dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

769 000 zł54 m² 14 240,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 53,78 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj - Federowicza. Mieszkanie o metrażu 53,78 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł72 m² 12 453,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 Mieszkanie 72,19 m2 podzielone na dwa mieszkania po ok 34 m2 ze wspólnym przedsionkiem ok 5 m2 - stworzone pod wynajem > każde mieszkanie posiada włosy balkon ok 7 m2 > 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

724 300 zł72 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek gotowy - zakup umową deweloperską. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

224 000 zł32 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości dla siebie lub pod inwestycję ? Przedstawiamy Państwu mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32,20 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku w Śródmieściu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

527 814 zł43 m² 12 381,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z balkonem w kameralnym budynku - dostępne od zaraz mieszkanie ma już pozwolenie na użytkowanie ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

439 000 zł49 m² 8 940,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, u zbiegu ul. Marcelińskiej i ul. Grochowskiej na poznańskim Grunwaldzie. Przedmiotowy lokal znajduje się na 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł39 m² 9 176,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Niepowtarzalna oferta, mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji, blisko centrum Mieszkanie w przedwojennej klimatycznej kamienicy, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

890 000 zł47 m² 18 936,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest dzielnica Stare Podgórze. Gotowy biznes Aktywne konto na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

1 445 000 zł54 m² 26 994,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu, przy Al. Wyzwolenia. Powierzchnia 53,53 m2. Wysokość pomieszczeń 2,55 m. 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

749 000 zł58 m² 13 003,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, na terenie osiedla Podwawelskiego, w pobliżu Ronda Grunwaldzkiego! Kilka minut pieszo od Bulwarów Wiślanych oraz Forum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł39 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Warszawę Lokalizacja - Warszawa, wola ul. Chłodna 15 | 15 piętro | 38,80 m2 + piwnica 2,5 m2 Marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

595 000 zł213 m² 2 798,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu to niezwykłe mieszkanie o powierzchni 212 m , które znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. To perełka dla miłośników historii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

578 000 zł58 m² 9 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Inwestycja Ostrowskich Rybaków Twój drugi dom lub gotowy produkt inwestycyjny Zamieszkaj lub inwestuj w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

589 000 zł34 m² 17 298,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającej Inwestycji Podedworze 13. Mieszkanie o powierzchni 34.05 m2, z balkonem o powierzchni 8.56 m2, położone na 6. piętrze. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Kraków,małopolskie

1 543 745 zł63 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie posiadające dwa niezależne wejścia z klatki schodowej - podzielone i przygotowane do najmu, każde po ok. 32m2 posiadające pokój dzienny z kuchnią, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Węgierska

Kraków,małopolskie

659 000 zł28 m² 23 535,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowej inwestycji zlokalizowanej na Starym Podgórzu. Dokładna lokalizacja: ul. Węgierska. Mieszkanie ma metraż 28 m2 plus dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł54 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 54,7mkw. 2 osobne pokoje, salon z aneksem, łazienka oraz garderoba. Loggia 7mkw. O mieszkaniu Oddane w 2019 roku, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szuberta

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł30 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Ciche mieszkanie w kamienicy w urokliwej okolicy na warszawskich Nowych Włochach. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 30,00 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1939 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

797 554 zł71 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 70,58m2 z dużym balkonem, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł37 m² 10 401,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż komfortowe i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałata

Koszalin,zachodniopomorskie

382 800 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż obszerne i bardzo ustawne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Juliana Fałata w Koszalinie. Lokal o powierzchni użytkowej 69,6 m2 położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodzickiego

Częstochowa,śląskie

250 000 zł46 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie o powierzchni 60,51 m2 + piwnica o powierzchni 1,98 m2, trzy pokoje, wc, łazienka, przedpokój, kuchnia, balkon. Pełna własność. Budynek z lat 80- tych, ocieplony, parking za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

598 000 zł59 m² 10 135,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zamieszkaj lub inwestuj w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji polskiego wybrzeża w Ostrowie, położonym między Karwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Seweryna

Kraków,małopolskie

719 000 zł38 m² 18 941 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe! gotowe do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Seweryna, osiedle Na Kozłówce. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone - 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnym zakątku Pomorzan. Na powierzchnię 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Będzin,śląskie

387 000 zł63 m² 6 176,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż Będzin - 3 pokoje po remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 62,66 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

1 180 000 zł86 m² 13 720,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1902

Opis nieruchomości: na sprzedaż 8-pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 86,49 m2, położone na III piętrze w kameralnym budynku mieszkalnym przy ul. Waryńskiego w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

702 467 zł89 m² 7 892 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Patron nieruchomości poleca mieszkanie czteropokojowe z antresolą w sercu nowoczesnego osiedla, gdzie architektura spotyka się z naturą. To nie tylko miejsce do życia, ale przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zieleniewskiego

Kraków,małopolskie

1 724 495 zł55 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa - Wiślanych Tarasach, usytuowanych pomiędzy ulicami Grzegórzecką i Stachowskiego, przy malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł60 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie Z dwoma ogródkami | praga-południe | gotowe do wprowadzenia Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, ul. Międzyborska 10b Powierzchnia: 60 m | 3 pokoje | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł111 m² 16 657,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament Z widokiem na odrę 4 Balkony | Inwestycja centrville | Centrum miasta | Wysokie sufity ***** rozkład pomieszczeń: dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł46 m² 14 845,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2007 roku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł91 m² 11 493,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie, urządzone gustownie w wysokim standardzie. Położone na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Unikatowa lokalizacja w obrębie osiedla sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł30 m² 19 665,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Śliczne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,46m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe i wykończone pod klucz idealne jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

598 000 zł59 m² 10 135,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

638 000 zł65 m² 9 815,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Inwestycja Ostrowskich Rybaków Twój drugi dom lub gotowy produkt inwestycyjny! Zamieszkaj lub inwestuj w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

819 000 zł39 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Grzegórzki - Młyny Mogilska. Mieszkanie o metrażu 39 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

611 520 zł64 m² 9 555 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn prestiżowa inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiej

Tarnów,małopolskie

409 000 zł48 m² 8 549 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

MIeszkanie z garażem, na osiedlu zamkniętym. Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Marii Dąbrowskiej w Tarnowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.