dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 219 ogłoszeń

570 000 zł63,90 m² 8 920,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą-idealne także pod inwestycję. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe B-3-36.

Szczegóły ogłoszenia

176 758 zł52,09 m² 3 393,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie zabrzańskim, w gminie Zabrze, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 040 019 zł111,83 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament w Chorzowie, zlokalizowane przy ulicy Andrzeja Mielęckiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 775 zł65,16 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 688 zł57,74 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 186 zł38,13 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dla tych, którzy nie boją się odrobiny remontu i chcą stworzyć coś wyjątkowego. Nieruchomość znajduję się w centrum Sandomierza, w zadbanym bloku z 1977 roku, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł39,45 m² 10 012,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Szczecina. Lokal położony jest na 3 piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię 39,45 m2 składają się: - salon; -otwarta kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40,99 m² 2 927,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 40,99m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł62,62 m² 15 138,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowe mieszkanie na sprzedaż - gotowe do wprowadzenia się! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nowoczesnego, niezamieszkałego mieszkania w prestiżowej lokalizacji przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 999 zł166,27 m² 14 434,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Warszawa | Stara Miłosna | 166 m | 4 pokoje | 2 poziomy | apartament gotowy do zamieszkania | 3 miejsca w garażu podziemnym | komórka lokatorska Dwupoziomowy apartament o powierzchni 166.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł95,38 m² 1 457,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Szukasz przestrzeni, która nie narzuca ram? Przy ul. Legnickiej czeka na Ciebie 95,38 m czystego potencjału. To nie jest zwykłe mieszkanie to nieruchomość z wyjątkową historią. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54,65 m² 7 666,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiamy na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł53,80 m² 9 275,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł48,50 m² 8 783,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny, dopracowany styl z perfekcyjną funkcjonalnością i niezrównanym komfortem? Oto oferta, która spełnia wszystkie te oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 452 060 zł80,67 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże 3 pokojowe mieszkanie tuż przy Zalewie Bagry - prosto od dewelopera - kup bez prowizji i podatku pcc! To niepowtarzalna oferta mieszkania zlokalizowanego w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł29,03 m² 14 881,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Wał Miedzeszyński budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,60 m² 9 871,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,60 m2 (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) znajdujące się na 10 piętrze budynku 10-piętrowego przy ul. Matejki (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 655 zł61,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Bartodziejach. Parametry mieszkania: powierzchnia: 61,11 m Liczba pokoi: 3 Taras: 10,6 m Piętro: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł56,74 m² 9 693,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem Twoje wymarzone mieszkanie! Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta, której nie możesz przegapić! Mieszkanie: 3 ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł139,20 m² 5 021,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze horyzont. Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł63,90 m² 1 721,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicy Drawska Pomorskiego - miejscowość Łabędzie. Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 44,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł33,19 m² 7 803,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie - Flisy, bydgoszcz Na sprzedaż kawalerka o powierzchni całkowitej 33,19 m , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 26,78 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł71,40 m² 8 249,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w spokojnym, zielonym otoczeniu, z dobrym dostępem do infrastruktury i sąsiednich miejscowości? Ta oferta w Chobocie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 692 zł60,90 m² 9 896,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezczynszowe W stanie deweloperskim Z ogrodem W lubinie! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc 2%! Mam dla Ciebie mieszkania w stanie deweloperskim nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł48,10 m² 8 814,97 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Olsztyn, ul. Dworcowa 10 Oferuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Olsztynie przy ul. Dworcowej 10, na V piętrze w wieżowcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł43,50 m² 20 667 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   pokoje do wykończenia usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą w centrum, na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu River Point.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63,12 m² 10 852,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze I Gdynia | balkon | piwnica | Jednym z kluczowych atutów tego mieszkania jest widok z 7. piętra, obejmujący panoramę Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88,33 m² 10 755,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Przestronne mieszkanie dla rodziny - 88 m W doskonałej lokalizacji wrocławia | Plac Grunwaldzki To jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88,33 m zostało zaprezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł77 m² 11 025,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

AM Przestronne mieszkanie w centrum Wrocław - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 426 495 zł69,15 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł36,79 m² 8 670,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości przedstawia nową ofertę, 2 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego na II piętrze kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł36,12 m² 13 565,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, pięknie urządzone mieszkanie na stawkach, 1 piętro, garaż, winda! ** bez prowizji oraz kosztów notarialnych i pośrednictwa dla kupującego, pokrywa ją w całości strona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł66,30 m² 7 466,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży nowo wybudowane bezczynszowe mieszkania 3 pokojowe w Łaziskach k/bolesławca. Szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni 66,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

598 080 zł44,80 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

44,80 M2 Na sprzedaż elegancko urządzone, przytulne mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Gdyni przy ul. Chabrowej. Lokal znajduje się w bloku mieszkalnym z 2016 roku. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł162 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w centrum Gliwic w okolicy Urzędu Miasta i Placu Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, dużej kuchni, 2 łazienek, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44 m² 4 431,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofetą przestronnego i funkcjonalnego mieszkanie położonego na 1. piętrze w solidnym budynku z cegły z 1953 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,95 m2 usytuowane na 6 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwesttycja w Czyżynach - mieszkania gotowe do odbioru! Oferta promocyjna - tylko 517 000 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz podatku 2% pcc i prowizji. Dostępne inne.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.