dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedzibna

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł69 m² 12 739,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem podziemnym Bródno, ul. Siedzibna Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ul. Siedzibnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Wola,śląskie

183 000 zł32 m² 5 719 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na sprzedaż Wola, ul. Słoneczna Cena:199 900 zł Powierzchnia: 32 m Czynsz: 500 zł Piętro: 4 z 4 Typ nieruchomości: kawalerka Balkon: tak, ekspozycja południowo-wschodnia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwona

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie w Grand Nieruchomości. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem i ogródkiem o powierzchni 63,40 m2 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kryształowa

Szczecin,zachodniopomorskie

739 900 zł67 m² 10 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

**oferta Sprzedaży Nieruchomości Inwestycyjnej 2 w 1** **lokalizacja:** Ul. Kryształowa, dzielnica Bukowo, szczecin **powierzchnia:** 67,43 m2 (cena podana w ogłoszeniu dotyczy całości czyli 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 000 zł49 m² 9 979,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwarcowa

Lublin,lubelskie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,24 m 2 (do wykończenia został jedynie aneks kuchenny wedle własnych upodobań) z dużym balkonem zlokalizowane na pierwszym piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sosnowa

Rybnik,śląskie

479 356 zł67 m² 7 156,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 66,98 m2 z balkonem o powierzchni 7,38 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska- 2,8 m2 w cenie 12 880,00 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Zabrze,śląskie

713 160 zł89 m² 8 025,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 88,86m2 wykończone pod klucz bez zabudowy kuchennej! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 3,20 m2 - w cenie 12 800, 00 zł oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 069 000 zł59 m² 18 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie (58,62m2) w stanie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w prężnie rozwijającej się części Warszawy - Kamionek, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lublin,lubelskie

518 574 zł41 m² 12 516,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne 2-pok. mieszkanie o powierzchni 41,43 m2 z ogródkiem. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji, która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

480 000 zł171 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania jedyne w swoim rodzaju i największe na rynku wtórnym mieszkanie w historii Wałbrzycha. Znajduję się w Śródmieściu przy ulicy Chrobrego obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łomżyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 900 zł39 m² 12 211,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Makler Nieruchomości poleca: inwestycja na ul. Łomżyńskiej to nowoczesny, wolnostojący budynek, który składa się z lokalu usługowego oraz 10 komfortowych mieszkań o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzyżówki

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł63 m² 15 974,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, usytuowanej w dzielnicy Białołęka w Warszawie w rejonie znanym jako Żerań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł29 m² 15 505,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaoferować mieszkania na osiedlu Ursus. Mieszkanie (28,70m2) składa się z: -hol 2,91m m2 -salon 17,15m2 -kuchnia 4,57m2 -łazienka 4,10m2 -powierzchnia ogrodu 45,6 m2 Udogodnienia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

370 000 zł62 m² 5 939 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,30 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Dąbrowy Górniczej. Idealne dla rodziny, pod wynajem lub jako inwestycja - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł56 m² 14 901,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Keniga, idealne dla rodziny lub pod dalszą inwestycję. Świetna propozycja dla osób ceniących spokój i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Praska

Łódź,łódzkie

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania mieszczącego się na ul. Praskiej Twoje miejsce w sercu Łodzi - styl, wygoda i gotowość do zamieszkania! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztelańska

Lublin,lubelskie

699 000 zł60 m² 11 611,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m , położone na podwyższonym parterze w 5-piętrowym bloku z 2018 roku. Mieszkanie w idealnym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

530 000 zł31 m² 17 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż urokliwe mieszkanie na dzielnicy Chełm na nowoczesnym osiedlu Havlove. To doskonała propozycja zarówno dla studentów, jak i jako inwestycja z myślą o wynajmie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wyłączność w naszym biurze wyjątkowa okazja! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m we Wrocławiu, przy ulicy Jugosłowiańskiej. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Gdynia,pomorskie

479 000 zł57 m² 8 374,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa oferta tylko W mio casa! Przestronne mieszkanie 57,2 m wśród zieleni - Gdynia Pogórze Górne Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opis: nieruchomości Optimum oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m2 z niesamowitym 40-metrowym tarasem. Nieruchomość pięknie wykończona i w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

433 335 zł41 m² 10 474,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą ostatnich wolnych mieszkań na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie przy ul. Technologicznej. Proponujemy 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Sosnowiec,śląskie

269 000 zł35 m² 7 685,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkanka, ale zależy Ci na osobnej sypialni? Lubisz odpoczywać na balkonie? Chcesz mieć centralne ogrzewanie i ciepłą wodę z miasta? Nie chcesz bawić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

189 000 zł29 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o wielkości 28,56 m2, zlokalizowanej w kamienicy w samym sercu miasta, na ulicy Kilińskiego. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy Kraków

Kraków,małopolskie

682 000 zł40 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż loftowe mieszkanie na Osiedlu Stalowym Nowa Huta Powierzchnia: 40,15 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 w 4-piętrowym bloku z windą Rok budowy: 1956 (blok z cegły) Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komedy

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł58 m² 13 730,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowoczesne, przestronne, w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w stylowym, kameralnym budynku (z windą) wybudowanym przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniców

Kraków,małopolskie

630 000 zł34 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje do wejścia na czyżynach! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy - na uboczu ul. Centralnej. Osiedle cieszy się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo słoneczne, rozkładowe mieszkanie. z dużym przedpokojem. Widok z wszystkich okien na zieleń. Ekspozycja wschód (kuchnia, mały pokój), zachód (salon i sypialnia). Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł46 m² 9 088,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania dla rodziny? A może chcesz zainwestować w mieszkanie i je wynajmować? Zapraszam do zapoznania się z moją propozycją: 3 pokoje z balkonem przy al. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łódź,łódzkie

489 000 zł62 m² 7 887 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 1 piętrze. Winda zjeżdża na poziom 0 czyli na wysokość chodnika. Pełny rozkład: 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka + oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

615 000 zł44 m² 14 015,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: bronowice, ul. Bronowicka Powierzchnia: 43,88 m2 Piętro: 8/10 Liczba pokoi: 3 Budynek: 1980 r. Ogrzewanie oraz ciepła woda miejska Mieszkanie składa się z: trzech pokoi, półotwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowa

Oława,dolnośląskie

530 000 zł44 m² 12 158,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo! wysoki standard! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone w Oławie przy ul. Jodłowej. Mieszkanie o pow 43,59 mkw składa się z: - sypialni, - salonu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sejny

Sejny,podlaskie

289 000 zł70 m² 4 116,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe na parterze w centrum Sejn - 70.2 m2 - Cena: 289 000 PLN Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe, usytuowane na parterze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 niezależne pokoje Z narożnym balkonem I pięknym widokiem na okolicę Mieszkanie usytuowane jest na 7. piętrze nowoczesnego bloku z 2012 roku, co gwarantuje wysoki standard budownictwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

437 000 zł46 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealne mieszkanie W swarzędzu 2 pokoje, 45,54 m , oddzielna kuchnia gotowe do zamieszkania! Swarzędz | 2 pokoje | 45,54 m | 隣 Budynek z 2000 r. | niski blok Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na parterze w budynku wielomieszkaniowym w Ksawerowie ul. Cegialniana. Lokal przeszedł generalny remont, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł47 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - centrum miasta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,31 m , położone na 4. piętrze w bloku po.