dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Nowy Świat,pomorskie

444 360 zł39 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2 pokojowego mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno do własnego zamieszkania 2 pokoje 38,64m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł57 m² 8 986,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią w sercu Szczecina - ul. Tkacka, 250 m od Bramy Portowej! Jeśli szukasz mieszkania w klimatycznej części Starego Miasta, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł27 m² 26 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Warszawy Lokalizacja premium - ul. Złota w samym Centrum Śródmieścia, z widokiem na Pałac Kultury, tuż przy Złotych Tarasach i Dworcu Centralnym - wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodkowice

Grodkowice,małopolskie

549 000 zł90 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji od klienta kupującego i 2% podatku pcc Unikalna oferta sprzedaży funkcjonalnych, 5 pokojowych mieszkań w stanie deweloperskim z klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty: tel. Lokalizacja i otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie Wrocławskiego Rynku. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

403 000 zł31 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w Goleniowie. Lokalizacja: nieruchomość położona w Goleniowie 850 m od centrum miasta, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lilli Wenedy

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł63 m² 11 042,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Oferta biura The House Nieruchomości. Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w jednej z najpiękniejszych i doskonale skomunikowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

380 000 zł51 m² 7 408,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży przestronne, czteropokojowe mieszkanie spółdzielcze- własnościowe o powierzchni 51,29 m2. Znajduje się na drugim piętrze budynku przy ul Robotniczej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

493 999 zł39 m² 12 541,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00! Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Na Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

550 593 zł42 m² 13 109,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe duże i komfortowe mieszkanie. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

964 892 zł81 m² 11 912,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

80,25m2 | 4 pokoje + 2x Loggia (dostępne 1/3 i 3/3 piętro) Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

612 000 zł43 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Smolna 13, poznań. Komfortowe, funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Graniczna

Kobyłka,mazowieckie

549 000 zł118 m² 4 648,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie w Kobyłce. Mieszkanie mieści się w 1/2 bliźniaka. Powierzchnia mieszkania to ok. 110m2 podzielona na dwa poziomy, które można zagospodarować na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Rzeszów, broniewskiego Cena: 489 000 zł Powierzchnia: 44 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter z 4 Typ zabudowy: niski blok Rok budowy: 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł52 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 52m2 mieści się na drugim piętrze kamienicy z 1950 roku na osiedlu zamkniętym, przy jednej z najbardziej urokliwych ulic Saskiej Kępy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, dostępnego wyłącznie w ofercie naszego biura nieruchomości. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

506 000 zł32 m² 15 617,30 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Praga północ , kawalerka z dużym potencjałem znajdująca się na 13. piętrze w 18- piętrowym budynku z lat 70. Budynek mieści się na zamkniętej posesji z całodobową portiernię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórna

Tczew,pomorskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, tczew - ul. Podgórna Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiszy Czarnego

Żary,lubuskie

239 000 zł49 m² 4 857,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Cena: 239 000 zł do negocjacji Lokalizacja: żary, ul. Zawiszy Czarnego 18 Układ: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój Balkon z widokiem na otoczenie Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Nysa,opolskie

431 811 zł53 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 53.31 m2, , które znajduje się w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy. To idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł54 m² 9 889,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachwycające, słoneczne mieszkanie na zielonych Popowicach - idealne dla rodzin i inwestorów! Marzysz o przestronnym, pełnym naturalnego światła lokalu w spokojnej okolicy, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 325 000 zł61 m² 21 721,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego, przestronnego trzypokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m , położonego na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

662 000 zł42 m² 15 576,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruchmanowej

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł45 m² 13 311,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 45,41 m2 na ul. Moniki Gruchmanowej na Strzeszynie Greckim. Nowe os.LITERATURA Mieszkanie znajduje się na parterze w 2.