dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

559 000 zł100 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na II piętrze w kamienicy w Trzebiatowie o powierzchni ok.100 m2. W mieszkaniu 2 sypialnie, garderoba i bardzo duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

505 000 zł36 m² 14 114 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż nowoczesnego, komfortowego, mieszkania dwu-pokojowego o powierzchni użytkowej 35,78 m2, położonego w Opolu, kolonia Gosławicka, usytuowanego na trzecim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Częstochowa,śląskie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bezpośrednio od właściciela, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, powierzchnia użytkowa ok. 62 m 2 , do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 7,36m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Osiedle Kliny Borkowskie

Kraków,małopolskie

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przepiękny widok na Babią Górę oraz Tatry. Mam Przyjemność zaprezentować atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Klinach. Mieszkanie nowe, wykończone w wysokim standardzie z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Reda,pomorskie

497 000 zł46 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na dni otwarte 07 czerwca od godziny 11 do 14 Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem | Reda | 5 min do skm Przestrzeń, która daje Ci swobodę - i dostęp do wszystkiego, co ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? atuty: - cicha i spokojna okolica, będąc jednocześnie blisko Gdańska Głównego - blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,04 m (ok. 60 m po podłodze), położone na spokojnym, zielonym osiedlu we wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie na Żeraniu gotowe do wprowadzenia Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 69,88 mkw. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł82 m² 13 927,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja do 30 maja! Do sprzedaży mieszkanie (tylko w tej Agencji) położone przy ul. Abrahama w budynku z 1996 r., ochrona. Położenie: doskonała infrastruktura, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

669 000 zł65 m² 10 292,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 3pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, położone na kameralnym osiedlu Prądnik Czerwony. Powierzchnia 64,64m2 w tym 5,2m2 piwnica. Składa się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

970 000 zł72 m² 13 472,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości wyjątkowej, usytuowanej wśród zieleni Na Zakolu Wisły - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

857 109 zł68 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,35m , położone na 1. piętrze nowoczesnej inwestycji Forma Otwarta przy ul. Sosnowieckiej w Krakowie. Cena:zł/m2 ) Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Kraków,małopolskie

774 642 zł64 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję Enklawa Bukowa II, która powstaje w malowniczym rejonie Podgórza w Krakowie, przy ulicach Bukowej 65 i 69. To doskonała okazja, aby zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł34 m² 17 804,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, pięknie doświetlone i wykończone mieszkanie do wprowadzenia w samym sercu Dolnego Mokotowa. Mieszkanie o wysokości 267 cm ma powierzchnię 33,70 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

682 000 zł40 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż loftowe mieszkanie na Osiedlu Stalowym Nowa Huta Powierzchnia: 40,15 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 w 4-piętrowym bloku z windą Rok budowy: 1956 (blok z cegły) Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł34 m² 12 492,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na sprzedaż * 34.5m2 * kawalerka * Stare Miasto Świetne oceny na bookingu. Wysoki roi. Stabliny, sprawdzony biznes. Cechy oferty: - mieszkanie po remoncie generalnym, nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł73 m² 8 894 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko dla klientów gotówkowych. Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe o pow. 73,08m2 w kamienicy w centrum Wrocławia na Krzykach. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 5,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł36 m² 20 898,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z sauną na Zabłociu Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 m, położone przy ulicy Stanisława Klimeckiego w modnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł56 m² 14 146,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,48 m , na którą składają się: - salon - ok. 17,2 m , - dwie sypialnie - ok. 12 m i 9,8 m , - oddzielna, widna kuchnia - ok. 7 m , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł42 m² 14 881 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie dwupokojowe Znakoita loalizacja pod względem komunikacji. Badzo blisko znajduje się dworzec pkp, pks, galeria handlowa oraz wysoko rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaciszna

Oława,dolnośląskie

554 000 zł53 m² 10 482,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania w dogodnym miejscu miasta 2-pokojowe mieszkanie na ul. Zacisznej 27 na pierwszym piętrze (nie ma windy). O nieruchomości - pokój z aneksem kuchennym - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazurska

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w Kętrzynie z garażem. Cena: 280 000 zł powierzchnia: 56 m garaż: 18,90 m cena 85.000 zł Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 343 zł73 m² 8 677,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różowa

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł49 m² 9 144,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrym standardzie, gotowego do wprowadzenia - sprawdź moją propozycję. Wraz z przytulnym wnętrzem zapewniamy spokojne sąsiedztwo oraz miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Cegielnianej w Grodzisku Mazowieckim, z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

735 000 zł77 m² 9 587,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją realizowaną na terenie Szczecina. Obiekt znajduje się na pograniczu dzielnic Warszewo i Osów. Składa się z 8 lokali mieszkalnych. Do każdego.