dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł74 m² 5 868,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biała Posesja ma przyjemność zaoferować mieszkanie o powierzchni 74,13 m wraz z powierzchnią przynależną, usytuowane w Fordonie przy ul. Kwiatkowskiego. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł38 m² 12 653,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Czarne,pomorskie

163 000 zł48 m² 3 388,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 163.000ZŁ! 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM. Czarne ul. Ogrodowa. Lokal mieszkalny o powierzchni 48,10m2, położony na czwartym piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja 3 pokojowe (60 m2) mieszkanie w centralnej lokalizacji przy ulicy Jana Pawła II 38 c w Pułtusku. Wykończone w bardzo wysokim standardzie. Na podłodze panele w pokojach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 774 033 zł116 m² 15 331,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc ostatnie gotowe wolne apartamenty podwyższony stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

585 000 zł28 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie w dzielnicy Prądnik Czerwony. Położone w sąsiedztwie zielonego parku Reduta, stanowi idealną propozycję zarówno dla osób pracujących, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Widzewska

Łódź,łódzkie

517 686 zł66 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży developera! bezpośrednia oferta bez prowizji! 0% pcc! Gotowe do odbioru w IV kwartale 2025r. komfortowe mieszkania (smart home) w nowopowstałej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł62 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na Sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 z windą na wrocławskim Kozanowie. Zaleta mieszkania jest piękny widok z okien i cisza .Z balkonu w słoneczny dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

976 000 zł78 m² 12 495,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Komfortowe, rozkładowe mieszkanie na tarchominie. Parter Z balkonem. Mieszkanie o powierzchni 78,11m: - ogromny salon z otwartą kuchnią (30m) i balkonem (5m) > klimatyzacja! - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

369 000 zł51 m² 7 292,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje 50,60 m2, i piętro, lubicz górny Cechy mieszkania: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - łazienka z prysznicem (odpływ liniowy) i wc - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł60 m² 13 226,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie w budynku z ramy H na warszawskich Bielanach przy ul. Renesansowej 7. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

387 000 zł62 m² 6 211,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Kartuzy, os. Wybickiego Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 62,3 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

564 000 zł50 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

669 000 zł46 m² 14 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Home- estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze Duchackie ul. Bochenka 25c Blok z windą z 2017 "nowe Bochenka" Blok ogrodzony Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwustronne mieszkanie (ekspozycja zachód-wschód!) mieszkanie gotowe do wejścia, umeblowane, zlokalizowane przy ulicy Gramatyka w Krakowie. Lokalizacja Kraków, łobzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

475 000 zł57 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Marzysz o dużej przestrzeni, która daje możliwość swobodnej aranżacji i cieszenia się słońcem przez cały dzień? bingo! Lokal z ogromnym potencjałem mieszkalnym, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

709 050 zł49 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

408 900 zł59 m² 6 930,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,36 m , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 1956 roku (bez windy). Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vogla

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł86 m² 18 539,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

English version below na sprzedaż Mieszkanie 86m2 / Salon z aneksem kuchennym 42m2 / 2 sypialnie / 2 łazienki / loggia i balkon / 1 miejsca postojowe w garażu podziemnym / komórka 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

651 800 zł71 m² 9 134 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 71,36 m2. Mieszkanie posiada poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji na 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Sopot

Sopot,pomorskie

1 210 502 zł48 m² 25 010,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Ogródek | Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

495 000 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74m2 położone na parterze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wyczerpy. Mieszka się składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odlewnicza

Kraków,małopolskie

1 216 944 zł56 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Kraków,małopolskie

1 680 820 zł108 m² 15 579 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkania znajdujące się w nowej inwestycji na dębnikach, przy ulicy Kobierzyńskiej. Brak prowizji / brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Śląskiego

Gdynia,pomorskie

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie pod klucz, o powierzchni 51 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Śląskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość o powierzchni 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzęsna

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie doskonała okazja inwestycyjna! Oferuję na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie, które przeszło gruntowny remont, zapewniając wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł57 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Czteropokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Zielonej Góry idealne dla rodziny lub inwestora! tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

297 475 zł44 m² 6 746,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 300 zł60 m² 9 283,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła? To 54 m na pierwszym piętrze czeka, byś nadał mu swój unikalny charakter. Trzy przestronne pokoje, które zmieszczą Twoje pomysły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

310 000 zł26 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Opolu na osiedlu Dambonia. Mieszkanie o powierzchni 26m2 znajduje się w bloku, który charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

3 748 000 zł180 m² 20 822,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja W centrum katowic Nowoczesny elegancki budynek w stylu loftowym w bezpośrednim sąsiedztwie parku śląskiego penthouse 180 M2 - 5 pokojowy dwupoziomowy Z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Łódź,łódzkie

482 839 zł54 m² 8 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie od dewelopera bez prowizji I podatku pcc Oferujemy do sprzedaży przestronny ,trzypokojowy ,słoneczny lokal w Łodzi z ogródkiem i tarasem w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

556 000 zł21 m² 26 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gotowiec inwestycyjny w centrum Krakowa - mieszkanie funkcjonujące w wynajmie krótkoterminowym. Pragniesz zainwestować w gotowy produkt? Tu znajdziesz idealne lokatę. Mieszkanie (pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

530 000 zł45 m² 11 856,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Strona kupująca nie płaci prowizji*. Prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie z piwnica o łącznej powierzchni 44,7m2 zlokalizowane przy ul. Głównej. Główne atuty nieruchomości: atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Podgórze

Szklarska Poręba,dolnośląskie

499 000 zł46 m² 10 833,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowy apartament 46,06 m z balkonem - Osiedle Podgórze 1D, szklarska Poręba Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

956 528 zł72 m² 13 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

614 000 zł63 m² 9 819,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62.53m2., znajdującego się na 5 piętrze 8 pętrowego bloku z windą na osiedlu Wilkowyja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł30 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ogólne Informacje Typ lokalu: studio o powierzchni 30 m .(suterena/5 schodków niżej) sprawdzi sie pod biuro/lokal usługowy lub na wynajem Stan: Po remoncie, gotowe do indywidualnego urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł113 m² 21 238,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Apartament 113 m2 z ogrodem zimowym, tarasem 20 m i miejscem parkingowym na zielonym Mokotowie. Przestrzeń tego apartamentu można wykorzystać innymi możliwymi aranżacjami. Jeżeli potrzebny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij