dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 231 ogłoszeń

1 490 000 zł113,66 m² 13 109 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z dużym potencjałem w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Do mieszkania przynależy własne poddasze znajduje się bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł45 m² 15 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,93 m² 9 031,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronny apartament W samym sercu łodzi - bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż przestronny apartament usytuowany na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Pomorskiej w Łodzi. Prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 m² 14 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Przymorzu, przy ulicy Chłopskiej. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł37,60 m² 16 622,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, umeblowane, gotowe do zamieszkania - 15 minut pieszo do parku Reagana, 20 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,20 m² 12 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kliny ul. Prof. Wojciecha Marii Bartla | 43,2m2 | 2 pok. | niski czynsz / nowe budownictwo idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48,10 m² 4 989,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie o powierzchni 48,1 m , zlokalizowane na 4. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł83,90 m² 11 907,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta zawiera wizualizacje. Najważniejsze atuty: - klimatyczna, odnowiona kamienica z 1914 roku - Rewelacyjna lokalizacja w sercu Wrzeszcza - ul. Dekerta - Blisko skm, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ciekawej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 35 m , usytuowanego na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 939 zł29,71 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł67,15 m² 23 380,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rynek główny 2 niezależne mieszkania 67,15 m2 do własnej aranżacji lokalizacja Oferuję Państwu mieszkanie znajdujące się samym sercu Krakowa ul. Krowoderska. Cicha i spokojna okolica , dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 354 zł65,66 m² 11 306,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invest & live: 4 pokoje I 2 balkony na 6. Piętrze przy ul. 6 sierpnia! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, które wyłamuje.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47,80 m² 11 192,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa, niższa cena! Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 z balkonem (5 m2), położone w nowym budynku z 2023 roku w miejscowości wróblowice/lutynia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy o pow. 64,16 m2 wraz z piwnicą, położone w dobrej lokalizacji w ścisłym centrum Cieszyna przy ul. Sejmowej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł72 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą inwestycję dla osób ceniących sobie wysoki standard mieszkania, przestrzeń oraz funkcjonalność. Zapraszam na prezentację, by na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 884 zł45,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w trakcie realizacji przy ul. Wyścigowej to doskonałe miejsce dla osób, które cenią komfort nowoczesnego budownictwa i szybki dojazd do centrum. Położenie osiedla oraz rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł134 m² 30 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy penthouse z tarasem w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 133,83 m znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł73,03 m² 7 380,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, już gotowe mieszkanie o powierzchni 73,03 m , położone na parterze w domu w zabudowie bliźniaczej, w urokliwej i spokojnej części Rudnej Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 851 zł39,23 m² 11 135,64 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 981 zł28,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 675 zł60,89 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim o powierzchniach: 60,89; 60,95; m kw w cenie 7500 zł za m kw w miejscowości Wągrowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 836 zł52,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Budynek posiada 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 978 zł64,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,69 m , położone w nowoczesnym budynku w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48,35 m² 18 386,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,35 m , położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,08 m² 14 977,39 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na osiedlu dewelopera Temar przy ul. Kleczkowskiej na Śródmieściu. Nowy budynek z 2018 roku, boczna.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł43 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

43 m , które robią robotę 3 pokoje, ogromny balkon, natura i miejsce parkingowe w cenie Nie każde 43 m daje radę pomieścić 3 pokoje. Tutaj się udało i to z głową.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł57,60 m² 19 704,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Żoliborz. 3 pokoje Kamienica 1930. Winda. 3m sufit Są adresy, które robią robotę same. A są takie, którym trzeba tylko trochę pomóc. Tu masz jedno i drugie. Na sprzedaż 3 pokoje, 57,6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,31 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie w aktulanej promocji do końca maja. Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera od 27 do 79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł102 m² 11 960,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaży wyjątkowy apartament z ogródkiem. Przestronne mieszkanie dla rodzin/ osób pracujących zdalnie szukających komfortu i przestrzeni. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł103,83 m² 3 746,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest klimatyczne i bardzo wygodne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe, na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 103,83 m2. Mieszkanie ponadto składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysoki apartament z antresolą i 4-metrowymi przeszkleniami Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowy apartament z antresolą, zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł63,70 m² 5 635,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa Oferta w mio casa! We wrześniu 2025 r. został wykonany generalny remont łazienki! W trakcie jest remont kuchni. Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 z dużą piwnicą 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 437 zł63,05 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem - Straconka, ul. Jaśminowa | kameralna inwestycja przy Bulwarach Kupujący nie płaci podatku pcc oraz wynagrodzenia dla agencji nieruchomości. Przedsprzedaż - masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferowany apartament o powierzchni 42,86 m2 jest wykończony i wyposażony, zlokalizowany na pierwszej kondygnacji budynku. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł105 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupoziomowego czteropokojowego przy ul. Grabczaka ( Prądnik Czerwony) Mieszkanie: - pierwszy poziom: salon z aneksem kuchennym, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Osiedle Młodych, świdnica Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa oferta na wyłączność tylko U nas! Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje wyjątkowy zespół pokojowy zlokalizowany tuż przy malowniczym Zalewie Kieleckim, w inwestycji Klonowy Bulwar.