dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Bytom,śląskie

124 000 zł41 m² 2 995,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Lelewela 4/7 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

778 000 zł55 m² 14 145,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Mieszkanie jest dwustronne i bardzo słoneczne, a jego układ gwarantuje funkcjonalność oraz komfort. Nie pobieramy wynagrodzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bobrowiec

Bobrowiec,mazowieckie

899 000 zł114 m² 7 871,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż budynek mieszkalny, dwulokalowy w zabudowie szeregowej, o pow. użytkowej 114,21 m2, z ogrodem 78,32 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 175,05 m2, w Bobrowcu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

391 623 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,11 m , znajdujące się na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł27 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie e-mail o prospekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Czeladź

Czeladź,śląskie

45 000 zł15 m² 3 057,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Czeladź ul. Kościuszki 22/6 Lokal składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym. WC w części wspólnej - usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żabno

Żabno,małopolskie

283 700 zł37 m² 7 667,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje wymarzone mieszkanie w Żabnie - Nowy blok, doskonała lokalizacja, spokój i komfort na wyciągnięcie ręki! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania M24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Księcia Józefa

Kraków,małopolskie

1 079 000 zł71 m² 15 133,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie 71,3 m | Blisko Lasu Wolskiego i Zalewu w Kryspinowie| Świetny dojazd do A4 i lotniska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł64 m² 18 769,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,88 m , usytuowane na wysokim parterze przedwojennej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - na zielonym i prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

561 200 zł46 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja przyszłości - mieszkania deweloperskie nowa dzielnica miasta tworzy się właśnie tutaj! kraków | podgórze Prezentujemy nowy punkt mieszkaniowy na mapie Krakowa w południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Gliwice,śląskie

399 000 zł39 m² 10 163 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39,26 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca w Gliwicach na nowopowstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Składowa

Kraków,małopolskie

645 920 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Projekt Apartamenty Składowa zakłada realizację budynku mieszkalnego wielorodzinnego składającego się z dwóch segmentów nadziemnych, z usługami w parterze i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

319 000 zł42 m² 7 686,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe 41,5 m na parterze - os. Przylesie, lubin Na sprzedaż oferujemy zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m , położone na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

429 000 zł61 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty Polna to kameralne osiedle nowoczesnych apartamentów, mieszczących się w ramach zespołu dziesięciu czterolokalowych budynków. Idealnym miejscu dla osób, które cenią sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Białystok,podlaskie

679 000 zł49 m² 13 956,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Kochanowskiego - idealne dla singla lub pary! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

239 000 zł54 m² 4 832,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne mieszkanie na Rąbinie! Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Klucze w biurze! Prezentuję atrakcyjne, środkowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł47 m² 8 047,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Drzetowo. Fantastycznie skomunikowane z centrum miasta, dojazd zajmuje zaledwie 4 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

402 990 zł73 m² 5 520,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 73 m z balkonem i piwnicą - świetna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł45 m² 24 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo polecam piękne , dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy z widokiem na panoramę miasta i Pałac Kultury. . Budynek zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

359 500 zł44 m² 8 220,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis mieszkania Słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem Śródmieście, bielsko-Biała Idealne na start, pod wynajem lub dla tych, którzy cenią sobie miejski rytm w zielonym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł79 m² 24 765,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 78,74 m2 przy parku Pole Mokotowskie, blisko metra! Podstawowe informacje: budynek z 2005 roku znajdujący w inwestycji "eko Park". Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Platanowa

Wrocław,dolnośląskie

651 740 zł63 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Leśnica, al. Platanowa Twoje miejsce w sercu zieleni Wrocławia! Nowa inwestycja deweloperska bez prowizji, bez pcc! Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka naturę! Leśnica Apartamenty to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

846 662 zł49 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł30 m² 18 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo - 30 m - 549 000 zł Lokalizacja: warszawa - Bemowo (chrzanów), ul. Batalionów Chłopskich Osiedle Young City - inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

624 800 zł58 m² 10 772,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przedstawiam przestronne mieszkanie, po generalnym remoncie, na pierwszym piętrze bloku przy Al. Racławickich 22. Mieszkanie z racji swojej lokalizacji może być zarówno świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

499 000 zł28 m² 17 695 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

W tętniącej życiem Gdyni na nowego właściciela czeka wygodna kawalerka z balkonem typu loggia o dodatkowej powierzchni 3,2m2. Mieszkanie bez loggii ma 25m2, wyposażone jest w aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł35 m² 12 384,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone na Gdańskim Jasieniu. Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura i innowacyjne rozwiązania jak np lampy antysmogowe czy panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

748 956 zł48 m² 15 603,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

The Estate Warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu wysokie, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 179 000 zł99 m² 11 955 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 98,62m2 przy Ogrodzie Saskim z dwoma balkonami i dwoma garderobami Salon otwarty na kuchnię i jadalnię z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania. Lokal znajduje się na 5 piętrze z ładnym widokiem z okien. Okna pvc w dobrym stanie. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł57 m² 7 856,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Broniewskiego , Szczecin - Lokalizacja * Adres: ul. Broniewskiego 20 (wysoki parter) * Dzielnica: arkońskie-Niemierzyn, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł27 m² 21 365,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 27,5 m (powierzchnia w akcie 27,1 m ale faktyczna po inwentaryzacji 27,5 m .) , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł54 m² 21 893,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prestiżowa inwestycja Aparté Mokotów, a w niej 3-pokojowy świeżo wykończony apartament - dostępny od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania, którego standard i lokalizacja zapewnią najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

656 000 zł31 m² 21 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska przy ul. Grobla III, jednej z najpiękniejszych i najbardziej klimatycznych ulic Starego Miasta. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

549 990 zł48 m² 11 530,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wysockiego w Piastowie. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku z windą z 1981.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

470 000 zł58 m² 8 131,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

***tylko w Imperium Nieruchomości lsm, ul. Żarnowiecka, 4 pok., wyposażone*** Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie, dwustronne -zachód/wschód, zlokalizowane w dzielnicy LSM-ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł52 m² 16 022,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie dostępne od zaraz, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

708 378 zł62 m² 11 368,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62,31 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

393 984 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł441 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.