dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Słupsk,pomorskie

439 000 zł80 m² 5 522,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe 79,5 m + 2 piwnice 25m centrum miasta (ul. Krasińskiego)cena 439000 do negocjacji Na sprzedaż oferujemy komfortowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

359 000 zł35 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ładne, nowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok. 35 m2 położone na II p. nowego apartamentowca na Os. Orzechowym. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, pokoju, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

982 515 zł59 m² 16 726,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry - Zapraszam na spotkanie Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Zabłociu. Dzięki temu przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

698 005 zł38 m² 18 335 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Porównaj tysiące ofert deweloperskich w jednym miejscu (bezpłatnie) Uzyskaj wakacyjny rabat na wykończenie wnętrza Otrzymaj wsparcie na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania po finalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

839 000 zł69 m² 12 177,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe, wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 roku na osiedlu Park Podolany - w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 14 081,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha 15 | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i funkcjonalnego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piecewska

Gdańsk,pomorskie

999 999 zł64 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu piękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w inwestycji Centrapark dewelopera Hossa. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana jest nad Jaśkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żabno,małopolskie

490 700 zł69 m² 7 111,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twoje wymarzone mieszkanie w Żabnie - Nowy blok, doskonała lokalizacja, spokój i komfort na wyciągnięcie ręki! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania M33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Botaniczna

Lubsko,lubuskie

239 000 zł60 m² 4 115,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku z 1985 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł61 m² 13 657,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena obniżona! Przedstawiamy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,14 m przy ulicy Okocimskiej na Woli, z dobrym układem. Mieszkanie posiada następujące zalety:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

449 124 zł53 m² 8 536,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej oraz szeregowej dwulokalowej które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

565 000 zł44 m² 12 958,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Na Wydmie, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

529 608 zł38 m² 13 871,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojciechowskiego

Bytom,śląskie

410 000 zł75 m² 5 496 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, bytom-Stroszek, ul. Wojciechowskiego. Na sprzedaż oferujemy świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 69,33 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

442 400 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,3m2 w skład którego wchodzą: - salon - aneks kuchenny - sypialnia - pokój dziecięcy - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 070 000 zł69 m² 15 529,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Kilińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł34 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,15 m (mieszkanie - 33,50 m2, balkon 3,90 m2, komórka na piętrze - 2,40 m2, piwnica 4,35 m2), położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

696 000 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 48 m przy ul. Os.Dywizjonu 303 w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

519 000 zł24 m² 21 331,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne studio Z balkonem - wrocławska -nowa 5 dzielnica N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie typu studio o powierzchni użytkowej 24,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł48 m² 10 352,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Klonowa, rzeszów lokalizacja, która pracuje na Twoją korzyść Jeśli szukasz mieszkania, które nie tylko odpowiada na potrzeby codziennego życia, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dąbska

Kraków,małopolskie

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa, przy ul. Dąbskiej (osiedle z 2016 roku). Idealne zarówno dla osoby szukającej mieszkania "dla siebie", jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 357 000 zł107 m² 12 682,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja z potencjałem adaptacyjnym - Wrocław, ołbin, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego Przedstawiamy przestronny lokal o powierzchni 107,72 m , doskonały pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

219 000 zł50 m² 4 415,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Polecamy do zakupu przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużą, widną kuchnią, w bloku z cegły po termomodernizacji w Zabrzu Rokitnicy Z uwagi na cechy mieszkania oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł41 m² 14 532 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kościelna

Wasilków,podlaskie

229 000 zł28 m² 8 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,5 m , położona na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Kościelnej 69 w Wasilkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Konin,wielkopolskie

340 000 zł47 m² 7 280,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe rozkładowe, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku zlokalizowanym na osiedlu Chorzeń, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Nowy Świat,pomorskie

633 984 zł66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania. 3 pokoje 66,04m2 - salon z aneksem kuchennym 34,02 m2 - pokój 9,25 m2 - pokój 7,69 m2 - garderoba 2,12 m2 - łazienka 3,68 m2 -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magnolii

Kraków,małopolskie

840 000 zł57 m² 14 708,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera, bez pcc. Ukończona inwestycja, mieszkanie gotowe do odbioru! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

1 076 000 zł76 m² 14 210,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu nowoczesne osiedle mieszkaniowe w krakowskich Bronowicach, które powstało z myślą o osobach ceniących elegancką, funkcjonalną przestrzeń, a także otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł42 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł118 m² 5 944,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 5 pokojowe (117,58 m2) z balkonem (+ ok. 4 m2) oraz prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

1 028 334 zł87 m² 11 884,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 5/8 piętrze o metrażu 86.53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

545 000 zł48 m² 11 307 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 w Pruszkowie na os. Staszica, ul. Powstańców. Drugie piętro w budynku z płyty z 1979r. z windą, po termoizolacji. Rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

818 208 zł38 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

936 880 zł67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grodzisk Mazowiecki "apartamenty Sienkiewicza" - do sprzedaży trzypokojowy, komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament o powierzchni 67m2 z dwoma miejscami parkingowymi w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśny Stok

Gdańsk,pomorskie

479 000 zł42 m² 11 350,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,2m2 usytuowane na I-piętrze budynku 10-piętrowego zlokalizowanego przy ul. Leśny Stok w Gdańsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Bielsko-Biała,śląskie

1 020 000 zł100 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Tylko U nas! Wyjątkowa okazja zamieszkania w klimatycznym apartamencie w samym sercu Bielska-Białej! Ta nieruchomość oferuje nie tylko przestrzeń, ale również urok architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

595 000 zł56 m² 10 568,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Pruszków os. B. Prusa ul. Anielki - do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie 56,30m2 - 12 min. pieszo do stacji kolejki wkd w Komorowie (28 min. do centrum Warszawy). Na osiedlu m. in. Park Żwirowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

959 000 zł120 m² 7 991,67 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż z rynku wtórnego. Brak prowizji! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119,9 m2, na kameralnym osiedlu w samym centrum Konstancina - Jeziorna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

269 298 zł25 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. zakończenie budowy: IV kwartał 2025 Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa i umów się na spotkanie. strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

964 892 zł81 m² 11 912,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

80,25m2 | 4 pokoje + 2x Loggia (dostępne 1/3 i 3/3 piętro) Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia.