dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

430 000 zł43 m² 10 046,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

W skład mieszkania wchodzi niewielki przedpokój z dwoma szafami wnękowymi, kuchnia, łazienka ( kuchnia i łazienka po około 5m2 każde) i pokój ze skosami (około 30m2, w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

712 649 zł74 m² 9 613,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Katowice,śląskie

499 999 zł42 m² 11 856,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe M w nowym budownictwie mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 42,17m , na którą składają się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, przedpokój oraz łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rawicz,wielkopolskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bloku, 3 pokoje, gotowe do wprowadzenia, sprzedaż, rawicz. Na sprzedaż wygodne mieszkanie z balkonem na osiedlu Westerplatte w Rawiczu. Zadzwoń do nas. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1952 roku zlokalizowane przy kameralnej uliczce w warszawskiej dzielnicy Włochy (niedaleko granicy z Ochotą). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł60 m² 17 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja i budynek Warszawa, mokotów, ul. Modra 10 piętro w 15-piętrowym budynku 2 nowe windy na klatce schodowej Monitoring Metro Wilanowska w odległości 5 minut pieszo Linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł41 m² 19 393,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,20 m usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosłowa

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł46 m² 19 633,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy apartament z ogródkiem na Wyspie Sobieszewskiej - tylko 800 m od plaży! Idealny pod wynajem lub jako drugi dom nad morzem. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł42 m² 12 907,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 9 piętrze zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie składa się z: - dwóch nieprzechodnich pokoi (17,5 m2 i 8,8 m2) - osobnej, widnej kuchni (6,1 m2). -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Zabrze,śląskie

399 000 zł70 m² 5 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie w spokojnej lokalizacji - Mikulczyce w Zabrzu. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

499 999 zł42 m² 11 820,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon - sypialnia - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biblioteczna

Tychy,śląskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w Tychach przy ul. Bibliotecznej Mieszkanie w kamienicy na 3 piętrze o powierzchni 45,10 mkw, do którego przynależy piwnica o pow 3,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

530 000 zł55 m² 9 627,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, 7 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1975 roku -legionowo, ul. Cypriana Kamila Norwida. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł41 m² 19 379,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne , funkcjonalne Studio mieszkanie położone na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Miasteczku Wilanów - Ostoja Wilanów. Mieszkanie idealne dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

820 000 zł63 m² 12 915,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Markach o pow. 63,49 m2, usytuowane na parterze segmentu. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ - południe) w bardzo dobrym stanie, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiechowicza

Konin,wielkopolskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zatorze - mieszkanie na sprzedaż na parterze Przestronne mieszkanie 52m2 / 2-pokojowe z otwartą kuchanią I jadalnią -duży balkon -dwie piwnice do użytku -(pierwotnie były 3 pokoje / bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Suwałki,podlaskie

329 000 zł39 m² 8 457,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 38,9m , idealne dla singla, pary lub pod inwestycję! 2 pokoje Olimpijskie Ogrody, ul. Sportowa Parter bez schodów + duży taras 32,24m2 Parter bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m do remontu, 4 piętro w 4 piętrowym bloku bez windy z 1970 roku Legionowo, ul. Aleja 3 Maja. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

489 896 zł27 m² 18 144 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 26,55m2 + balkon 5,67m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej infrastruktury. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł45 m² 17 801,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 44,66 m2, usytuowane na parterze w 6 piętrowym budynku z 2021 r. Mieszkanie rozkładowe, z ekspozycją okien na południe w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi-16,1m2 i 11,9m2, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

334 900 zł35 m² 9 568,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m , zlokalizowana na 2. piętrze w zadbanym budynku w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

429 000 zł33 m² 12 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane - Jabłonna przy ul.Akademijnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje - kuchnia widna, - łazienka widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Graniczna

Jabłonna,mazowieckie

352 000 zł25 m² 13 831 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22 m wg pomiarów 25,45M2, usytuowana na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku bez windy zlokalizowana - Jabłonna, ul. Graniczna. Położona na granicy Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 601 zł34 m² 9 553,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł37 m² 16 351,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł35 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja i budynek Warszawa, osiedle Park Skandynawia Budynek wybudowany przez renomowaną szwedzką firmę Skanska Oddany do użytkowania w 2024 roku piętro w nowoczesnym bloku Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

599 000 zł41 m² 14 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaoferować Państwu do zakupu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Siemaszki. Lokalizacja: ulica Siemaszki znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł64 m² 19 561,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja i budynek Nowoczesny blok oddany do użytku w 2018 roku Osiedle strzeżone, z ochroną, ogrodzone i monitorowane Winda w budynku Świetna komunikacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 377 000 zł83 m² 16 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni, 83m2 na drugim piętrze w niskim budynku z cegły z1995r. bez windy na Mokotowie przy ulicy Bartyckiej. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

345 000 zł50 m² 6 853,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w niskim budownictwie na Tatarach. *Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne i posiada balkon. *Osiedle jest pełne zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

409 472 zł54 m² 7 566 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

623 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja dla rodziny lub pod wynajem Oferujemy Państwu piękne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sedlaka

Radom,mazowieckie

520 000 zł73 m² 7 125,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze niskiej zabudowy bloku z windą , przy ul. Sedlaka o łącznej powierzchni 72,84m2 w bliku oddasnym doużytku w 2009 roku.