dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

160 000 zł39,60 m² 4 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m znajdujące się w zabytkowej kamienicy przy Placu Grunwaldzkim w Nowej Rudzie nad Galerią Mozaika, niedaleko Domu Tkaczy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,32 m² 11 919,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Kraków, stary Prokocim ul. Nad potokiem 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem oraz komórką lokatorską Oferta na wyłączność tylko u nas! We speak English. If you re interested.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 017 962 zł61,62 m² 16 520 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł67,12 m² 18 459,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, chopina, krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł53 m² 13 924,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w biznesowej części Mokotowa, ok. 900 m od metra Wilanowska. Wejście do budynku znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45,50 m² 9 208,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami zlokalizowane w samym centrum Łańcuta. Mieszkanie o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 700 zł58,94 m² 13 551,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Trzypokojowe mieszkanie na parterze kameralnego budynku, położone w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 236 zł38,83 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 14 o powierzchni 38,83 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,16 M2 - łazienka 6,03 M2 - korytarz 4,64 M2 - przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł48,60 m² 5 987,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,60 m2 | Piła, ul. Medyczna | Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,10 m² 13 917,14 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż 2 pokojowego mieszkania na Ursynowie. Okolica Mieszkanie zlokalizowane w zielonej części Ursynowa, w bliskiej odległości do stacji metra Imielin. Dzięki doskonałemu połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł46,70 m² 7 066,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe 46 m2 na Parterze z pompą ciepła! Centrum Wronek Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń domu z wygodą centrum miasta, a do tego jest najtańsze w utrzymaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 569 zł33,40 m² 13 549,97 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronna kawalerka z opcją drugiego pokoju w samym sercu Jeżyc. Idealne inwestycyjnie lub na start. W okolicy wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. Funkcjonalny układ -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 45 m2, usytuowane na I piętrze budynku z windą, w budynku Park Wyszyńskiego. Możliwość kupna miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,48 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz miejsca, które łączy prestiżową lokalizację w centrum Wrocławia z kojącym widokiem na naturę? Ten apartament to propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 659 zł59,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z kameralną inwestycją zlokalizowaną przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość to 3 - kondygnacyjny, nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,50 m² 8 926,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania, w którym od razu poczujesz się jak w domu? Cenisz sobie wygodę, spokój i dobrą lokalizację? bingo! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł65 m² 2 507,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poziom: parter Powierzchnia: 65,0 m2 Pokoje: 3 Części przynależne: piwnica, garaż Rok budowy: lata 80-90 Technologia: wielka płyta Standard: do remontu Okna: pcv - nowe Meble: brak Miejsca parkingowe:.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł60,12 m² 10 711,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Architektów, rzeszów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszów. Nieruchomość idealna dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

** wynajęte mieszkanie 62 mkw, roi 9 % chorzów batory* Mieszkanie jest już wynajęte i od lat przynosi pewny przychód na poziomie 9% w skali roku. Istnieje możliwość zwiększenia czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania w centrum Lubartowa, ale nie chcesz rezygnować z kameralnego klimatu kamienicy, ta oferta może być bardzo ciekawą propozycją. Przy ul. Waryńskiego 27 czeka 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość w Centrum Świdnicy- mieszkanie dwupoziomowe/2 mieszkania każde po 60m2 Lokalizacja : dalsze rejony centrum Świdnicy. Budynek w oficynie składający się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 082 zł52,61 m² 14 447,48 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł38,30 m² 16 684,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38,3 m , 2 pokoje, balkon, komórka lokatorska, pełna własność z księgą wieczystą. Oferta dostępna tylko W naszym biurze Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 36 m2 zlokalizowane przy ulicy Bałtyckiej w Rzeszowie. Ulica Bałtycka położona jest na spokojnym osiedlu, które sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,54 m² 15 086,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m zlokalizowane przy ul. Ruskiej w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 674 zł74,12 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,12 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -pokój -łazienka -łazienka -hol dodatkowko:.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 325 zł94,81 m² 17 185,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament z potencjałem podziału na dwa mniejsze - całość - 94,81 m . Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej. To przestrzeń, którą można pozostawić w obecnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38 m² 19 710,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż zgrabne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku. W budynku dwie nowoczesne windy z monitoringiem. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m , położone na zielonym Mokotowie - tuż obok rezerwatu przyrody Jeziorko Czerniakowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,19 m² 8 817,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1968

Idealna nieruchomość dla inwestora - gotowiec inwestycyjny z wysoką stopą zwrotu. Doskonała pod wynajem na pokoje dla studentów i pracowników. Na sprzedaż w pełni przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł68,21 m² 13 780,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie czteropokojowe o metrażu 68,21 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Wola Duchacka - Walerego Sławka 7. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie A8 Mieszkanie o powierzchni 42,34 m2, 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 1 sypialnia, łazienka, przedpokój, balkon 7,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m, położone na 1 piętrze w inwestycji Wieliczka Park , ul. Długa. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4. pok / 64m2 / balkon/ Prokocim / Kozłówek/ul. Seweryna. Mieszkanie po remoncie. Super oferta! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m 2 usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł114,76 m² 6 526,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 114 m , położone w topowej lokalizacji Szczecina przy Deptaku Bogusława oraz nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 46,13 m | Inowrocław, os. Piastowskie Biuro Anna Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27 m² 22 592,59 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli ( Mirów) przy ul. Chłodnej 15, 900 m od ronda onz oraz 500m od hali mirowskiej. Mieszkanie znajduje się na 15 piętrze z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia