dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

270 000 zł44 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie w centrum Kłodzka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy niedaleko Twierdzy w Kłodzku. Lokalizacja sprawia, iż nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

451 580 zł67 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu, zlokalizowane w bloku przy ul. Stanisława Augusta Budynek z 2001 roku wybudowany w technologii tradycyjnej. Mieści się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 431,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze (bez windy) przy ulicy Pileckiego 19 na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok z 1983 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Biuro Nieruchomości Home Estate Przewóz z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie z pięknym widokiem na Wawel. Zlokalizowane przy ulicy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

796 124 zł60 m² 13 369 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Od Dewelopera | Nowe Mieszkanie | Sprzedaż Mieszkań | Warszawa Ursus | Mieszkanie Trzypokojowe | Mieszkanie Na Ursusie | Promocyjne Ceny Podatek pcc 0% Prowizja 0% Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

309 000 zł38 m² 8 204,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Historia pewnego mieszkania na Plantowej. Był zwyczajny, spokojny dzień w życiu Bolka i Lolka. Ale spokojny tylko do momentu, gdy nagle Tola: chłopaki! Mam dla nas mieszkanie Lolek, zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

379 000 zł46 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne I przytulne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu piastowskim. Nieruchomość zlokalizowana jest na widokowym 4 piętrze W niskim bloku Z cegły. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

269 000 zł27 m² 9 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania zgrabną kawalerkę o pow. 27 m2. Mieszkanie w stanie do remontu, nadaje się jednak do zamieszkania - posiada wymienioną instalację elektryczną, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł65 m² 6 119,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze bloku przy ul. Noskowskiego. W budynku jest winda od poziomu "0" oraz podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sikorki

Kraków,małopolskie

529 000 zł27 m² 19 812,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka na czyżynach! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy u. Sikorki, czyżyny. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł66 m² 13 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Brief: solipska 27 , Stare Włochy-Warszawa. Dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2, użytkowej 65,600 m z oddzielną kuchnią, łazienką z wanną.Usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

508 000 zł34 m² 14 989,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opis mieszkania. Sprzedam nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,89 m2 w bloku oddanym do użytku w 2021 roku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju dziennego, otwartej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł42 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

799 000 zł I mieszkanie 41,23 m2 I wilanów I ul. Hlonda I warszawa Spacer wirtualny: przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,23 m2 na Wilanowskich Błoniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

650 000 zł74 m² 8 741,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogród około 220 mkw! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł41 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament o powierzchni 41 m , znajdujący się przy ulicy Żelazna 58/62 w Warszawie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Dębno,zachodniopomorskie

350 000 zł47 m² 7 510,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Sprzedam mieszkanie w centrum Dębna. Parter. 2 pokoje, kuchnia, łazienka + piwnica. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł35 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą tego przytulnego mieszkania na ulicy Ubocze we Wrocławiu! To przestrzeń o powierzchni 35,3 m , która świetnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 264,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra przy ul. Krasińskiego. Funkcjonalne wnętrze składające się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ - jednostka A ( okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią idealne na start lub pod inwestycję Na sprzedaż jasne, ciepłe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Loteryjki

Warszawa,mazowieckie

618 836 zł48 m² 12 908,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach tuż przy Kampinosie 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strubiczów

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł39 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu o powierzchni ~17m2 -sypialni ~10m2 -oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł70 m² 25 714,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przepiękny penthouse, 3 pokojowy w samym centrum Wrocławia z miejscem postojowym! W apartamentowcu, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - budynek Ovo Hilton. Lokalizacja: ovo Hilton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katarzyny

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł87 m² 30 871,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokojowy apartament W sercu kazimierza! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. św Katarzyny, dzielnica Kazimierz. Jest to doskonała lokalizacja dla osób, które poszukują nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

979 000 zł50 m² 19 540,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

nr. lok. E.1.18 Do sprzedaży nowoczesna mieszkanie 2 pokojowe 50m2 m2 ul. Wita Stwosza, w centrum Krakowa, blisko Dworca Głównego i Starego Miasta. metraż 50.09 m2 loggia 4 m2 wysokość 2.68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł119 m² 8 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

501 200 zł51 m² 9 827,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Eagles Estate zaprasza do odkrycia wyjątkowych 24 mieszkań usytuowanych w domach w zabudowie bliźniaczej z przepiękną panoramą na zielone okolice Rzeszowa. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafarnia

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł67 m² 21 577,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż przestronny, trzypokojowy Apartament położony tuż obok Gdańskiej Mariny. To doskonała propozycja dla osób poszukujących eleganckiej przestrzeni do życia w sercu miasta lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

725 110 zł78 m² 9 282 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach cztero-lokalowym z poziomym podziałem na mieszkania. Każde z mieszkań posiada niezależne wejście. Stan deweloperski - do wykończenia. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Katowice,śląskie

549 999 zł63 m² 8 673,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,41 m , zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Ochojec w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

445 000 zł49 m² 9 008,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bez prowizji od strony kupującej Odkryj swój nowy adres na poznańskich Ratajach! Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Stare Zegrze to idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł106 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 105,7 m , zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Zawadach , przy ulicy Sytej 175. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stefanowicza

Kraków,małopolskie

1 698 180 zł129 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż - Nowa inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-kondygnacyjnego segmentu mieszkanie: kameralne osiedle - tylko 6 mieszkań w 6 budynkach Taras przy salonie i balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 Lokalizacja: gądów Mały Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze Do dyspozycji miejsca postojowe bezpośrednio koło bloku Układ mieszkania salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł42 m² 16 235,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne słoneczne 2pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym z 1976r. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łęczycka

Ozorków,łódzkie

589 900 zł91 m² 6 511,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Poznaj wyjątkową inwestycję w sercu Ozorkowa, gdzie spokój otoczenia łączy się z doskonałą komunikacją i bogatą infrastrukturą. Twoje lokum będzie miało powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

1 285 000 zł76 m² 16 907,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bez Prowizji od Kupującego. Pragnę państwu zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2, zlokalizowanego na Warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 19. Budynek z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

800 000 zł68 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

NA sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzikowskiego, 68M2. Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w budynku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

1 250 000 zł88 m² 14 140,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne, pięknie wykończone mieszkanie położone na Sławinku II Górka Kameralny budynek z około 2012 roku, remont 2024 rok Tylko jedno mieszkanie na piętrze, dwa w klatce. Lokal ma duże.