dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

75 000 zł34 m² 2 215,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Zabrzańska 124/5 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

409 000 zł65 m² 6 160,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta w nowym budownictwie! Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie deweloperskie usytuowane na I piętrze w zabudowie bliźniaczej. Lokal mieszkalny o pow. 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

570 000 zł62 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej dzielnicy Witomino w Gdyni. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku bez windy, ale oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

129 000 zł53 m² 2 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom ul. Plac na Bobrku 5/4 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

845 000 zł100 m² 8 483,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu doskonałe miejsce dla rodziny. Gotowe do wprowadzenia i stworzenia nowych, pięknych wspomnień! nieruchomość : Mieszkanie 99,60 m zlokalizowane na IV piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

125 000 zł53 m² 2 350,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Zabrzańska 136/5 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z c i przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł74 m² 11 545,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,62 m , usytuowane na 3. piętrze kamienicy przy ul. Szopena w Rzeszowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Warszawa,mazowieckie

1 066 640 zł54 m² 19 907,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe, 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, bemowo, ul. Sternicza. W pełni umeblowane i wyposażone. Okolica posiada pełną infrastrukturę potrzebną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł49 m² 11 613,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń, w której poranki zaczynają się od słońca wpadającego przez panoramiczne okna, a wieczory kończą się w prywatnej sypialni z dala od miejskiego zgiełku. Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

990 000 zł78 m² 12 698,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Apartament 3 pok.+miejsce post.+komórka+garderoba! Pruszków Centrum, os. Oligo Park - do sprzedaży oferuję ciekawy, niebanalnie wykończony solidnymi naturalnymi materiałami 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roszczynialskiego

Gdynia,pomorskie

1 990 000 zł52 m² 38 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji Gdyni. Idealne jako second home lub też inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

738 138 zł64 m² 11 465,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,38 m2 na 2 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

631 000 zł92 m² 6 893,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gliwicach w bliskiej odległości Parku Grunwaldzkiego w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosińskiego

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł46 m² 13 757,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu w sercu klimatycznej Wildy! To 45,72 m dobrze zaprojektowanej przestrzeni, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Gruszy

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł54 m² 11 776,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż ustawne,2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m2, położone na kameralnym, zielonym osiedlu. Nieruchomość znajduje się w 2-piętrowym budynku z 2003 roku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł44 m² 23 648,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, położone przy ul. Bruna 9 w Warszawie w prestiżowej części Mokotowa, tuż przy Polu Mokotowskim. Połączenie wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł72 m² 4 835,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy z widokiem na rynek wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 72,18 m położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł32 m² 17 340,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowym budynku Black Pearl, szczecin Oferujemy 2-pokojowy apartament o powierzchni 31,66 m , z przestronnym tarasem (16 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł48 m² 19 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1967 roku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Bytom,śląskie

253 000 zł89 m² 2 830,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Armii Krajowej 2/6 Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

635 000 zł43 m² 14 757,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,03m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Termin realizacji: | kwartał 2025 W skład mieszkania 43,03m2 wchodzi: - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł85 m² 8 194,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży słoneczne i przytulne mieszkanie czteropokojowe z pięknym widokiem na park. Lokal położony jest na monitorowanym, zamkniętym terenie w bardzo spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Częstochowa,śląskie

349 500 zł56 m² 6 241,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio Mieszkanie własnościowe 56 m2, w centrum miasta, 3 pokoje z kuchnią, łazienką, balkonem, pierwsze piętro - Ulica Lelewela. Najważniejsze informacje: - do budynku przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena nie podlega negocacji. Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim z dużym balkonem idealne do własnej aranżacji! Nowoczesny apartamentowiec z 2024 roku, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

770 000 zł51 m² 15 098 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż umeblowane i gotowe do wejścia mieszkanie w dzielnicy Swoszowice, na terenie Klinów przy ulicy Borkowskiej. Mieszkańcy chwalą życie w tym obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł69 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do zakupu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie w trakcie remontu. Wymienione okna pcv, nowe drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Batalionów Chłopskich

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł64 m² 10 676,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dobrze nasłonecznione 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na 2. piętrze w budynku 4-piętrowym Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Zdroje na Prawobrzeżu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tychy

Tychy,śląskie

182 000 zł18 m² 9 891,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania położonego na osiedlu C w niskim bloku na drugim piętrze. Mieszkanie o powierzchni 18,4 m2 składa się z pokoju , kuchni ,łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Listopadowa

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł47 m² 10 683,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w sercu Bielska-Białej. Mieszkanie wykończone zostało w wysokim standardzie, z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

480 000 zł39 m² 12 213,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Inwestycja w sercu miasta Katowic. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny budynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym miejskim parterem, wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Reduta

Kraków,małopolskie

594 000 zł34 m² 17 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 33,6 m , usytuowany na podwyższonym parterze w budynku z 2018 roku (8 pięter, winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Maciejowice

Maciejowice,opolskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kilka minut drogi od Nysy znajduje się miejsce, które pozwala zwolnić tempo codzienności i cieszyć się spokojem. Jeśli marzysz o życiu z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morcinka

Głogów,dolnośląskie

170 000 zł31 m² 5 537,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z potencjałem w świetnej lokalizacji Głogów, ul. Morcinka Szukasz mieszkania z dużymi możliwościami aranżacyjnymi w dogodnej lokalizacji? Ta 30,7-metrowa kawalerka na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

118 000 zł32 m² 3 647,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Woźniaka 58/1. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

975 000 zł111 m² 8 803,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sprzedaż dwupoziomowego mieszkania - 3 sypialnie, antresola, balkon - Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa. Uwaga! Ważna informacja - Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

549 800 zł50 m² 10 952,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Słoneczne mieszkanie 2 pok. w świetnej lokalizacji, gajowice ul. Żelazna we Wrocławiu mieszkanie: - bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 47,4 m2 + piwnica o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochłowicka

Bytom,śląskie

142 000 zł66 m² 2 145,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Świętochłowicka 18/1 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 103 725 zł63 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Krakowskie Zabłocie to miejsce upragnione przez zwolenników miejskiego, wygodnego życia, w modnej, świetnie skomunikowanej i nowoczesnej dzielnicy poprzemysłowej, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 100 m do Parku Reagana - 1km do plaży - 4 minuty pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - Szybki dojazd do uczelni ug -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

664 785 zł38 m² 17 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna opcja zarówno jako zakup dla siebie, jak i pewna inwestycja kapitału Poznaj szczegóły i umów się na spotkanie - zadzwoń mieszkanie Gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa 38,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

210 000 zł31 m² 6 709,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, ulica dąbrowskiego, 2 pokoje, II piętro. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij