dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiek

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł61 m² 17 068 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w gdańskim Śródmieściu obok Starej Poczty Gdańskiej oraz Muzeum II Wojny Światowej? Świetnie trafiłeś! atuty: - niepowtarzalna lokalizacja, cicha część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sępia

Gdynia,pomorskie

429 000 zł50 m² 9 070,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, idealne dla osób ceniących ciszę i prywatność. Lokalizacja Mieszkanie położone w cichej i spokojnej części Gdyńskich Pustek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

285 000 zł28 m² 10 251,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie w niskim bloku przy ul. 1 maja w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, ma metraż 27,80 m2 i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazurska

Gdańsk,pomorskie

1 000 000 zł86 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w Brzeźnie - doskonała lokalizacja, wyjątkowy widok, duży potencjał! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 776 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w nowym budownictwie, położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Barlinek,zachodniopomorskie

349 000 zł48 m² 7 276,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - znajdziesz ją tylko u nas! Mieszkanie trzypokojowe w Barlinku przy ul. Słowackiego. Przedmiot oferty: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 47,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

389 000 zł49 m² 7 988 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze bloku przy ulicy Robotniczej. Mieszkanie o powierzchni 48,70 m stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł33 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Informacje ogólne: lokalizacja Warszawa, praga Północ (nowa Praga) ul. Dąbrowszczaków 2 Metraż: 32,9 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 1956 Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena: 548 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł89 m² 7 891,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness zapewniający komfort miejskiego życia blisko natury. Piękno przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielopole

Kraków,małopolskie

1 435 000 zł96 m² 14 947,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 96m2 położonego w samym sercu miasta. Nieruchomość znajduje się na poddaszu historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł63 m² 15 810,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niezwykły apartament! realne zdjęcia Z sesji zdjęciowej mieszkania! Posiadamy na sprzedaż piękny, luksusowy trzypokojowy apartament na Bartodziejach w Bydgoszczy. Apartament Premium został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

321 801 zł31 m² 10 380,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Felińskiego

Łódź,łódzkie

358 000 zł36 m² 10 059 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 35,59 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Górna w Łodzi. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł39 m² 24 383,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 38,51 m , położone na 2. piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1957 roku. Budynek znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

589 900 zł47 m² 12 551,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Plac Grunwaldzki 47 m2 z widokiem na Katedrę! Idealne pod inwestycję! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, znajdującego się w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

209 000 zł32 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,9 m , składające się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 452 561 zł77 m² 18 913,60 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Woli. 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł61 m² 12 050,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- rezerwacja do 10 czerwca 2025 r - Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim, ul. Gagarina 108! Dla kogo? To mieszkanie to doskonały wybór dla rodzin, par, a także osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 240 zł43 m² 15 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Miejsce postojowe naziemne gratis! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,41m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł36 m² 19 972,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania w środku parku na granicy Bielan i Żoliborza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Miała miejsce wymiana wszystkich okien, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Wojska Polskiego

Kalisz,wielkopolskie

559 000 zł74 m² 7 566,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, po generalnym remoncie, wymianie najważniejszych instalacji: elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej oraz gazowej. Zabudowa kuchenna ma wbudowane dobrej klasy prowadnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

478 705 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży prezentujemy mieszkanie znajdujące się w 2 piętrowym apartamentowcu w Tarnowie, przy ul. Żeromskiego. Powierzchnia mieszkania 50,39 m2, składająca się z 2 sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Łódź,łódzkie

273 078 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Prezentowanie mieszkanie posiada dwa oddzielne piony kanalizacyjne i wentylacyjne dzięki czemu z łatwością możesz stworzyć dwie niezależne kawalerki inwestycyjne z których osiągniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

259 000 zł32 m² 8 180,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,66 m2 zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Warszawskiej w Kielcach (os. Szydłówek). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 213 620 zł68 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapytaj O promocję - znaczący rabat dwa miejsca postojowe do mieszkania W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam dwupokojowe mieszkanie 38m2 przy ul. Afrykańskiej 12b Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni - łazienki - przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

962 504 zł62 m² 15 620 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Swoboda

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł43 m² 9 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania wraz z garażem. Mieszkanie znajduje się w domu wielorodzinnym, który został podzielony na trzy niezależne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

640 000 zł56 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 56 m , na pierwszym piętrze - Poznań, rataje, ul. Św. Rocha - z dużym balkonem, po remoncie, umeblowane, z wyposażeniem, pełna własność. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł26 m² 30 944 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Wstęp Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 149 000 zł65 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować nowocześnie wykończone mieszkanie w prestiżowej, nadmorskiej dzielnicy Gdańska - Letnicy. Nieruchomość znajduje się na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

249 000 zł46 m² 5 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Manufaktura nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Śródmieścia wygoda, przestrzeń i świetna lokalizacja! Mieszkanie o powierzchni 46,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, o powierzchni 54 m , 3 piętro w bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

431 763 zł33 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków mieszkanie : kompaktowa dwójka , możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oswobodzenia

Katowice,śląskie

299 900 zł47 m² 6 353,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Katowicach przy ul. Oswobodzenia. (Janów-Nikiszowiec). Mieszkanie składa się z: 2 nieprzechodnich pokoi z dużą wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 490 000 zł68 m² 21 982,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje! wysoki standard! zabłocie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Pana Tadeusza, dzielnica Zabłocie. Dzielnica ta posiada mnóstwo punktów usługowo-handlowych: sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

499 990 zł24 m² 21 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz łazienka w znakomitej lokalizacji Kwartał Róży Wiatrów, 750 metrów do plaży. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

455 000 zł26 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Kraków, ul. Gnieźnieńska dzielnica Azory (prądnik Biały). Świetna komunikacja 2 minuty pieszo do pętli autobusowej Azory. W bezpośrednim sąsiedztwie tereny zielone, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł50 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem okolice ul. Bulwar Ikara, wrocław Wybrane atuty: powierzchnia mieszkania: 50 m Pełny rozkład 2 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego budynku, wybudowanego w 1959 roku. Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju o powierzchni.