dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 251 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 251 ogłoszeń

820 000 zł76,09 m² 10 776,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią + pralnia) o powierzchni 76,09 m2 położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,46 m² 4 003,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne świeżo wyremontowane mieszkanie na Bydgoskich Kapuściskach. Doskonała lokalizacja. Blisko szkoły, przedszkola, żłobek, infrastruktura handlowa. Dwa pokoje!8m 2 i 8m 2 z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł34 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 34m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Grochowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 223 zł43,36 m² 11 352,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł187,80 m² 26 624,07 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynku nieruchomość składa się z: - głównego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł58,11 m² 11 185,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność- tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Prestige oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, położone na parterze kameralnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie, na sprzedaż mieszkanie w którym zostanie przeprowadzony kapitalny remont pod klienta. Atuty: największym i niepodważalnym atutem nieruchomości jest jej widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 873 zł53,17 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ B mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł84,83 m² 5 892,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 84,83 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 591 zł45,13 m² 9 452,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł63 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy lokal mieszkalny położony przy głównej ulicy w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów 400 metrów od zejścia na plaże. Lokal o statusie lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 904 zł45,96 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Naramowice- maków Polnych - inewstycja blisko Kampusa Morasko i Rezerwatu Żurawiniec , blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i jasne mieszkanie na Górczynie 62 m | 2. piętro | balkon z otwartym widokiem | komórka lokatorska obok mieszkania | możliwość zakupu garażu 21 m Są mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Helenka ul. Ludwiki Wawrzyńskiej - 38 m2 / 1 pokój + kuchnia! Blisko Śum i strefa ekonomiczna! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 716 zł75,73 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, bez pcc! Lokal będzie gotowy jeszcze w tym roku! Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w miejscowości Rączna, gm. Liszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 300 zł84,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 84 m , składające się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,98 m² 12 006,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Gdańska dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł59,90 m² 8 831,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 800 zł45,47 m² 18 535,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,47 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji na warszawskim Gocławiu (praga-Południe), przy ul. Precyzyjnej. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskujesz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie. To idealny moment, aby wejść na rynek nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,20 m² 13 464,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2 pokoje z balkonem - Gdańsk Zaspa Młyniec Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,2 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 541 zł36,77 m² 9 832,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w Łodzi, które z pewnością spełni oczekiwania zarówno singli, jak i par. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł26,30 m² 6 920,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Kawalerka o powierzchni 26,30 m , położona na 2 piętrze w budynku zarządzanym przez chsm. Balkon o ekspozycji południowo-wschodniej. Piwnica o powierzchni około 5 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34,34 m² 15 433,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kraków- stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez pcc -prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 001 326 zł96,18 m² 20 808,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji odbiór od ręki! 4 pokoje | wykończone | mokotów | 0% pcc | bez prowizji Mieszkanie jest obecnie w rezerwacji w pełni wykończone (bez elementów.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,92 m² 19 411,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Powierzchnia: 49,92 m Piętro: 1 Taras: tak Opis Nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł67,33 m² 5 198,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,33 m2, położone w klimatycznej kamienicy w samym centrum Zabrza. Najważniejsze atuty nieruchomości: - niepowtarzalny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

977 850 zł26,21 m² 37 308,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Gotowa inwestycja apartament C8.3, taras: 9,72 m, ogródek: 30,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł31,40 m² 9 522,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,4m2 położone na IV piętrze przy ul. Lawendowej osiedle Zielone Wzgórza. Przemyślany układ dwóch pokoi zapewnia komfort codziennego życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z garażem i ogrodem - centrum Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł53,60 m² 5 223,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (53,6 m2) z piwnicą i garażem (parter) - Nowe Dąbie, gm. Łabiszyn Mieszkanie znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł55,54 m² 7 184,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna oferta! Idealna dla rodzin z dziećmi dla par jak i pod inwestycję! Nowoczesne mieszkania i domy w zabudowie bliźniaczej, mieszkania willowe z ogrodem bądź balkonem, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł41 m² 19 390,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek A zostanie dodatkowo wyposażony w nowoczesną windę, zapewniając mieszkańcom wysoki komfort codziennego użytkowania. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 29.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł68,40 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 68,4 m , położone na 4. piętrze w niskim, 4 piętrowym bloku z cegły z 1994 roku. Budynek jest ocieplony. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł90,60 m² 9 381,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wstęp Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,6 m (126 m po podłodze), położone w spokojnej i nowoczesnej części Pogórza, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 000 zł59,59 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praktycznie gotowe 4-pokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem oraz dwoma balkonami. Ciekawa architektura elewacja budynków wykonana z opalonego drewna. Krasne. Opis nieruchomości: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł64,07 m² 4 042,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe - 64 m2 + poddasze, na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 64 m2, położone na 1. i 2. piętrze niskiego bloku/segmentu.