dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 170 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

317 284 zł36 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowocześnie wykończoną kawalerkę o powierzchni 35,69 m , znajdującą się na pierwszym piętrze w prestiżowym Osiedlu Harmonia w Szubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

494 000 zł62 m² 7 954,91 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie na parterze | Białostoczek | 62,1 m | Balkon | Piwnica Białystok os. Białostoczek, ul. Białostoczek Cena: 525 000 zł Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa: 62,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł52 m² 11 816,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie świeżo po remoncie dostępne od zaraz! Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

715 000 zł50 m² 14 200,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie przy ul. Andersena 30 o powierzchni 50,35 m2. w bloku z 2019r. W skład mieszkania wchodzi: -Przestronny salon w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 000 zł47 m² 9 021,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wieniawa

Leszno,wielkopolskie

435 000 zł62 m² 6 993,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 62,2 m2, zlokalizowane na drugim piętrze bloku z cegły, znajdujące się na Osiedlu Wieniawa w Lesznie W 2018 roku zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

898 046 zł60 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł72 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Składa się z dużego salonu, dwóch przestronnych sypialni, oddzielnej kuchni (można połączyć z salonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł36 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przestronna kawalerka w dzielnicy Ochota w śwetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze trzypiętrowego bloku. Dokładna powierzchnia mieszkania to 35,6 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

975 064 zł82 m² 11 907 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wykończonego mieszkania 4 pokojowego o powierzchni 81,89 m2 na 2 piętrze na jednej z najbardziej rozwijających się dzielnic Poznania, podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 48 m2, na drugim piętrze, z balkonem. Dodatkowo komórka lokatorska! Blok z windą. Położenie: mieszkanie znajduje się w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Platynowa

Gdańsk,pomorskie

1 280 000 zł88 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie 88 m z możliwością adaptacji poddasza o powierzchni 40 m (bez skosów). Jest zgoda spółdzielni oraz wstępny projekt. Mieszkanie znajduje się zaledwie 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Ząbki,mazowieckie

837 000 zł68 m² 12 290,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,1 m2 znajdujące się przy ul. Różanej w Ząbkach Lokalizacja: - ząbki (k. Warszawy) ul. Różana - Sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

564 256 zł50 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Winogradach! Mieszkanie z rabatem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Zakup bezpośrednio od developera bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł100 m² 18 806 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wprowadzenie Prezentujemy unikalną ofertę inwestycyjną - dwa mieszkania o łącznej powierzchni 100,5 m , znajdujące się na jednej księdze wieczystej. Lokale zostały podzielone i są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

347 000 zł39 m² 8 994,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze kamienicy w drugiej linii zabudowy od ulicy. Na powierzchnię 38,58 składa się: przedpokój, z niego wejście do salonu oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

625 000 zł70 m² 8 979,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Czteropokojowe mieszkanie na lsm Mieszkanie na parterze w bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Trzy sypialnie, jedna z wyjściem na balon. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł37 m² 21 584,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Ursynowie. Do stacji metra Kabaty ok. 250 metrów. Mieszkanie o powierzchni ok 36,6 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

689 000 zł35 m² 19 753,40 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 34.88 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki - ul. Mogilska. Mieszkanie o metrażu 34.88m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 26 m , położony na 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku przy ul. Jaworskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł94 m² 8 516,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje| 93,82 m2 | ul. Zelwerowicza | Rzeszów Prezentowana trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 93,82 m2. Znajduje się na 2 piętrze w niskim 2-piętrowym bloku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł56 m² 10 951,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

> wysoki parter > Balkon z dwoma wejściami > Miejsce postojowe w zamykanym garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2007 rok > Winda dla osób niepełnosprawnych Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! po remoncie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, przestronny balkon 5m2, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świetne mieszkanie z balkonem składające się 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, i jest też piwnica. Lokalizacja: ul.Wyszyńskiego/Daszyńskiego. Piętro 4, brak windy. Wkoło dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobosza

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł68 m² 18 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 68m mieszkanie na Ochocie. Położone bezpośrednio przy skwerze, 3 min spacerem do parku Szczęśliwice, ch Blue City, reduta. Mieszkanie jest bardzo wysokie 3m; składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł62 m² 17 970,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na zamkniętym osiedlu, blisko pkp Włochy budynek: 4-piętrowy budynek mieszkalny z 2019 roku. Nieruchomość położona na terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

535 920 zł45 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. Kupujący nie płaci pcc. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z: przedpokoju łazienki 2 sypialni salonu z aneksem kuchennym balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49 m2 , położone na drugim piętrze na otoczonym zielenią osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

666 900 zł43 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Piasecznie w stanie deweloperskim - termin wydania III kwartał 2027 Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w sercu Piaseczna, świetnie skomunikowane i z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

319 000 zł45 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oaza spokoju na 4 piętrze!- ostatnie piętro, zero sąsiadów nad Tobą! Mieszkanie 2 -pokojowe w Tarnowie ul. Wiejska! 2 minuty do pkp. 5 minut samochodem do autostrady A4 Kraków-Rzeszów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

542 440 zł57 m² 9 496,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sądowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł62 m² 3 170,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

677 700 zł47 m² 14 449,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Klucze na już! Idealna oferta bardzo ładne słoneczne trzy pokoje balkon winda w świetnej lokalizacji wójciklicencja 16128 Serdecznie polecam Elastyczne godziny prezentacji dla Klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 561,48 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą do poziomu 0 na popularnym osiedlu Bartodzieje. Lokal o powierzchni 48,8 m składa się z: jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

1 199 989 zł66 m² 18 181,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Stawki o wielkości 67m2 w stanie do remontu. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej kuchni, - pokoju z balkonem, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 514 zł27 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł81 m² 17 901,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Hampton Home oferuje na sprzedaż apartament o wielkości 80m2 na prestiżowym osiedlu na Mokotowie, w sąsiedztwie malowniczego parku i pałacu Królikarnia. Osiedle jest monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staffa

Zgierz,łódzkie

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący przy tej ofercie 2000 zł. prowizji. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Truszkowskiego

Kraków,małopolskie

1 176 553 zł99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji! 0% pcc gwarancja ceny- podpisz umowę przedwstępną i zagwarantuj sobie cenę. Umowa przedwstępna- wpłata tylko 10% zadzwoń już dziś.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij