyjątkowej lokalizacji na osiedlu Ażurowych Okiennic na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Osiedle o wyjątkowej architekturze zaprojektowane przez jems.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 430 000 zł67 m² 21 362,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Luksusowe mieszkanie w stylu ponadczasowej, nowoczesnej wersji Hampton idealne dla osób poszukujących wyrafinowanego, stałe umeblowanie zostaje, dodatkowe umeblowanie wg indywidualnych negocjacji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł121 m² 25 206,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Picassa

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł74 m² 10 810,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na trzecim piętrze. Mieszkanie jest dwustronne, ekspozycja północ-południe. Układ pomieszczeń jest funkcjonalny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Reda,pomorskie

485 000 zł44 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowość tylko w naszym biurze nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkania w inwestycji reda park, na ul. Olimpijskiej. Oferta skierowana dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 53 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny B3 - ul. Boh. Kragujewca. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Lex nieruchomości tel Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w dzielnicy, która w ocenie mieszkańców zajęła drugie miejsce pod względem atrakcyjności i chęci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł69 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

[rezerwacja] Na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Bieżanowa przy ul. Telimeny w sąsiedztwie malowniczej doliny potoku Bieżanowskiego, gdzie właśnie powstaje północna część parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Klicko

Klicko,zachodniopomorskie

210 000 zł54 m² 3 853,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na II piętrze w m. Klicko, gmina Myślibórz. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie blisko miasta Myślibórz. Mieszkanie o powierzchni 54,49 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

358 500 zł78 m² 4 604 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Wisto Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 2-3 pokojowe mieszkanie w Centrum Bytomia! Jeżeli szukasz mieszkania w całości po remoncie, bez konieczności wykonania zbędnych prac,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

399 000 zł47 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Czy marzyłeś o własnym zakątku, w którym Robin Hood rzuciłby strzałę zazdrości? Mamy to co skradnie Twoje serce szybciej niż banda wesołych kompanów w zielonych rajstopach! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

800 000 zł48 m² 16 824,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe i słoneczne mieszkanie z zadaszonym tarasem, ogrodem oraz miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej (50 000 zł). Świetne miejsce do zamieszkania dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Kraków,małopolskie

3 072 800 zł133 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Lakado prezentuje na sprzedaż piękny apartament w bardzo wysokim standardzie wykończenia budynku. Nieruchomość to kameralna inwestycja składająca się z 30 komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł37 m² 9 059,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,42 m , usytuowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

660 041 zł61 m² 10 881 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 230 zł44 m² 13 503,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma loggiami ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków - Podgórze- ul. Wielicka /ul. Okólna Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie 50 metrowe. Mieszkanie słoneczne, funkcjonalne położone na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

38m2/2pok./kamienica po remoncie NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY NOWE MIASTO. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,38m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Benisławskiego

Gdynia,pomorskie

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokoje / 5 min od Bulwaru Oksywskiego Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2024 roku przy ul. Benisławskiego 22 A w Gdyni. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł75 m² 11 938,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, przestronne mieszkanie na zielonym osiedlu Sosnowa Polana Jar Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,2 m , zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Porosły,podlaskie

380 000 zł42 m² 9 060,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 41,94 m , usytuowanego w niskiej zabudowie w malowniczej miejscowości Porosły, na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł97 m² 18 969,10 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 97 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym, - dwie sypialnie, - łazienka z prysznicem, wanną i toaletą, - dodatkowa toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Tarnów,małopolskie

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - idealne dla par, rodzin z dzieckiem lub jako inwestycja pod wynajem. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne, a lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Nowy Świat

Puck,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 720,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Pucka - tylko 400 metrów od morza i mariny! Doskonałe położenie zapewnia bliskość malowniczych terenów rekreacyjnych, parku oraz nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta, znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł47 m² 14 114,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na otwartą przestrzeń ul. Strzegomska, wrocław Cena: 660 tyś Powierzchnia: 46,76 m Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska 42h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

632 000 zł35 m² 18 057,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu ustawne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Telimeny w dzielnicy Bieżanów. Mieszkanie ma 35m i jest zlokalizowane na drugim piętrze, a ponadto jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnów,małopolskie

475 950 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży prezentujemy mieszkanie znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu w Tarnowie, przy ul. Żeromskiego. Powierzchnia mieszkania 50,10 m2, składająca się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaniawskiego

Jadwisin,mazowieckie

575 000 zł38 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie w przepięknej miejscowości znajdującej się w obrębie Natura 2000 , parków , rzeki Narwi, jeziora Zegrzyńskiego , zabytków , ścieżek pieszych i rowerowych. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Hel

Hel,pomorskie

719 000 zł49 m² 14 531,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie na sprzedaż w Helu, ul. Wiejska Zamieszkaj w sercu nadmorskiego kurortu, przy głównym deptaku, z zachwycającym widokiem na morze i molo. Hel to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

444 000 zł32 m² 13 661,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

F-m22 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 32,5 m2 w zielonej okolicy Nowej Huty. Plus duży ogródek 7.5m2 W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł101 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1901

Promocja! jeszcze niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,76 m , położone w historycznej kamienicy z 1901 roku. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 043 000 zł80 m² 13 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębowa

Polkowice,dolnośląskie

670 000 zł78 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Witam Mam na sprzedaż piękne mieszkanie bezczynszowe 78 m2.Usytuowane pięknej cichej okolicy zdała od zgiełku miejskiego szumu a jednoczenie blisko do miejskich wygód Mieszkanie jak i sam dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij