dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

769 900 zł72 m² 10 645,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speak English, call for more details. English version below. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskich Karłowicach - doskonała oferta dla pary, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Szklarska Poręba,dolnośląskie

760 000 zł41 m² 18 536,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Oferujemy na sprzedaż stylowy, nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 41 m , położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sosnkowskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 201,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

:Krótko: warszawa / Ursus ul. Sosnkowskiego | mieszkanie 2 pokoje | powierzchnia 37,8m2 | ostatnie 4 piętro | wysokość mieszkania 2,8m | piwnica 2,1m2 | możliwe kredytowanie zakupu. :Atuty: pkp Ursus 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Tuchowska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W dniu 17.06.2025r. odbył się dzień otwarty. Cena obniżona do 799 000 zł Aktualnie trwa składanie propozycji od kupujących. Link do fimu z prezentacją: zainteresowanych, z którymi nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 630 000 zł84 m² 19 289,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - Osiedle Locum Vista, ul. Walerego Sławka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 85,48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguchwały

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł44 m² 10 231,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią i balkonem w dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie przeszło generalny remont i jest gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł36 m² 14 027,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kawalerka w kamienicy z 1938 roku, położona przy ul. Obozowej 77 na warszawskiej Woli, to idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora. Pełna własność, świetna komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

550 000 zł46 m² 11 907,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: giżycko, ul. Dąbrowskiego 10, parter Odległość od portu Ekomarina: 200 m Metraż: 46,19 m Taras: 14 m Garaż: 21,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

585 000 zł39 m² 14 923,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone w sercu dzielnicy Prokocim przy ulicy Jerzmanowskiego. To idealna okazja dla osób poszukujących własnego kąta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

638 077 zł31 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie typu studio o metrażu 30,53 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł48 m² 5 888,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe , mieszkanie w Wałbrzychu (podzamcze). Parter, balkon, piwnica, powierzchnia 48.6m2 , składające się z: - 2 pokoi, - kuchni, - łazienki - wc, - przedpokoju. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super oferta mieszkania 2 pokojowego W kołobrzegu Lokalizacja: kołobrzeg opis nieruchomości Lokal mieszkalny o pow. 54m na pierwszym piętrze w czterorodzinnym budynku, z wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

638 000 zł65 m² 9 815,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Inwestycja Ostrowskich Rybaków Twój drugi dom lub gotowy produkt inwestycyjny! Zamieszkaj lub inwestuj w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

460 000 zł50 m² 9 108,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.5 m2 zlokalizowane przy ulicy Granicznej (Drabinianka) w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w bloku z lat 70-tych z windą. Mieszkanie zostało wykończone przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

699 000 zł94 m² 7 402,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie dla twojej rodziny W osielsku nowoczesność I komfort W doskonałej lokalizacji! Szukasz miejsca, które połączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

654 050 zł63 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, idealne dla osób ceniących życie w mieście, w połączeniu z bliskością natury. Mieszkanie o powierzchni 62,95 m2 zlokalizowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

672 600 zł57 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł49 m² 11 108,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego budynku z 2009 roku, z ogródkiem i garażem przy ul. Duńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Komfortowe słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą na ul. 23 Marca. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia z pojemną garderobą, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Platanowa

Wrocław,dolnośląskie

747 045 zł77 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

770 000 zł58 m² 13 175,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Twoje wymarzone mieszkanie z ogródkiem czeka! Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy komfort nowoczesnego mieszkania z urokiem własnej przestrzeni na świeżym powietrzu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł49 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m2 zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł53 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w sercu Rzeszowa z widokiem na Żwirownię i miasto! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 53,21 m z balkonem 12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 416,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne 2 pokoje w odnowionej kamienicy! Doskonała lokalizacja na Grochowie! Atrakcyjna cena! mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogromnym potencjałem, na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Koszyce Wielkie,małopolskie

550 000 zł67 m² 8 249,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nową kameralną inwestycję powstającą w Koszycach Wielkich koło Tarnowa na ul. Łąkowej, pod nazwą Osiedle "koszyce nad Białą". W skład tego projektu wchodzą cztery budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

1 265 000 zł67 m² 18 746,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc, korzystny harmonogram płatności 10/90, termin realizacji III kwartał 2025 rok. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,48 m , znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł25 m² 19 622,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

160 000 zł28 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo przytulne mieszkanie w centrum miasta, nad jeziorem. Wszędzie blisko: kościół, przychodnia, sklepy, promenada nad jeziorem. Z balkonu widok na jezioro. Mieszkanie na parterze. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Nidzica,warmińsko-mazurskie

159 000 zł31 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nidzica, ul. Żeromskiego, gmina Nidzica powiat nidzicki, województwo warmińsko- mazurskie. Dane powierzchniowe: lokal mieszkalny o powierzchni: 30,60 m2 Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł49 m² 8 957,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Atrakcyjnie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na zielonym i spokojnym osiedlu Bukowym. Lokal posiada spółdzielcze własnościowe prawo także jest dostępny również dla obywateli spoza ue. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł47 m² 14 188,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz mieszkania na Pradze Południe, zadzwoń, umów się na spotkanie, przyjdź, zobacz i porozmawiaj. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł30 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Mieszkania o pow. od 25 do 42 m2 w stanie do remontu z możliwością wykończenia I przygotowania do.