dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 000 zł28 m² 10 690,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Makler Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży Kawalerki w Centrum miasta. W pełni urządzona , gotowa do zamieszkania doskonała inwestycja pod wynajem przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prochownia

Leszno,wielkopolskie

249 000 zł48 m² 5 155,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lesznie przy ulicy Prochownia, usytuowane na 3 piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

469 000 zł54 m² 8 662,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Gdyni przy ul. Śmidowicza 71 B o powierzchni 54,14m2. Położone przy Akademi Marynarki Wojennej w zadbanej kamienicy z 1934 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł65 m² 13 020 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 3 pokojowe rozkładowe jasne mieszkanie na bliskim Ursynowie, przy ul. Koncertowej, na 3 piętrze w wysokim bloku. Trzy niezależne pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, osobne wc, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Łódź,łódzkie

775 000 zł124 m² 6 226,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w Centrum o powierzchni 124m2 na trzecim piętrze, składające się 5 pokoi w pełnym rozkładzie, gdzie każdy z domowników znajdzie dla siebie swoje cztery kąty, jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

310 000 zł76 m² 4 095,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na trzecim piętrze w trzy-piętrowej kamienicy, zlokalizowanej przy Kłodawce oraz stadionie lekkoatletycznym, przy ul. Dąbrowskiego w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł36 m² 16 592,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne dla singla, studenta I wynajmu, 30 minut spaceru od huciska zakup dzisiaj I płatność rozłóż na raty bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

839 000 zł53 m² 15 830,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam moje własne 3-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,47 m z balkonem w koronach drzew. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Monte Cassino

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

569 000 zł43 m² 13 232,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem i pięknym widokiem Olsztyn ul. Bohaterów Monte Cassino, osiedle Leśna Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

501 000 zł33 m² 14 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 33,4mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę ( możliwość zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

606 414 zł88 m² 6 907,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru- zdjęcia poglądowe- jak można wykończyć mieszkanie Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

468 737 zł53 m² 8 923,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

490 000 zł46 m² 10 745,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1968 roku zlokalizowane w Legionowie. Blok na na zielonym kameralnym osiedlu Batorego w centrum Legionowa. Bok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z 1939 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Wejście do budynku od strony cichego patio, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

374 976 zł40 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkania deweloperskie - prestiżowa inwestycja avia. Nowoczesność z tradycyjną stylistyką. Możliwe? A jednak. Nowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zelwerowicza

Rzeszów,podkarpackie

314 160 zł29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj przy ul. Zelwerowicza - tuż obok Uniwersytetu Rzeszowskiego i 100 metrów od nowego parku dendrologicznego. Nowoczesne mieszkania w topowej lokalizacji, idealne połączenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka

Poznań,wielkopolskie

850 000 zł76 m² 11 125,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76,4 m , położone w spokojnej i prężnie rozwijającej się dzielnicy Junikowo przy ul. Żmigrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

597 300 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Golisza 6. Mieszkanie do odbioru już w czerwcu 2024r. Golisza 6 to nowa, lekka architektura osiedla atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł146 m² 2 603,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł22 m² 22 276,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjna, zadbana kawalerka na pięknym osiedlu Kasztanowy Park zlokalizowanym na warszawskich Włochach. Osiedle bardzo zadbane i czyste. Mieszkanie w pełni funkcjonalne- idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł70 m² 11 444,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 69,90 m , usytuowanego przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Przekonaj się na żywo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

735 000 zł75 m² 9 809,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - i piwnicą - Osiedle Sudeckie Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Sudeckim w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Corellego

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł28 m² 17 321,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka usytuowana na parterze w niskim bloku z 2018roku zlokalizowana na na spokojnym/ zacisznym osiedlu Zielona Dolina II, przy ulicy Arcangela Corellego- osiedle Augustówek/ Kobiałka), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Puck,pomorskie

520 000 zł41 m² 12 720,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| blisko plaży | 1 pokój | częściowo umeblowane | puck | Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Nowy świat w Pucku. W mieszkaniu były wymieniane okna, drzwi, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bailly

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł63 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, cichej i przestronnej nieruchomości z bardzo ciekawym i zoptymalizowanym rozkładem, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

675 000 zł36 m² 18 544 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | centrum | blisko morza | gdynia śródmieście | Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania, bądź też wynajmu - bez dodatkowych nakładów finansowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 496 000 zł50 m² 29 812,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 2 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Łódź,łódzkie

800 000 zł79 m² 10 075,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze, przy ul. Bałtyckiej 44 na osiedlu Pod Żaglami w Łodzi. Lokal jest gotowy do zamieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

1 217 700 zł74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| jasne | 3 pokoje | 1km do morza | cicha okolica | widok na miasto | balkon | Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie z dwoma łazienkami oraz osobną garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

690 000 zł60 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59,74 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim bloku w Wieliszewie na osiedlu Royal. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł36 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon, - 2 sypialnie, - oddzieln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

788 000 zł44 m² 17 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opis: oferujemy do sprzedania mieszkanie na Starej Ochocie przy ul. Kaliskiej o powierzchni 38.2 m2 plus antresola ponad 12 m2 - 2 pokoje (każdy z antresolą), kuchnia, łazienka, oddzielne WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

749 999 zł36 m² 21 067,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł50 m² 16 600,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku z 1959 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej. Blok w dobrym stanie, po remontach. Nowa winda, odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopacka

Warszawa,mazowieckie

611 000 zł34 m² 18 184,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w odrestaurowanej I monitorowanej kamienicy z 1938 roku zlokalizowane na Pradze Północ. Mieszkanie wysokie- 3m. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 37 m2 w Rzeszowie przy ulicy Batorego. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m2. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrowska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł80 m² 13 686,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie o pow. 80,37 m2 z dwoma łazienkami i miejscem parkingowym w podziemnym garażowcu wraz z komórką lokatorską! Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Suponin

Suponin,kujawsko-pomorskie

140 000 zł67 m² 2 089,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 67m2 plus lokal użytkowy (sklep) o pow. 29m2 z możliwością połączenia na cele mieszkalne. Obecnie część mieszkalna składa się.