dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie 37m na osiedlu Kazimierzowskim w Nowej Hucie od właściciela. Mieszkanie tuż po generalnym remoncie: - nowe tynki, podłogi - nowe instalacje wodno-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Toruń,kujawsko-pomorskie

473 534 zł40 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W promocji - szeroka oferta mieszkań o różnych metrażach! Idealne na przytulne mieszkanie Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,13 m2, 1piętro Piętro: 1/4 Blok z windą Piwnica, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wygodna lokalizacja, dobre wnętrze, optymalne parametry czynią tę ofertę atrakcyjną zarówno pod kątem zamieszkania jak i inwestycji. M 3-pokojowe o powierzchni 65 mkw, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,97m na Radogoszczu w Łodzi Pełen rozkład + Top lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł130 m² 9 607,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 130 m , położonego na osiedlu sąsiadującym z Rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flaminga

Szczecin,zachodniopomorskie

740 000 zł55 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania bezpośrednio z widokiem na strefę naturę 2000 (bez możliwości wstawienia obok kolejnego bloku, który będzie zakłócał widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

1 067 895 zł112 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

934 815 zł69 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

899 900 zł63 m² 14 284,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy apartament 63m2 w zielonej dzielnicy Wrocławia! Lokalizacja: osiedle Racławicka Park. Zielona i prestiżowa dzielnica Wrocławia, tuż przy Parku Grabiszyńskim. Budynek: kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Łódź,łódzkie

337 000 zł37 m² 9 034,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe, przestronnie urządzone mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dąbrowa przy ul. Felińskiego. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 37,3 m Pomieszczenia: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Zgorzelec,dolnośląskie

135 900 zł57 m² 2 384,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Amadeusz J. osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

657 900 zł29 m² 22 971,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż przepiękną, urządzona w wysokim standardzie kawalerkę o łącznej powierzchni 28,64m2. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owcza

Wrocław,dolnośląskie

439 900 zł34 m² 12 938,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2. Mieszkanie składa się z *salonu z aneksem *pokoju z antresolą *łazienki *do mieszkania przynależy duża piwnica *ogródek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

563 436 zł52 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym ogródkiem w Siechnicach bez prowizji bez podatku pcc 5 lat gwarancji Opis mieszkania: powierzchnia: 52 m Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Doskonałe miejsce - ul. Ogrodowa przy ul. Żelaznej - jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie, bardzo blisko ścisłego centrum, dobra komunikacja (autobusy, tramwajem 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł52 m² 16 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Świecie,kujawsko-pomorskie

265 000 zł58 m² 4 580,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej okolicy, w bliskim sąsiedztwie Parku oraz akwenu wodnego "blankusz". Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w bloku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Katowice,śląskie

227 000 zł41 m² 5 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 41,4 m - Katowice, ul. Żelazna Położone na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Gdynia,pomorskie

599 000 zł53 m² 11 299,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 - pokojowe po generalnym remoncie! Piękne, nowoczesne, nigdy nie zamieszkałe. W pełni wykończone pod klucz. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym oraz dostępności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

720 000 zł84 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w zachodniej części Poznania, w spokojnej i zielonej dzielnicy Jeżyce, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

379 500 zł48 m² 7 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze jednego z bloków na opolskim zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi, - przedpokoju, - łazienki z wc, - odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł66 m² 11 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szukasz miejsca do zamieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska, bądź świetnej inwestycji pod najem ? Ta oferta jest dla Ciebie! Adres: ul. Piotrkowska 14. Atuty: - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Środkowa

Białka Tatrzańska,małopolskie

999 700 zł50 m² 19 994 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu unikatową ofertę w ramach inwestycji Aparthotel Białka spa & Resort kompleksu w stylu podhalańskim, zlokalizowanego w sercu jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

429 900 zł33 m² 13 027,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*** 2 pokoje *** *** centrum - os.PIASKI *** *** PO GENERALNYM REMONCIE *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w budynku z płyty z windą w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Gdańsk,pomorskie

515 900 zł49 m² 10 528,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na Chełmie ( ul. Chałubińskiego) w Gdańsku. Budynek wybudowany w 1983 roku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł68 m² 13 238,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Teraz promocja -1000 zł/m2 Cena Promocyjna- 831090 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

824 000 zł69 m² 11 942 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Gdańsk Kokoszki | 69 m | Balkon | Hala garażowa + 2 komórki Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł46 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie przy ulicy Karola Darwina na warszawskiej Pradze. Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 46,4 metry kwadratowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 606 zł49 m² 12 854,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem na zieleń i balkonem ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wachniewskiej

Zwierzyniec,lubelskie

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie - poddasze (powierzchnia użytkowa podłogi 150 m2) w budynku na działce 2000 m2 (do poddasza należy 567 m2 działki). 3 sypialnie, salon z kominkiem, aneks kuchenny, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m z oddzielną kuchnią i balkonem ul. Poleska, psie Pole, wrocław Oferta prywatna, pośredników zapraszamy z klientami. Oferujemy zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł192 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje mieszkania w niewielkiej inwestycji, na granicy Krakowa i Zielonek, w cichej i spokojnej okolicy - zakup bez prowizji i pcc. 9 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Częstochowa,śląskie

277 000 zł47 m² 5 843,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z potencjałem | Parter | 47,4 m | Worcela | Częstochowa | Tysiąclecie Szukasz nieruchomości z klimatem, którą urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku w prestiżowej i jednocześnie cichej.