dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stelmachów

Kraków,małopolskie

1 169 000 zł75 m² 15 565,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny 4pokojowy apartament, zadbany, do zamieszkania W wysokim standardzie, osiedle zamknięte Z całodobowa ochroną, zewnętrzne miejsce postojowe - krowodrza/bronowice. * budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

815 000 zł133 m² 6 124,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny, klimatyczny 4-pokojowy apartament (133,08 m ) w Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim (lewobrzeże) Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym sercu Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sośnica-Brzeg

Sośnica-Brzeg,podkarpackie

138 000 zł53 m² 2 603,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe do remontu o powierzchni użytkowej 53m , położone na 1 piętrze bloku z lat 80-tych wybudowanego z wielkiej płyty, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Stara Iwiczna,mazowieckie

816 660 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie blisko Piaseczna z dobrym dojazdem do Warszawy. Zadbane przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Architektów

Gdynia,pomorskie

665 000 zł36 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2 z ogrodem! Gdynia Orłowo! 2 -pokojowe mieszkanie umeblowane o powierzchni 35,7 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

4 999 999 zł329 m² 15 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1928

Śródmieście Południowe Wyjątkowa Nieruchomość w Prestiżowej Lokalizacji Inwestycja? Biuro? A może przestrzeń mieszkalna z potencjałem? Rozwiń swoją wyobraźnię i zmień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Reszel,warmińsko-mazurskie

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o powierzchni 47 m2, składające się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Każde pomieszczenie ma osobne wejście z przedpokoju. Okna plastikowe, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

739 000 zł32 m² 23 021,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Zabłociu! Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1 m, wraz z komórką lokatorską (2,66), położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

589 000 zł25 m² 23 952,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - Kawalerka z antresolą i dużym balkonem w sercu Krakowa! Na sprzedaż oferujemy przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 24,59 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

1 280 321 zł108 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji i podatku pcc 2%. Układ i standard - 5 przestronnych pokoi, w tym pokój dzienny z otwartą kuchnią - idealny dla dużej rodziny lub na cele - 2 łazienki + toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

650 000 zł63 m² 10 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** 3 niezależne pokoje *** *** 2010 *** *** po remoncie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą z 2010 na os.Białostoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Wyłącznie w naszej ofercie! Mieszkanie Znakomite mieszkanie inwestycyjne z pięknymi widokami na Trójmiejski Park Krajobrazowy. 3 pokoje z oddzielną kuchnią pozwalają na swobodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

579 464 zł51 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakończona inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska i lotniskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

345 000 zł44 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 44 m w odrestaurowanej kamienicy Oferujemy mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Narutowicza, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

558 000 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam do sprzedaży kompaktowe mieszkanie położone na 2 piętrze bloku przy ul. Zdunów w Krakowie. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł60 m² 5 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Prusa z widokiem na park Gdański. Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia łączy się z nowoczesnym komfortem? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

719 000 zł48 m² 15 095,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe ustawne mieszkanie na granicy Józefosławia, julianowa i Piaseczna. Nowy budynek z 2024 roku. Powierzchnia 48m2: 2 pokoje - 8 i 10m2, salon z kuchnią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł28 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,5 m. Brak konieczności dodatkowych remontów. Przestronne i Funkcjonalne po generalnym remoncie Mieszkanie przeszło gruntowny remont kilka lat temu, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Londyńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

625 000 zł63 m² 9 889,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim? Ta oferta to idealne połączenie nowoczesnego stylu, wygody i świetnej lokalizacji na Osiedlu Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Sosnowiec,śląskie

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry Do sprzedania mieszkanie m3 o powierzchni 48m2 położenie na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie sprzedaje bez pośredników wraz z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

630 000 zł58 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Imponujące mieszkanie - Nowoczesne osiedle ul. Łęczycka. Myślałeś o zakupie gotowej, komfortowej i eleganckiej nieruchomości w nowych zasobach? Właśnie takie mamy w swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Makler! Mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji osiedla Leśnego przy ulicy Sułkowskiego w niskim 3 piętrowym bloku. Blok z cegły z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne w Siechnicach koło Wrocławia doskonała lokata kapitału! Lokalizacja: nieruchomość położona jest w Siechnicach, dynamicznie rozwijającej się miejscowości tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

949 000 zł45 m² 21 117 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ul. Pana Tadeusza - Zabłocie - Kraków. Na powierzchnię 44.94 m składają się: Salon z aneksem kuchennym, wyposażonym w nowe sprzęty AGD oraz meble w zabudowie. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Warszawie położone w dzielnicy Praga-Północ. Mieszkanie o powierzchni 46,00 m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

569 000 zł59 m² 9 579,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 59,4 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku, przy ulicy Leśnej, osiedle Skorupy, 9579 zł za m2 Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 282 zł68 m² 9 528,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w dynamicznie rozwijającym się rejonie- na osiedlu Jar. Mieszkanie o powierzchni 68,14 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

680 800 zł45 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna ograniczona czasowo zakończenie prac budowlanych - wrzesień 2025 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

658 000 zł38 m² 17 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku zlokalizowane w spokojnej, zielonej dzielnicy - Warszawa Żoliborz, przy ul. Generała Zajączka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herkulesa

Głogów,dolnośląskie

399 000 zł60 m² 6 616,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe 60,3 m - Głogów, osiedle Kopernik Przestronne i zadbane, z balkonem, piwnicą i klimatyzacją - gotowe do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

215 000 zł36 m² 6 025,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku w Dzierżoniowie. Lokal mieszkalny składa się z: - dwóch pokoi, - kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kępno

Kępno,wielkopolskie

403 000 zł59 m² 6 789,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i wygodne mieszkanie położone w Chojęcin Szum ul. Lawendowa. Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie szeregowej. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tawułkowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować nowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 usytuowane w nowej inwestycji Ogrody Tawułkowa w zielonym Wawrze. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Argentyńska

Legnica,dolnośląskie

549 000 zł71 m² 7 732,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Legnicy Osiedle Amerykańskie. Lokalizacja: oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i prestiżowej części Legnicy na Osiedlu Amerykańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

685 000 zł72 m² 9 569,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1756

Mieszkanie na sprzedaż * 71.58 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Starego Miasta. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających unikalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mazowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł26 m² 8 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę położoną w dogodnej lokalizacji przy ulicy Mazowieckiej, blisko do dworca pkp, pesa, wsg, ukw. Basen Astoria, leśnego Parku Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł60 m² 12 795,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Bemowo. Mieszkanie położone w bardzo dogodnej lokalizacji dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Porosły,podlaskie

889 000 zł130 m² 6 841,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Porosłach na os. Szumiących Traw. Nieruchomość położona jest około 10-15 minut od centrum Białegostoku, a do granicy z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł57 m² 9 521,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura onhouse przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 56 m2, zlokalizowane na Staromieściu. Na sprzedaż 56,67 m komfortowej przestrzeni na 4. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 7 987,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Rubinkowe idealne dla rodziny lub pod wynajem Mieszkanie o powierzchni 48,2m , znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w doskonałej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Małe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem z parkingiem Idealna propozycja pod wynajem! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 31 m2.